کد خبر: DT-47568
تعداد بازدید: 310بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۵
فرماندار تنگستان در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان ضمن تبریک دهه کرامت اظهارداشت: با توجه به شرایط و تاسی از نگاه کلی به کشور وشرایطی که اكنون در آن هستیم،اوضاعی که بر دولت تدبیروامید دراین مدت سه ساله و نيمه گذشته،علیرغم تمامی فشارها ومشکلات توانسته عملکرد موفقی درحوزه های اجتماعی ،فرهنگی و سیاسی به نمایش بگذارد.

فرماندار تنگستان در جلسه کمیته برنامه ریزی شهرستان ضمن تبریک دهه کرامت اظهارداشت: با توجه به شرایط و تاسی از نگاه کلی به کشور وشرایطی که اكنون در آن هستیم،اوضاعی که بر دولت تدبیروامید دراین مدت سه ساله و نيمه گذشته،علیرغم تمامی فشارها ومشکلات توانسته عملکرد موفقی درحوزه های اجتماعی ،فرهنگی و سیاسی به نمایش بگذارد
عادل دهدشتي تصریح کرد: دولت در ابتدای دوره روي كار آمدنش با کمبود منابع به ویژه در حوزه درآمدهای ارزی روبرو بوده با اين وجود توانسته درحوزه عمرانی با برنامه محوری وحرکتی منسجم به اهدافی که ابتدای دوره تنظیم کرد بود علي رغم تمامی مشکلات که وجود داشت به بخش از اعظمی آنها دست پیدا كند.
وی افزود: یکی از مشکلات قابل ذکرحجم زیاد پروژه های مطالباتی ونیمه تمام درسطح کشورمی باشد، لذا با برنامه ریزی که در حوزه سازمان مدیریت برنامه ریزی صورت گرفته و هماهنگی بین مسئولین و مدیران تلاش بر این است بتوانيم توزيعي بر مبناي رويكرد برنامه محوري داشته باشيم.
این مقام مسئول ادامه داد:امروز زماني است كه توزیع بايد به شکل بهینه و مطلوب اتفاق بیفتد چرا كه کشوربیش از هر زمان ديگري نیازمند برنامه محوري بوده و بايد حل مشكلات مردم نيز با توجه به نام گذاري امسال توسط مقام معظم رهبري و همچنين تاكيدات رياست محترم جمهوري در دستور كار قرار گرفته و ضروریست با قانون مداری و نگاه مبتنی بر استراتژی به جلو گام برداريم.
دهدشتي ادامه داد:در استان بوشهر نيز خدمات شایانی طی این سه سال در حوزه های توسعه متوازن که اساس برنامه ریزی است ارائه شده ودرسالجاری نیزدرحوزه توزیع اعتبارات دربخشهای مختلف بر مبنای شاخص محوری و سطح بندی مورد توجه قرار گرفته است.
این مقام مسئول افزود:با نگاهی که شخص استاندارمحترم بوشهر وسازمان برنامه بودجه درسطح استان دارند سعی و تلاش بر اين است كه با برنامه ریزی مبتنی بر سطح بندی و شاخص بندی در حوزه های مختلف هم در حوزه آموزش ، راه ، آب وبهداشت درمان مسائل اصلی و زیرساختی که با آن مواجه هستیم گام برداشته شود كه طبیعتا این رویکرد منصفانه و همراه با عدالت محوری خواهدبود.
وی ادامه داد:پروژه های مطالباتی و نیمه تمام شهرستان تنگستان بیش از ۷۲میلیارد تومان می باشد که اعتبارات سال جاری از محل تملک دارایی سرمایه ای ۳۲میلیارد ۳۸۵ میلیارد تومان است که درمقایسه بااعتبارات سال گذشته ازرشد ٢٦/٧ درصدي برخوددار مي باشد.
دهدشتی گفت:درحوزه اعتبارات عمران شهری بودجه اي بالغ بر۷میلیارد تومان اختصاص داده شده است که اميدواريم شهرداریهای شهرستان با همکاری شوراها و مردم بتوانند در ادامه مسیر عملکرد قابل قبول همراه با يك رویکرد پروژه محور و بابرنامه داشته باشند. .
فرماندارتنگستان با بيان اينكه درحوزه عمران روستایی نيز اعتباری بالغ بر۴میلیاردتومان اختصاص داده شده است خاطرنشان کرد:درحوزه آب که مورد تاکید استاندار محترم بوشهر هم می باشد وبخش زیادی از مشکلات به جهت اینکه ازسالهای گذشته کاراساسی درحوزه تامین منابع آب و نوسازی شبکه انتقال آب صورت نگرفته بود در طی دوسال اخیر برنامه های خوبی در دست اجراست که سالجاری نیز با همین نوع نگاه بالغ بر ۴میلیاردتومان درسطح شهرستان اختصاص داده شده است.
وی ادامه داد:درحوزه برق بالغ بر یک میلیارد و ٢٠٠ ميليون تومان بودجه اختصاص داده شده و همچنين حوزه راه با وجود مشکلات متعددی همچون پروژه های دردست اجراوهم پروژه هایی که نیازمند است دراولین فرصت به آن پرداخته شودبه ویژه درحوزه راه های حادثه خیزباید اقدام عاجل صورت می گرفته که ۵میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان اختصاص داده شده است .
این مقام مسئول شهرستان بیان داشت:درحوزه ورزش وجوانان پروژه هایی که از سال های گذشته از جمله سالن های ورزشی باقی مانده بود با تفاهمی که انجام گرفت و مقررشد در دهه فجر به بهره برداری برسند۱میلیارد و۷۰۰ میلیون تومان اختصاص یافته است .
دهدشتی اظهارداشت :در حوزه آموزش و پرورش و نوسازی مدارس بالغ بر ۲میلیارد ۳۰۰میلیون تومان اختصاص داده شده است .
فرماندار تنگستان ابراز اميدواري کرد: با همكاري که بین دستگاه های اجرایی صورت می گیرد شاهد خروجی مناسب وبهینه وحداکثر رضایت مندی برای مردم عزیزدر شهرستان باشیم
وی همچنین خواستار تلاش مدیران دستگاه های اجرایی برای جذب اعتبارات ملی شدو گفت: اميدواريم با تلاش مجموعه مدیریتی استان و تدابیر استاندار پرتلاش وظرفیت نماینده محترم مردم در مجلس زمینه جذب اعتبارات ملی عملکرد خوبی داشته باشیم .

IMG_4701 (Copy) IMG_4700 (Copy) IMG_4698 (Copy) IMG_4697 (Copy) IMG_4696 (Copy) IMG_4689 (Copy) IMG_4690 (Copy) IMG_4692 (Copy) IMG_4693 (Copy) IMG_4694 (Copy) IMG_4695 (Copy) IMG_4682 (Copy) IMG_4688 (Copy) IMG_4687 (Copy) IMG_4681 (Copy) IMG_4680 (Copy) IMG_4686 (Copy) IMG_4685 (Copy) IMG_4679 (Copy) IMG_4678 (Copy) IMG_4684 (Copy) IMG_4683 (Copy) IMG_4677 (Copy) IMG_4671 (Copy) IMG_4672 (Copy) IMG_4673 (Copy) IMG_4674 (Copy) IMG_4675 (Copy) IMG_4676 (Copy) IMG_4670 (Copy) IMG_4663 (Copy) IMG_4662 (Copy) IMG_4661 (Copy) IMG_4669 (Copy) IMG_4668 (Copy) IMG_4667 (Copy) IMG_4660 (Copy) IMG_4659 (Copy) IMG_4666 (Copy) IMG_4665 (Copy) IMG_4658 (Copy) IMG_4654 (Copy) IMG_4656 (Copy) IMG_4657 (Copy)

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
بیطرف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۶ ب.ظ
لطفا گزارشی در این زمینه و تاثیر آن بر وضعیت مردم را بیان نمایید ؟؟؟؟؟؟
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین