کد خبر: DT-48221
تعداد بازدید: 270بازدید
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۵
هفته دولت تمام شد. تبلیغاتی بیهوده ای صورت نگرفت. صدا وسیما در راس رسانه ها اطلاع رسانی های خوبی از تلاشها و زحمات دولت صورت داد. رهبر معظم انقلاب در دیدار با دولت مردان از انها تشکر کرد. حضرت اقا درباره گفتن هر کلامشان نهایت دقت را دارند، وقتی ایشان تشکر میکنند یعنی دولت مردان کارشان را به نحو احسن انجام داده اند.

دلیران تنگستان: هفته دولت تمام شد. تبلیغاتی بیهوده ای صورت نگرفت. صدا وسیما در راس رسانه ها اطلاع رسانی های خوبی از تلاشها و زحمات دولت صورت داد. رهبر معظم انقلاب در دیدار با دولت مردان از انها تشکر کرد. حضرت اقا درباره گفتن هر کلامشان نهایت دقت را دارند، وقتی ایشان تشکر میکنند  یعنی دولت مردان کارشان را به نحو احسن انجام داده اند.

در استان بوشهر تیم دکتر سالاری برنامه های متنوع   و طرحهای بسیار خوبی را شروع یا افتتاح کردند و همه خبرگزاری ها، سایت ها، هفته نامه ها و . . . به نوعی نقاط ضعف را گفتند ونقاط قوت را منعکس کردند.  ما نیز به دکتر سالاری، معاونین، مدیران، فرمانداران و بخشداران که این هفته شب و روز دویدند خسته نباشید میگوییم.

اما در همین هفته از اسمان ۲۷ ! پایگاه خبری دلسوزی  برای احقاق حق مردم استان درست در قلب بوشهر به زمین افتاد. اهداف این سایت راهنمایی و ارشاد مردم بوشهر و آگاهی دادن به انها بود. خیلی جالب است اگر تیترهای این پایگاه خبری را مردم بخوانند. اینطور که شما میگویید ما باید در مسجد توحید یا در مصلی نماز جمعه بوشهر ختم کم کاری مدیران استان را بگیریم، تا این پایگاه خبری بنویسد: اقای دکتر روحانی نوبتی هم که باشد نوبت ماست. بیرون کن این باند سالاری را تا ما وزیر نفت را به بوشهر بیاوریم، زنگنه باید تاوان نوشته های ما برای تخریب سالاری را بپردازد، ما در جلسات شبانه مان روی نقاطی از کارهای انجام شده توسط سالاری کار کرده ایم، افکار مردم را به سمتی بردیم که ضعف بزرگ دکتر سالاری شد،  علفهای هرز روئیده شده در شهرک گردشگری بوشهر! پول مردم در دهکده گردشگری بر باد رفت، حساب های ما خالی ماند، پیمانکارش هم از ما نبود. دکتر سالاری منشور باند بازی با ما را رعایت نکرد. ما او را میکوبیم چون از اسمان ۲۷ به زمین امدیم تا مردم بوشهر را بیدار کنیم. ما شب ها در منزل هایمان نشستیم، زیر مطالب کامنت نوشتیم، گفتیم اول دو سه کلام از کارهای سالاری حمایت کنیم و در کامنت های دوم و سوم فریاد میکشیم روحانی ما اشتباه کردیم که به تو رای دادیم یعنی پیام داده ایم که بگوییم این دوره نیستیم.

راستی شما چند نفرید ؟حضرت عباسی ۹ نفر بیشتر نمیشوید! خیلی ها این تیترها وکامنتها راباور نمیکنند. اما عده ای ساده لوح برای چند روز مشتری ان هستند و بعد از مطلع شدن ازسوء نیت ماجراهای این کامنت ها به ساحل بی ریای بوشهر میروند و غسل توبه میکنند.

متاسفم برای کج فهمان حامی فتنه. انها در این هفته بر خلاف جریان اب هرچه خواستند نوشتند و تمام نوشته هایشان بر خلاف جریان اب بود.

دلسوزی برای مردم بوشهر واهداف تعالی این استان برای انها مثل پنیر خوش طعم روی تله  برای گرفتن موش است. حقیقتا دولت ودولت مردان ما قد کشیده اند. فریاد داعشی برخی برای فتح قله های قدرت در استان بوشهر در همان  روزهای اولیه خدمت سالاری  فنا شد. ۸ سال احمدی نژاد ارزوی سکه های بیت المال  که از راه حکومت در کاخ استانداری حاصل میشد رابر دل انها گذاشت. از زمانی دکتر سالاری بر صندلی خدمت در استانداری نشست رایزنی ها برای مرعوب کردن استاندار شبانکاره ایِ شهید داده شروع شد، که سالاری! تیمت باید از ما باشد. ما ۸ سال مبارزه منفی کرده ایم اگر با ما کنار نیایی تجربه آن سد راهت است. دکتر سالاری دو گزینه داشت خیانت به مردم بوشهرو ارمان انقلابی مردم با حمایت از این مدعیان اسمان ۲۷، یا خدمت به مردم شهید داده که امثال پیکر برادر شهیدش را به دوش کشیدند وفریاد زدند راه شهید راه ماست.

سالاری یک کلام مثل تابلوهای قدیمی نصب شده در بیمارستان ها، همان کودکی انگشتش را جلوی دهانش گذاشته بود وکلمه بزرگی نوشته بود هیـــــــــــــــــــــــس!!   به ان

ها دستور سکوت داد. ان کلمه هیس برای انها به شدت گران تمام شد و امروز تیترهایشان گویای شدت ناراحتی ان هاست. مردم استان بوشهر هوشیارند. یکبار تاوان کوبیدن استاندار بومی خود را دیدند. سالاری به علت ندادن پست ومقام به این افراد و تقدیم نکردن بیت المال به اسمان ۲۷ هاست که امروز توسط آن ها دارد کوبیده میشود.

سالاری که  خود شهید داده باید از سوی اقایی زیر سوال برود کا تا دیروز میگفت: خانواده شهدا و جانبازان انگار طلبکار این انقلابند. همان هایی که امروز شده اند شهید دوست! جانباز دوست!

سالاری بد کرده که جلوی یغمای زمین های مردمرا گرفته است؟ احداث دهکده گردشگری که صدها هزار نفر همین عید امسال از ان استفاده کردند و بدلیل گرمای ۵۰ درجه ای  نمیشود در تابستان از ان استفاده کرد شده نقطه ضعف سالاری ؟ وزیر نفت را به استان بوشهر اوردن، میلیاردها تومان بودجه برای استان گرفتن شده ضعف سالاری؟ استخدام بالای ۵۰ درصدی از زمان امدن ایشان ومهندس یوسفی در شرکت ها وپتروشیم ها شده ضعف سالاری ؟ احدات بیش از ۳۰۰ زمین چمن مصنوعی در جای جای استان ، احداث اب شیرین کن بوشهر که انشاالله بزودی بخش زیادی از مشکل اب شهر بوشهر حل میکند ، تکمیل راه مرگ دیلم وگناوه که شما برای هر کسی که در تصادف ان کشته میشد اشک تمساح میریختید ، عملیات اجرایی بزرگراه بوشهر شیراز، بوستان های طرح امید در روستاها ، تسویه بدهی های پیمانکاران بالای ۱۰۰۰ میلیاردی ، و . . .  شده اند ضعف سالاری ؟؟

بخدا ما  بجای شما از تیترهای گزنده بی تقوایی که روزی باید پاسخش  دهید خجالت میکشیم. راستی نمیدانم چه تیتری برای مطلبم بزنم. یادم امد یادم امد هیس هیس هیس . . . !!

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 3 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۲:۰۸ ق.ظ
خاندایی قلمت مثل شمشیر اتشبار هست واسه مخالفان اقای سالاری الحق والانصاف داره واسه استان کار میکنه که افرادی معلوم الحال دارن میکوبنش انشاالله که چنین افرادی به خودشون بیان و خیر صلاح استان رو به از پست مقام خودشون ترجیح بدن
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰ شهریور ۱۳۹۵ در ۳:۰۶ ب.ظ
حرفات رو در مورد سالاری قبول دارم به جز این مورد((استخدام بالای ۵۰ درصدی از زمان امدن ایشان ومهندس یوسفی در شرکت ها وپتروشیم ها شده ضعف سالاری ))که متاسفانه بومی به مردم استان بوشهر گفته نمیشه 50 درصد منظور شیرازها هست نه مردم بوشهر
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۹ ق.ظ
سلام ضمن تشکر از دولتمردان دولت تدبیر و امید در چند سالی که از عمر دولت تدبیر و امید در شهرستان تنگستان میگذرد اتفاقات خوبی در شهرستان رخ داده است و اقای ترک زاده یکی از بهترین فرمانداران تاریخ تنگستان بود چون عملکرد بسار موفقی داشت در تمامی حوزه ها عمران شهری و روستایی جز شهر اهرم که خود شهردار عملکرد خوبی نداشت- بهداشت و درمان و ورزش و سایر حوزه ها ولی یک عده آدم های زیاده خواه برای اینکه خودشان پست بگیرند موجب تغییر فرماندار شدند خوشحالم که این افراد به ارزوی محال خود نرسیدند چون در این حد و اندازه نبودند و قبای فرمانداری برایشان گشاد بود بهر حال برای دهدشتی ارزوی موفقیت دارم.
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین