اسوس ایسوس asus laptop لپ تاپ نوت بوک ولی عصر رایانه شیراز
كد خبر: SK-311765  تاریخ : 21 /9 /1392    ساعت : 16:15 نسخه چاپی
مردم اهرم برای کمک به ساخت خیمه گاه قمر بنی هاشم (ع) همت کنند

دلیران تنگستان- این روزها یک سردار متواضع و عاقبت بخیر دراستان بوشهر که بتازگی از خدمت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بازنشست شده از سویقمر بنی هاشم ابلاغ ساخت خیمگاه او در بوشهر بدست گرفته است. سردار مطاف کسی که بسیجیهااو را با نام بسیج بوشهر میشناسند، سردار مظلوم و بی الایشی که معلوم است لقمهحلال پدر و مادرش کار خود را با اوکرده که 30 سال خدمت و در اواخر بازنشستگی بهناگاه طی یک فرایند مسئول ساخت ضریع خیمه گاه ابوالفضل نصیبش میشود.

 اری چند روز پیشبرای زیارت این خیمه گاه به خیابان ساحلی بوشهر رفتیم. یک فضای معنوی و منحصر بفردکه اکنون فوج فوج دوستداران اهل بیت برای زیارت به انجا میروند. بوی عباس فضا راپر کرده هرکس وارد انجا میشود بی محابا گریه میکند. سردار بی دست امام حسین (ع) درورودی این محل نورانی به تو خیر مقدم میگوید، چه بدانی وچه ندانی. در ورودی ان چندخدمتگزار بی تکلف با چای و سلام صلوات منتظر تو هستند، یک چای با طعم عسل بهشتی کهخستگی را از تنت بیرون میکند. در کارگاه پرچم سرخ عباس (ع) و منبر زیبایی کهانجاست مجذوبت میکند . خیمه گاهی بشکل معجر ساخته شده که مراحل ابتدایی ان درشیراز تمام شده و اکنون با روکش پارچه ای سبز منتظر است تا چندین استاد که از فارسامده اند ودارند در همان سوله برای ساخت این خیمه گاه چکشها را بر سندان نقره ایمیکوبند.  استادان زبردستی که کار زیبایانها را مردم بوشهر در چند ماه اینده خواهند دید.

 مطاف این عزیز کردهمکتب حسین (ع)، با در دست گرفتن بلندگو مرتب برای حاضرانی که از جاهای مختلفمیایند سخن میگوید. از تفضلی که اهل بیت به بوشهر کرده از خوبی وشرافت مردم استانبوشهر میگوید. او میگوید کرامات زیادی از این ضریع در این مدت کوتاه دیدم که خودمهم باور نمیکنم. او میگفت: «روزی که این ضریع از برازجان به بوشهر اوردیم فقط درهمین مسیر کوتاه ملت خداجوی بوشهر 140 میلیون تومان بما کمک کردند. در روز چرخاندنضریع در بوشه 40 میلیون تومان کمک جمع شد و تاکنون بالغ بر 2 کیلو طلا از سویخواهران خوب و محب اهل بیت به این مکان کمک شده.» او از خواهری میگوید که کلیهطلاهای خود را از بدو نامزدی تا کنون که جمع کرده وهمگی انرا برای اینکار خوب هدیهنمود. او از همت بلند مردم و مسئلین دیلم گفت که در روز شنبه 16 اذر فقط با بردنپرچم ضریع به انجا بالغ بر 100 میلیون تومان کمک کردند. افرین برهمت مردم دیلم،برازجان سعد اباد، ابپخش ودیر که تاکنون کمکهای زیادی را به این مکان کرده اند، حتیمردم دلوار و اکنون انها منتظرند تا همت مردم اهرم نیز ببینند.

 جا دارد امام جمعهمحترم، فرماندار محترم، شهردار محترم، شورای محترم و مردم غیور اهرم همت کنند تادر این فیض عظمی ما بی بهره نمانیم. در این رابطه قرار است هماهنگی از سوی سردارمطاف با یکی از این عزیزان در اهرم صورت گیرد تا مردم اهرم نیز بتوانند سهم ودینخود را به این کار ادا نمایند.

 اری این ضریع کارشتمام میشود و برای نصب به کربلا منتقل میشود. فرصتی پیش امده برای خریدن بهشتتضمینی. پس ای مردم با شرافت اهرم با غیرت اهرم یک یا حسین (ع) بگوئیم ودر این امرخیر شرکت کنیم  که بهترین فرصت است.
نظر بازدید کنندگان :

 

کرد   :   السلام علیک یا قمر بنی هاشم یا ابو فضل العباس علیه السلام.همشهریان عزیزم همگی با هم یک صدا میگیم لبیک یا حسین لبیک یا حسین علیه السلام.لبیک یا ابوالفضل علیه السلام
پاسخ   :  

علی   :   یا ابوالفضل تو رو خدا مکان ساخت رو بنویسید من نظر دارم تو و خدا آدرس دقیقش رو بنویسید ممنون
پاسخ   :  

  :   تو اهرم برای کمک باید به کجا مراجعه کرد.
پاسخ   :  

شهروند   :   یا قمر بنی هاشم...انشاا... اعمال ما باعث بشه حضرت ابوالفضل شفاعتمون کنه. مسئولین محترم سایت لطفا از عباراتی همچون بهشت تضمینی استفاده نکنید، چندان خوشایند نیست و خدایی ناکرده برداشتهایی میشه که در خور شان نیست، ضمن اینکه ممکنه باعث ایجاد بدعت بشه. با تشکر
پاسخ   :  

حسین   :   اینجانب مبلغی به حساب ستادعتبات وعالیات استان جهت ساخت خیمه گاه حضرت ابوالفضل العباس ع واریزکردم ایانیازهست که فیش مربوطه هم ارسال نمایم لطفاپیگیری نمایید باتشکرازسایت محترم
پاسخ   :  


شما هم نظر خود را در مورد این مطلب بنویسید :

نام:
متن کامل نظر:
 
   

بانک صادرات ایران
ارشیو زندگینامه و تصاوریر شهدای تنگستان
آژانس مسافربری «ایران زمین»
پلیس فتا
نیازمندیها
تمامی حقوق این تارنما متعلق به سایت دلیران تنگستان می باشد.
طراحی و اجرا: آراد