کد خبر: DT-48012
تعداد بازدید: 449بازدید
تاریخ انتشار: ۷ شهریور ۱۳۹۵
به مناسبت هفته دولت نشست فرماندار شهرستان تنگستان و اعضای شورای ادارات با مردم شهر اهرم در مسجد امام جعفر صادق علیه السلام در محله دشتی برگزار گردید.

 

به مناسبت هفته دولت نشست فرماندار شهرستان تنگستان و اعضای شورای ادارات با مردم شهر اهرم در مسجد امام جعفر صادق علیه السلام  در محله دشتی برگزار گردید.

در این جلسه فرماندار شهرستان تنگستان در سخنانی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید رجایی و باهنر و هفته دولت اظهار داشت:  خدا وند معتال را شاکریم در ایامی که به مناسبت بزرگداشت دو تن از شهیدان والا مقام انقلاب اسلامی شهیدان رجایی و باهنر در خدمت در خدمت شما هستیم.

دهدشتی گفت: در ایامی که با تاسی از نگاه این دو بزرگواران فرصت مغتنمی ایجاد شد برای انعکاس خدمات دولت خدماتی که بر حسب وظیفه و تکلیف است.

وی خاطر نشان کرد: یکی از  اهداف و برنامه من این هست که به طور مستمر و مداوم به مساجد شهر سر بزنیم و رصد روستاها و مناطق مختلف شهرستان تا از نزدیک شاهد مشکلات باشیم.

دهدشتی افزود: از دور مشکلات و موانع زیاد و وضعیت اعتباری بنا به دلایلی محدود است خیلی وقتها در این جلسات و مساجد که حضور پیدا می کنیم خواسته های متعددی که به حق هم هست خیلی شفاف و صادقانه باید گفته شود  که از این ده موردی که مطرح می شود پنج تا آن می شود بیگیری کرد چون قابل انجام است.

فرماندار شهرستان تنگستان باپاسخ سوالات مردم تصریح کرد: ضمن گفته مردم مسائلی که در این جلسات که گفته می شود باید مصوب گردد و خروجی داشته باشد و در فرصت های آینده باید نتیجه آن اقدامات گفته شود.

دهدشتی اظهار داشت: موضوعاتی که اشاره شد شهردار خیلی جزیی اعلام کردند. تمام دغدغه من از موقعی که وارد شهر شدم عمران شهری و عمران روستایی است و بلاخره به واسطه فرسودگی بافت شهری اهرم با قدمتی که دارد احساس می کنم به عنوان کسی که ۵۰ روز وارد این شهر شده ایم از آن ۱۵ سال پیش به این ور که مراجعه کردم خیلی اتفاق خاصی نیفتاده است.

وی افزود: بنا به دلایل متعددی شهرداری اهرم شهرداری فقیری است و نه امکانات در آمد زدایی به آن شکل وجود داشته و یا بسترش نبوده و یا خلاقیت و برنامه ریزی و تفکر در این موضوع نشده است.

عادل دهدشتی عنوان کرد: تفاوت سلیقه ها و اختلافات همه جا وجود دارد ولی هدف ما این است که شهرستان تنگستان به توسعه برسد و برای مردم رضایت مندی ایجاد بشود.

دهدشتی افزود: شهردار، شهردار این شهر است و متعلق به همه نگاه ها و تفکرات مردم  و رویکرد مختلف مردم است.

فرماندار تنگستان گفت: امسال در سطح شهر اهرم کارهای خوبی صورت خواهد گرفت و یک بخش از تحول شهر اهرم  به مشارکت مردم بر می گردد.

وی اظهار داشت: اگر بخاطر مسائل بی ارزش مسولین مشکلاتی برای مردم ایجاد کنند شک نکنید هر زمان موضوعی در هر اداره ای ببینم با آن برخورد می کنیم اصلا برای من پذیرفتنی نیست همه ما باید خدمات را برای عموم مردم ارائه بدهیم و بدون تعارف و بدون منت وظیفه و تکلیف من است .

دهدشتی افزود: شفاف و بدون تعارف، برای جلسه اطلاع رسانی شده که فرماندار و شهردار وارد مسجد محله دشتی می شوند چرا مردم استقبال نمی کنند، چرا نمی آیند من مسئول را به باز خواست بکشند و مطالبه بکنند.

وی تاکید کرد: مردم شهر اهرم باید یاد بگیرند مطالبه گر باشند.

فرماندار تنگستان تصریح کرد: هر جایی هر شهری پیشرفت کرده اول به مطالبه گری مردم این شهرستان و شهر پیشرفت کرده و من مکرر گفته ام هیچ رسانه ای ابایی و ترس این نداشته باشد از فرماندار انتقاد بکنند بخواهم برخورد نمایم من خودم اول از همه بعد شهردار و اعضای شورای اداری انتظارم این است با روی باز با مطالبات مردم برخورد نمایند و هر کس به حق تقاضای نماید شک نکنند برخورد خواهم کرد و پشت تمام مردم خواهم ایستاد.

منبع: تنگستان نما

IMG_5137 (Copy) IMG_5139 (Copy) IMG_5143 (Copy) IMG_5148 (Copy) IMG_5149 (Copy) IMG_5150 (Copy) IMG_5151 (Copy) IMG_5152 (Copy) IMG_5153 (Copy) IMG_5154 (Copy) IMG_5155 (Copy) IMG_5156 (Copy) IMG_5157 (Copy) IMG_5158 (Copy) IMG_5159 (Copy) IMG_5160 (Copy) IMG_5161 (Copy) IMG_5162 (Copy) IMG_5163 (Copy) IMG_5164 (Copy) IMG_5165 (Copy) IMG_5166 (Copy) IMG_5167 (Copy) IMG_5169 (Copy) IMG_5172 (Copy) IMG_5173 (Copy) IMG_5174 (Copy) IMG_5171 (Copy) IMG_5170 (Copy)

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 2 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
شمسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۷ شهریور ۱۳۹۵ در ۵:۲۱ ب.ظ
سلام اقای فرماندار عزیز و مردمی نگاهی هم به شهرک فرهنگیان در همسایگی خودتون داشته باشید انتظار یاری داریم الله یاورتان
یک کشاورز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۸ شهریور ۱۳۹۵ در ۱:۱۰ ب.ظ
دنیا جناب آقای مهندس محمدی رئیس اداره منابع آب شهرستان
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین