کد خبر: DT-48224
تعداد بازدید: 202بازدید
تاریخ انتشار: ۱۰ شهریور ۱۳۹۵
رئیس اداره گاز شهرستان تنگستان:
رئیس اداره گاز شهرستان تنگستان گفت: تا پایان دولت یازدهم، درصد پوشش گاز در مناطق روستایی شهرستان 98 درصد و در مناطق شهری نیز به صورت 100 درصد خواهد بود.

دلیران تنگستان: غلامحسین زارعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تنگستان گفت: اداره گاز شهرستان تنگستان در سال ۸۸ آغاز به کار کرد و اولین پروژه گازرسانی در شهر اهرم به بهره برداری رسید.

وی افزود: در حال حاضر ۳۸۵ کیلومتر خطوط تغذیه و توزیع گاز در سه شهر و ۲۸ روستای شهرستان اجرا و به بهره‌برداری رسیده است و  ۱۱ هزار و ۳۰۰ خانوار شهری و روستایی از نعمت گاز برخوردار هستند.

زارعی اظهار داشت: طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته و با توجه به پروژه‌های در دست اجرا در مناطق روستایی امید داریم ۶۰ روستای شهرستان گازرسانی شوند.

رئیس اداره گاز شهرستان تنگستان خاطر نشان کرد: در سال جاری ۲۹۴ میلیارد ریال برای انجام پروژه‌های گازرسانی پیش بینی شده است که با تخصیص اعتبارات و انجام پروژه‌ها حجم خطوط گازرسانی ۹۲ درصد افزایش خواهد یافت و ۷۲۰۰ خانوار روستایی تحت پوشش گاز قرار خواهند گرفت.

وی در پایان گفت: تا پایان دولت یازدهم، درصد پوشش گاز در مناطق روستایی شهرستان ۹۸ درصد و در مناطق شهری نیز به صورت ۱۰۰ درصد خواهد بود.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین