کد خبر: DT-48215
تعداد بازدید: 877بازدید
تاریخ انتشار: ۹ شهریور ۱۳۹۵
دلیران تنگستان: همزمان با حضور دکتر سالاری به شهرستان تنگستان به پیشنهاد دکتر دهدشتی فرماندار تنگستان دکتر سالاری وتیم همراهش در یک حرکت انسان دوستانه واخلاقی به خانه مهندس ترکزاده فرماندار سابق اهرم که بر اثر سانحه ای پایش شکسته بود رفتند.

دلیران تنگستان: همزمان با حضور دکتر سالاری به شهرستان تنگستان در روز هشتم شهریور پس از پایان مراسمات وصرف نهار به پیشنهاد دکتر دهدشتی فرماندار تنگستان دکتر سالاری وتیم همراهش وجمعی از مدیران شهرستان از جمله ریاست محترم دادگستری اقای ریشهری وحجت الاسلام فقیه دادستان محترم تنگستان در یک حرکت انسان دوستانه واخلاقی به خانه مهندس ترکزاده فرماندار سابق اهرم که بر اثر سانحه ای پایش شکسته بود رفتند. ما نیز با انها همراه شدیم واز نزدیک از ایشان عیادت نمودیم. مهندس ترکزاده که به علت تعمیرات خانه اش در دشتستان تا کنون در اهرم ماندگار شده از ورود استاندار و دکتر دهدشتی وهمراهانش بسیار خوشحال شد .

ذکر یک نقطه توجه حقیر را بسیار به خود جلب کرده  که حالا فرصت خوبی برای بیان آن است.

مجموعه مدیریت استان بنوعی از دشتستان بزرگ هستند کاری که دکتر سالاری کرده است هیچ استاندار دیگری نکرده. البته مقداری دکتر افراشته انجام داد اما دکتر سالاری ان را کامل کرد. اولا دشتستان جز لاینفکی از استان ماست ارتباطات عاطفی، معنوی، اقتصادی، سیاسی از سوی مردم دشتستان باهمه جای استان برقرار است. اما این کار دکتر سالاری موفقیت برای استان وتیم کاری او فراهم اورده مدیرانش را از بین کسانی انتخاب کرده است که همراه وی هستند، هوای هم والحق هوای مردم استان را دارند. بیاد دارم در مراسم معارفه دکتر دهدشتی در جلسه معارفه ده ها خبرنگار وعکاس از خود دشتستان امدند تا جلسه را پوشش خبری دهند. بنده اولین بار بود که این حجم از عکاسان وخبرنگاران را در سالن اجتماعات فرمانداری تنگستان دیدم. کار، کار خوبی است.

ولی همان روز افسر نگهبان فرمانداری از ورود بنده به جلسه معارفه دکتر دهدشتی جلو گیری کرد، در همین حین فرزادنیا مدیر دفتر فرماندار که همشهری بنده هم بود را دیدم. لحظه ای خوشحال شدم و به افسرنیروی انتظامی اقای سادات گفتم: از اقای فرزادنیا سوال کنید. اقای فرزادنیا محکم گفت: ” نه افسر نگهبان درست میگه . ” این وضع ما همشهری هاست.

حالا کار ندارم با ورود اقای دشتی معاون فرماندار قضیه ختم بخیر شد، اما تفاوت را در جلسه دیدم از کجا تا به کجا ؟ خلاصه پوشش عالی میدهند و شهرشان رو به پیشرفت است به همین دلیل بود که مثال زدم.

اما اصل ماجرا دکتر سالاری از مهندس ترکزاده تجلیل کردند و جویای حالشان شدند از قرار معلوم دکتر سالاری با مهندس ترکزاده حالا حالاها کار دارد. چندین سمت به ایشان پیشنهاد شده که انشاالله بعد از سلامتی عنان خدمت در دست میگیرند. مهندس ترکزاده در همین جلسه از خوبی های مردم تنگستان برای دکتر سالاری گفت که جای تشکر دارد. این دیدار حدود نیم ساعت طول کشید ودکتر سالاری پس از ارزوی بهبود وسلامتی برای مهندس ترکزاده بازگشتند.

 

IMG_5340 (Copy) IMG_5342 (Copy) IMG_5343 (Copy) IMG_5344 (Copy) IMG_5345 (Copy) IMG_5347 (Copy) IMG_5348 (Copy) IMG_5349 (Copy) IMG_5350 (Copy) IMG_5351 (Copy) IMG_5354 (Copy) IMG_5355 (Copy) IMG_5356 (Copy) IMG_5357 (Copy) IMG_5358 (Copy)

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 3 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
دوستدار اهرم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰ شهریور ۱۳۹۵ در ۸:۵۲ ق.ظ
آقای صبوری عزیز یک سوال چرا مردم شهر ما این طوری هستند؟ جواب این سوال خود شما بعنوان یک خبرنگار باید جواب بدهی یا من نوعی بله عزیزم از ماست که بر ماست آقای صبوری عزیز
علیرضا رضایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱ شهریور ۱۳۹۵ در ۳:۴۳ ب.ظ
ماشالله اقای قدرتیان همیشه در صحنه هستند. خخخخخخخخخخخخخ
تنگسیری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۸ ق.ظ
مدیریت سایت چیه چرا نظر رو ثبت نمیکنی نکنه میترسی خیلی برات متاسفم که مدیر سایت هم شدی
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین