سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶- 2017 October 24
کد خبر: DT-49434
تعداد بازدید: 834بازدید
تاریخ انتشار: ۴ مهر ۱۳۹۵
حیدر بریدی سرپرست بنیاد مسکن استان با تایید دکتر سالاری و بروز لیاقت های کاری از سوی علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بعنوان مدیر کل بنیاد مسکن استان بوشهر منصوب شد. از حدود دو سال پیش و در پی انتقال ابراهیم فرزانه به مدیرکلی بنیاد مسکن کهکیلویه و بویراحمد، این اداره در استان بوشهر توسط حیدری بریدی به صورت سرپرستی اداره می شد.

دلیران تنگستان: حیدر بریدی سرپرست بنیاد مسکن استان با تایید دکتر سالاری و بروز لیاقت های کاری از سوی علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، بعنوان مدیر کل بنیاد مسکن استان بوشهر منصوب شد. از حدود دو سال پیش و در پی انتقال ابراهیم فرزانه به مدیرکلی بنیاد مسکن کهکیلویه و بویراحمد، این اداره در استان بوشهر توسط حیدری بریدی به صورت سرپرستی اداره می شد.
وی از نیروهای بومی و پرتلاشی است که مدتهاست ثابت کرده کسی مثل او نمیتواند در این‌برهه با همه دست تنگی ها جور این سازمان  پرکار رابکشد. مهندس بریدی دراین مدت انقدر تلاش کرد تا هیچ بهانه ای برای ادمهای عیب جو باقی نگذارد. حقیقت امر دکتر سالاری اگر در امر منطقه گردشگری بوشهر در تنگترین وقت زمانی از یک‌ساحل لم یزرع پارکی به این زیبایی تحویل مردم‌استان داد و الان نیز کار ان تعطیل نشده بلکه  شروع مجددی‌یافته است بسیجی از کار حیدری وتیمش بود. به هر‌ صورت انتصاب مدیر بومی‌ مومن و  پرکار مهندس بریدی به سمت مدیر کل بنیاد مسکن‌استان را به ایشان و همکارانش تبریک میگوییم‌ و برای ایشان ارزوی موفقیت میکنیم‌.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
فریدنیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۸ آبان ۱۳۹۵ در ۹:۲۳ ق.ظ
ایشون چند سال قبل مسئول امور مالی بنیاد مسکن تنگستان بود.بسیار انسان شریف و زحمت کشی هست.براشون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم در ضمن فکر کنم اسمشون هم حیدری بریدی باشه
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین