کد خبر: DT-40161
تعداد بازدید: 68بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۴
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری:
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: هفتم اسفندماه سال 1394 برای همیشه به‌عنوان روزی به یادماندنی در حرکت سیاسی اجتماعی مردم ثبت شد.

آیت‌الله سید هاشم حسینی‌بوشهری  در پیام تبریک و قدردانی از مردم برای حضور در انتخابات اظهار داشت: حضور حماسی شما در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی، برگ زرین دیگری بر خبرگزاری فارس: 7 اسفند روز به یاد ماندنی در حرکت سیاسی اجتماعی مردم ثبت شدکارنامه پرافتخار شما افزود و هفتم اسفندماه سال ۱۳۹۴ برای همیشه به‌عنوان روزی به‌یادماندنی در حرکت سیاسی اجتماعی شما و لبیک به دعوت رهبری معظم انقلاب حضرت آیت‌الله‌العظمی خامن‌ه­ای مدظله العالی، در تاریخ استان به ثبت رسید.

وی افزود: رأی اعتماد مجدد شما به این‌جانب به‌عنوان نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری را، نشان از محبت و لطف و بزرگواری شما عزیزان نسبت به خود می‌­دانم و امیدوارم بتوانم در انجام این مسئولیت بزرگ و سترگ، امانت‌دار خوبی باشم و آنچه را که در توان دارم در جهت اعتلای استان و کشور صرف نمایم.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: در اینجا لازم می‌دانم از همه‌ کسانی که در ایجاد این حضور باشکوه نقش داشته‌اند به‌خصوص رهبری معظم انقلاب و مراجع بزرگوار تقلید، علما و فرهیختگان و فرزانگان و کسانی که با صدور اطلاعیه و مصاحبه مشوق مردم بوده‌اند، تقدیر و تشکر کنم.

حسینی‌بوشهری بیان کرد: همچنین از هیئت‌های اجرائی و نظارت و شورای نگهبان و مسئولین استان و فرمانداران و بخشداران و همه عوامل اجرائی و ستادهای انتخاباتی و نیروهای مخلص انقلاب که سهم وافری در رابطه با این حضور داشته­‌اند، قدردانی می‌کنم، و امیدوارم فضای انتخابات به فضای همدلی بیانجامد و همگان در جهت رشد علمی و فکری و فرهنگی و اقتصادی استان گام برداریم.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین