This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

کد خبر: DT-47994
تعداد بازدید: 781بازدید
تاریخ انتشار: ۶ شهریور ۱۳۹۵
امروز از بعضی ادارات و سازمان ها در سالن مرکز بهداشت با حضور معاون استاندار دکتر زرین فر و فرماندار تنگستان دکتر دهدشتی تجلیل شد که باید اذعان کرد هم بجا بود و هم حق مسلم انها . مدیران و کارمتدانی که امروز لوح تقدیر گرفتند از زحمتکشان این شهرستان بودند اما بودن مدیران پرتوانی که با تلاش خود و پرسنل پر کار خود لیاقت حضور در این جمع را داشتند.

دلیران تنگستان، امروز از بعضی ادارات و سازمان ها در سالن مرکز بهداشت با حضور معاون استاندار دکتر  زرین فر و فرماندار تنگستان دکتر دهدشتی تجلیل شد که باید اذعان کرد هم بجا بود و هم حق مسلم انها . مدیران و کارمتدانی که امروز لوح تقدیر گرفتند از زحمتکشان این شهرستان بودند اما بودن مدیران پرتوانی که با تلاش خود و پرسنل پر کار خود لیاقت حضور در این جمع را داشتند.

سایت دلیران تنگستان مطابق سنت هرساله خود وظیفه اخلاقی و اجتماعی خود میداند از چندین اداره تفدیر کند. این تقدیر از سوی خود سایت نیست بلکه نظر سنجی هایست که صورت گرفته؛

 

 

۱* اداره گاز اهرم مهندس زارعی

 

 

مهندس زارعی (Copy)

مدیری دلسوز، گمنام باتجربه و با حوصله، خوشبرخورد که با پرسنل خوب خود در امر گاز رسانی رضایت مردم را جلب کرده اند. این مدیر دلسوز با همه کارشکنی های مدعی دلسوزی شهر اهرم که مانع ساخت ساختمان گاز شهر اهرم شدند این ساختمان زیبا را در جلو مسکن مهر اهرم بنا دهد و اگر نبود پیگیریهای این عزیز و همکاری خوب و صمیمانه مهندس حسینی مدیر گاز استان که وزیر نفت در سفر اخیر خود از تلاش ایشان تقدیر کرد وضعیت ساختمان  گاز اهرم به اینجا نمیرسید. درود بر مهندس حسینی مدیر گاز استان و مهندس زارعی وپرسنل خوب و زحمتکش گاز اهرم

۲* اداره برق اهرم

IMG_5128 (Copy)

تابستان اهرم همواره گرمایش طافت فرسا و حشتناک بوده اما تیم کاری مهندس پاراد در استان ودر شهرستان تنگستان گل کاشتند، افرین بر مهندس احمدی وکلیه همکاران زن و مردش احسنت.

حتی ۵ دقیقه مردم مشکل برق نداشتند، خوب مدیریت کردند کارشان عالی بود . چند شب پیش در بنه گز جلسه پرسش و پاسخ بود انتقاداتی به وضعیت بعضی ادارات ونهادها در حضور فرماندار شد؛ دوستی میگفت گلابه از مدیریت برق وجود نداشت وجای تعجب داشت. جا دارد از مهندس احمدی تشکر شود، همچنین از مهندس پاراد که برای تنگستان چیزی کم نگذاشته و عملکرد مهندس پاراد جهادی بوده که به ایشان و مهندس احمدی و پرسنل پر کار  اداره برق شهرستان تنگستان خسته نباشید میگوییم.

۳ * اقای قاسم نژاد مدبر بنیاد شهید و امور ایثارگران اهرم

قاسمی بنیاد شهید (Copy)

از زمانی که در این سمت نصب شده رضایت حداکثری خانوادهای شهدا و جانبازان و ایثارگران را کسب کرده، دست او خالیست اما توان اجرایی و برخوردهای خوب او رضایت این قشر دلسوز انقلاب را جلب کرده. قاسم نژاد را ستایش میکنیم و به او وهمکارانش خسته نباشید میگوییم . قاسم نژاد یک مدیر نمونه و مردمی است  از آن جهت که اگر مدیری در بنیاد شهید بنشیند، میداند منظور ما چیست. در این اداره توقعات در سطح بالایی است. ارباب رجوعی دوست ندارد دست ناراحت از اینجا بیرون رود. قاسم نژاد با همکارانش که اتفاقا از انسان فرهیخته ایی هستند با جدیت مشکلات این قشر مومن و معتقد را با درایت حل و فصل و مدیریت میکند که جا دارد از ایشان در این هفته به عنوان یک مدیر خوب تجلیل شود.

۴ *معاونان محترم فرماندار مهندس شعبانی اقای دشتی

شهرام دشتی (Copy)

توقع مردم از اینها بیش از حد بود؛ در این مدت سنگ زیر اسیاب شدند، هجمه های سختی از سر گذراندند با همه مشکلات چه روز در محل کار چه شب در خانه با گوشی همراهشان جوابگو ی مردم بودند و هستند  . مهندس شعبانی خود برادر شهیدی است او اتفاقا به کم و کیف کیف مشکلات عمرانی تنگستان تسلط دارد و بی شیله  پیله کنار مهندس ترکزاده و دکتر دهدشتی خدمت میکند. منتقدان مهندس شعبانی اکنون او را شناخته اند و فهمیده اند که  کار او روی حساب و کتاب است. دیگر با حضور ۳۰ ساله اش  در اهرم بومی ناب تنگستانی محسوب میشود. او در یک کلام سرباز با اخلاصی است برای دولت در شهرستان.

به او خسته نباشیم میگوییم .

اقای شهرام دشتی  دلسوز و به نوعی در کارش بیشتر از دفع کردن به جذب کردن می اندیشد؛ با حرص ولع مشکلات تنگستان را رصد میکند.  او در دامن  مادری عالم زاده پرورش یافته. در هر کجا خدمت میکرد به شهرستان تنگستان انلاین ارتباط داشت، دوست داشت بهترینها به شهرش برسد او در این مدت در یک جلسه افرین نشنیده اماول کن مشکلات شهرش نیست. با وجود شهرام دشتی در کنار دکتر دهدشتی افتخار میکنیم. تجارب دکتر دهدشتی برای اینده او گره گشاست شهرام دشتی میگوید من در حکم استخدامیم به کلمه مستخدمش مینازم. دشتی یک مدیر ویک دلسوز واقعی در دستگاه دولت است با افتخار میگوییم شهرام اینده از ان توست بفضل خدا.

۵*اقای غلامی بخشدار اهرم

87740index (Copy)

اقای غلامی بخشدار اهرم یک مدیر کم توقع و ساده زیست است. هر کس خصوصیات پدر اقای غلامی را دیده باشد میداند که بخشدار ما بیمه شده جانماز با صفای پدرش است.

هبچ انگی به غلامی او نمیچسبد، جناحی کار نکرده، پر کاری او افتخار ماست. روز تجلیل از مدیران نمونه دولت و از روی  سکوی مردمی سایت دلیران تنگستان دستش بالا میبریم وبا افتخار میگوییم غلامی جان تو نمونه ای از حیث معصومیت و گمنامی و گشاده روئی هستی. ما برای پیشرفت این شهر باید غلامی ها را دست کم نگیریم.

۶*مهندس زنده بودی معاون محترم بهداشت و درمان شهرستان تنگستان

زنده بودی (Copy)
یک روستا زاده در خانواده علم ادب و فرهنگ. مهندس زنده بودی در یک کلمه بهداشت تنگستان مدیون زحمات اوست.  مهندس زنده بودی دلسوز این دیار است هرچند از پشت پرده بی مهریها فریاد نمیزند. زنده بودی برای بهداشت تنگستان به امکانات کم راضی نبوده و نیست. تمام توانش و بضاعتش در جستجوی رضایت بیماران است. کارهای خوبش را به وقت دیگر میگذاریم و سکوی اول فتح دلهای با بصیرت شهر را به او مبدهیم .

۷* کارمند گمنام و مجری پر توان سعید گلچمن

آقای گلچمن (Copy)

کسی که در محافل هنری و اجتماعی شهرستان بلبل زبانیش زبانزد خاص و عام است. گلچمن جایش اگر نظر ما را بخواهید، همپاي بهرام نژاد در صدا و سیماست. او و اقای ضرغامیان که از مجریهای خوب و توانمند استان است و اتفاقا حق اقای ضرغامیان را نوچه های کف کرده و تشنه دوربین صدا وسیما خوردند. او تواناییش فوق العاده بود. بموقع در باره او خواهیم نوشت. اما گلچمن یک مجری هنرمند تواناست. اداره ارشاد اهرم بی گلچمن مثل ۲۰ بدون ۲ است. گلچمن کنار جاودانی با حقوق اندک ساخته، هرساله با دست خالی هنر این شهر کهن را با طنز به رخ استان میکشد. ما گلچمن را دوست داریم در قالب یک مجری، یک کارمند نقش یک پیرمرد در تئاتر، نقش یک شمر در تعزیه عاشورا، گلچمن گلِ چمنِ هنر این شهر است.  به افتخارش به جمع کارمندان نمونه اضافه اش میکنم.

۸* مهندس محمدی رئیس امور اب شهرستان تنگستان

IMG_4695-Copy (Copy)

او در اداره ایی بظاهر فقیر مشغول خدمت است که اتفاقا هفتاد درصد مردم اهرم با او سر و کار دارند. کشاورزان اهرمی خصوصا نخل داران با سعه صدر سید پر کار آشنا هستند، در سالهایی که کمبود آب کولاک کرده با یک مدیریت خوب همه صخره های پرتاب شده بسوی چاه های اهرم را به جان و دل میخرد. او میداند آینده وضعیت اب اهرم روشن میشود. میداند که کشاورزان به حمایت او نیاز دارند. در هر جلسه ایی که بحث پر کردن چاه ها میشود با عدله و مدرک میگوید ما تا راه اندازی صد فاصله ایی نداریم. او نمیخواهد نان درآمده از فروش خرمای نخیلات را از سفره مردم بردارد. او در زمستان ها  با هدایت آب و تقسیم متوازن آن با کمک رییس ابیاری اهرم آقای اکبیا گوشه ایی از مشکلات تابستان را جبران میکند. او برای کانال های درون شهری آب رایزنی های خوبی با استان انجام داده تا این کانال ها بصورت سرپوشیده به نخیلات مردم آب رسانی کنند. به سید بزرگوار محمدی عزیز و همکاران خوبش که در این هفته و در این روز که تجلیل از کارمندان نمونه است ادای احترام میکنیم.

۹* سرکار خانم محمدی رئیس اداره صنعت، معدن تجارت شهرستان تنگستان

IMG_4698-Copy (Copy)

یکی از اقدامات خوب دولت تدیبر و امید که برای اولین بار در تنگستان به منسه ظهور رسید گماشتن یک خانم به سمت یک اداره بود. چیزی که دیگر دولت ها نکردند و یا نخواستند بکنند. انتصاب خانم محمدی برای این اداره در تنگستان در یک مثال ساده مثل کسب اولین مدل برنز المپیک توسط خانم کیمیا علیزاده بود. اتفاقا در مدت خدمت خانم محمدی همه چیز در این اداره و حول و حوش اداره بر محور قانون به چرخش درآمده و امروز شاهد نظم و انظباط در همه حوزه های تحت سرپرستی ایشان هستیم. سرکار خانم محمدی یک مدیر دلسوز است که از بعضی مرد های بی تعصب ما مرد تر است. او را بعنوان یک مدیر می ستاییم و به همکارانش ادای احترام میکنیم و برایشان ارزوی موفقیت داریم.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 5 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
شمسی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۶ شهریور ۱۳۹۵ در ۱۱:۴۸ ب.ظ
با سلام ضمن تشکر از سایت وزین دلیران تنگستان و تشکر از همه مدیران شهرستان چه عزیزانی که نام بزرگشان امده بود و چه عزیزانی که با تلاش شبانه روزی خود در این لیست نبودند دست همه شان درد نکند اما تنها نقطه ای از اهرم که متاسفانه خیلی کم دیده شده شهرک یا بقول شهردار عزیز کوی فرهنگیان است که متاسفانه همچون نامش توجهی بسیار کم به ان شده است چند سالی که انجا سکونت داریم و پیگیریهایی که کردیم توفیقی نداشتیم از شهردار بسبجی و فرماندار جوان و مردمی و اقایان شعبانی و دشتی و غلامزاده دوست داشتنی عاجزانه ملتمسانه خواهشمندیم که نیم نگاهی هم به اهالی خوب این شهرک داشته باشن از زیرسازی کوچه ها تا تلفن ثابت و دور برگردان بداد ما برسن از بس گفته ایم و نوشته ایم شرمنده ایم. چشم انتظاریم الله یاورتان
سیدهادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۷ شهریور ۱۳۹۵ در ۲:۵۶ ب.ظ
دنیا و آقا شهرام گل و دوست داشتنی .به امید خدا تو کارش موفق باشه و همچنان پله های ترقی را طی کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۸ شهریور ۱۳۹۵ در ۹:۲۰ ق.ظ
اخلاق خانم محمدي بيسته بيست مدير خوش برخورد و دلسوز و مردمي
رضوان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۸ شهریور ۱۳۹۵ در ۳:۲۷ ب.ظ
آقای غلامی...آقای گلچمن و خانم محمدی رو بسیار قبول داریم....
یلدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴ شهریور ۱۳۹۵ در ۱:۳۹ ب.ظ
از همه این مدیران مخصوصن جناب اقای سعید گلچمن به افتخارشوننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننننن
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین