شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶- 2017 April 29
کد خبر: DT-38112
تعداد بازدید: 64بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ بهمن ۱۳۹۴
اعضای شورای شهر کرمان برای نگهداری سگ در خانه، جریمه تعیین کردند.

جلسه شورای شهر کرمان شامگاه یکشنبه با حضور برخی از رؤسای سازمان‌های شهرداری کرمان در خصوص لوایح عوارضی سازمان‌های مختلف شهرداری کرمان برگزار شد. در این جلسه از شورای شهر کرمان مصوب شد در صورت نگهداری گوسفند در محدوده شهر فرد متخلف یک صد هزار تومان جریمه پرداخت کرده و دام ها به دامپزشکی منتقل خواهند شد، همچنین در صورت نگهداری سگ در خانه فرد متخلف موظف به پرداخت ۵۰ هزار تومان جریمه نقدی می باشد.

معاون فنی عمرانی شهردار کرمان با اشاره به اتمام پروژه زیر گذر گنبد جبلیه تا پایان سال جاری گفت: مسیر شمالی زیرگذر گنبد جبلیه بازگشایی و ترافیک در این مسیر روان شده است. همچنین دو رمپ شرق و غرب نیز در حال اجرا می باشد.

محمدرضا فرقانی گفت: ساخت تقاطع غیرهم‌سطح شهید الله‌دادی نیز با اجرای ۸۴ شمع تا کنون پیشرفت ۱۴ درصدی داشته است. وی افزود: در تقاطع شهدای حرم با اجرای ۱۶۶ شمع، ۱۰ فونداسیون و ۱۲ پایه، ۵۷ درصد پیشرفت داشته است. همچنین پروژه تقاطع غیر همسطح شهدای خلبان ۸۷ درصد در اجرای شمع ها پیشرفت داشته است.

فرقانی با اشاره به پیشرفت ۲۰ درصدی پروژه‌ی زیرگذر آزادی تصریح کرد: شمع‌ریزی خیابان استقلال با ۸۷ درصد، پیشرفت و شمع شیبراه بلوار جمهوری‌اسلامی به استقلال نیز به‌طور کامل ریخته شده است.

معاون فنی عمرانی شهردار کرمان افزود: ۱۲ درصد از شمع‌های خیابان استقلال ریخته شده است، کار شمع ریزی در خیابان بهمنیار به دلیل عمق ۴۲ متری سخت است، اما با این حال ۲۵ شمع اجرا شده است.

گفتنی است در پایان اعضای شورای شهر کرمان با اشاره به نزدیک شدن به ۲۲ بهمن سال‌روز پیروزی انقلاب اسلامی، از مردم کرمان برای حضور در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن دعوت کردند.
برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی باشگاه خبرنگاران جوان اینجا کلیک کنید.

منبع:ایران آنلاین
انتهای پیام/

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین