کد خبر: DT-47430
تعداد بازدید: 1433بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۵
دلیران تنگستان: امروز 17 مردادماه سال 95در سالن جلسات فرمانداری تنگستان معارفه دادستان جدید تنگستان باحضور آقای حسن پور دادستان استان بوشهر و روسای ادارات تنگستان در حالیکه دکتر دهدشتی فرماندار تنگستان ریاست جلسه را بعهده داشت برگزار شد.

دلیران تنگستان: امروز ۱۷ مردادماه سال ۹۵در سالن جلسات فرمانداری تنگستان معارفه دادستان جدید تنگستان باحضور آقای حسن پور دادستان استان بوشهر و روسای ادارات تنگستان در حالیکه دکتر دهدشتی فرماندار تنگستان ریاست جلسه را بعهده داشت برگزار شد. اچراغزاده  ۱۲ سال پیش به اهرم آمد و به مدت ۶ سال بعنوان دادستان اهرم به این دیار خدمت کرد. در ابتدا دکتر  دهدشتی منبع معرفت در حالیکه خود خبرنگاران حاضر در جلسه نیز بنوعی در این مراسم انتظار نداشتند پس از حمد خدا بطور ویژه از خبرنگاران تجلیل کرد واز کار خداپسندانه خبرنگاران بعنوان یک کار ارزشمند که جامعه از انها واخبار صحیح انها مستفیض میگردد یاد کرد. وی از زحمات دادستان پیشین اقای چراغزاده تقدیر وبرای حاج اقا فقیه آرزوی موفقیت کرد. در ادامه آقای حسن پور دادستان محترم بوشهر طی سخنانی به اهمیت امنیت در جامعه به استناد از ایات قرانی پرداخت ودعای حضرت ابراهیم خطاب به خداوند که فرمودند: به ساکنان این مکان امنیت وروزی حلال بده اشاره کرد. وی گفت قانون گزاران ما که منتخب خود  مردم هستند در مجلس قوانینی وضع کرده اند وما امروز افتخار داریم مجری قانون قضا در جامعه باشیم، ولی ما به تنهایی نمیتوانیم در جامعه قانون را اجرا کنیم مگر با حمایت دیگر قوا و خود مردم. آقای حسن پور به چندین پرونده در بوشهر واهرم اشاره نمود که بواسطه پیگیری مردم و قاطعیت دستگاه قضا در بوشهر به نفع مردم وبیت المال تغییر جهت داده. در ادامه اقای ریشهری از اقای چراغزاده بعنوان یک نیروی خوب وتوانمند یاد کرد وگفت بنده از نحوه برخورد وقاطعیت اقای چراغزاده راضی بودم .سپس آقای چراغزاده با تشکر از تشکیل چنین جلسه ای گفت: افتخار میکنم که مدت ۱۲ سال بعنوان یک خدمتگزار در خدمت مردم تنگستان بودم وصمیمانه از مردم فهمیم وفرمانداران قبلی و دیگر مدیران که در این مدت مرا یاری کردند تشکر میکنم و برای حاج اقا فقیه ارزوی موفقیت دارم. سپس حاج اقا فقیه دادستان جدید تنگستان طی سخنانی ضمن تشکرحاج اقا جمادی مدیر کل دادگستری که این فرصت را برای ایشان مهیا نموده تا در تنگستان خدمت کند، با توجه به اینکه پدرشان در جلسه شرف حضور داشتند پس از حمد خدا از پدرش تشکر کرد وگفت ایشان  این حقیر هرچه دارم  از وجود پدر خوب ومهربانم است. حاج اقا فقیه در ادامه با توجه به وظایف دادستانی گوشه ای از وظایف خود را یاداور شد و گفت بنده اگر میخواهم در این شهر خدمت کنم باید خانواده ام را به این شهر بیاورم، بنده حزیی از این مردم هستم و قانون را با همه توان در تمام ابعادش بحول وقوه الهی به نفع مردم و رضایت خداوند اعمال میکنم وخدارا ناظر اعمال وکردار خویش میپندارم. لازم بذکر است هدایت جلسه که با نظم خاصی برگزار شد توسط معاون جوان و اینده دار فرماندار تنگستان اقای دشتی مدیریت شد وایشان هم ضمن تقدیر از  آقای چراغزاده وخوش امد گویی به حاج اقا فقیه گفت: بنده شرعا ملزم هستم پیام حاج اقا راستگو امام جمعه شهرستان که بنا به مشغله کاری در جلسه شرف حضور ندارند و از من خواستند تا مراتب عذر خواهی  خود در جلسه را به فرماندار و دادستان بوشهر و دیگر عزیزان حاضر در جلسه برسانم.
همچنین در این جلسه دکتر دهدشتی، اقای جاودانی را به سمت مسئول برگزاری هفته دولت معرفی نمودند و از همه ادارات وسازمان ها در تنگستان خواست نهایت همکاری با ایشان بعمل بیاورند.IMG_4496 (Copy) IMG_4497 (Copy) IMG_4498 (Copy) IMG_4501 (Copy) IMG_4502 (Copy) IMG_4503 (Copy) IMG_4504 (Copy)  IMG_4507 (Copy) IMG_4508 (Copy) IMG_4509 (Copy)  IMG_4511 (Copy) IMG_4512 (Copy) IMG_4515 (Copy) IMG_4516 (Copy) IMG_4517 (Copy) IMG_4519 (Copy) IMG_4521 (Copy) IMG_4523 (Copy) IMG_4525 (Copy) IMG_4527 (Copy) IMG_4528 (Copy) IMG_4529 (Copy) IMG_4530 (Copy) IMG_4531 (Copy) IMG_4532 (Copy) IMG_4533 (Copy)  IMG_4536 (Copy) IMG_4537 (Copy) IMG_4538 (Copy) IMG_4539 (Copy) IMG_4540 (Copy) IMG_4541 (Copy) IMG_4542 (Copy) IMG_4543 (Copy) IMG_4544 (Copy) IMG_4545 (Copy) IMG_4548 (Copy) IMG_4549 (Copy) IMG_4550 (Copy)  IMG_4553 (Copy) IMG_4559 (Copy) IMG_4560 (Copy) IMG_4561 (Copy) IMG_4562 (Copy) IMG_4564 (Copy) IMG_4565 (Copy) IMG_4566 (Copy) IMG_4567 (Copy) IMG_4569 (Copy)

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 7 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
بیطرف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ در ۶:۲۳ ب.ظ
امیدوارم منبع خیر و برکت برای تنگستان باشد و حقوق پایمال شده افراد ذیحق برگردانده و در کمترین زمان ممکن پرونده های قضایی سروسامان داده شود و اعتماد از دست رفته مردم احیا گردد و کارکنان دادگستری نیز با تکریم بیشتر با مردم رفتار و برخورد نمایند
ثناگویا . جم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۲:۱۲ ق.ظ
با سلام و احترام. به عنوان شهروند جمی و کسی که بارها افتخار داشتم در محضر حاج آقا فقیه باشم ، ایشان رو فردی شایسته و وارسته دریافتم و وقتی از عزیمت این بزرگوار به خارج از حوزه جم مطلع شدم بسی افسوس خوردم که از حضور بزرگواری مثل جناب فقیه محروم شدیم. امیدوارم اهرم و تنگستان که انسانهای فرهیخته ای در خود جای دارد به بهترین شکل ممکن پذیرای حضور حاج آقا باشند. سالم و تندرست باشید.
مهدی بکران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸ مرداد ۱۳۹۵ در ۲:۱۲ ق.ظ
حاج اقا فقیه به راستی که از سرمایه های استان هستند و جم واقعا سنگ تمام گذاشتند
شاهزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۶ ق.ظ
حاج آقا فقیه واقعا در جم عالی وخوش درخشیدن آن شاالله هر جا که هستند موفق باشن
شاهزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۹ ق.ظ
حاج آقا فقیه واقعا در جم عالی وخوش درخشیدن آرزوی ما موفقیت ایشان هست
شاهزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱ مرداد ۱۳۹۵ در ۳:۴۷ ب.ظ
حاج آقا فقیه در جم عالی وخوش درخشید
مداح اهلبیت(ع)حمزه قایدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۵ مرداد ۱۳۹۵ در ۱۲:۳۸ ب.ظ
سلام وخیر مقدم می گویم به مردخدا ذاکر اهلبیت (ع) حاج آقا فقیه که از خاندانی هیاتیست وخدا رحمت کند پدر بزرگوارش که از بزرگان شهرستان دشتی بوده وسالهای سال بعنوان یکی ازخادمان اباعبدالحسین(ع) خدمت کردند.ان شاالله امیدواریم با ورود ایشان به تنگستان مایه خیر وبرکت باشد .آمین
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین