کد خبر: DT-47414
تعداد بازدید: 121بازدید
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
تبریک و شاد باش دهه کرامت فرصتی مناسب برای آشنایی جامعه با سبک زندگی اهل بیت علیهم السلام است. شهادت جانباز سرافراز حاج رجب محمد زاده
ایشان چهره مقاوم و اسطوره صبوری و استقامت و سند ارزشمندی برای انقلاب و نظام اسلامی بود.

تبریک و شاد باش دهه کرامت فرصتی مناسب برای آشنایی جامعه با سبک زندگی اهل بیت علیهم السلام است.

شهادت جانباز سرافراز حاج رجب محمد زاده
ایشان چهره مقاوم و اسطوره صبوری و استقامت و سند ارزشمندی برای انقلاب و نظام اسلامی بود.

با اشاره به بیانات رهبری در جمع اقشار مختلف مردم
بیانات رهبری در مورد برجام و شيطنت های آمريكا در مذاکرات بسیار صریح و مانند همیشه هدايت بخش بود.
از آغاز مذاكرات  هسته اي بسيار از دلسوزان  نظام و در رأس آنها رهبـــر معظم انقلاب بارها و بارها  متذكر شدند كه بايد به خوشبينی و اعتماد چشم بسته به آمریکا را کنار گذاشت
و  آمريكا به عنوان يك كشور استكباري و
خود بزرگ بين در هرجا كه بتواند، و بخواهد   عهد شکنی ميكند و قولهاي خود را زیر پا می گذارد .

اما برخـــي از سياســـيون داخلي ايـــران با ساده اندیشی تصور ميكردند كه اگر ايران به  همه تعهدات خود عمل كند ، آمريكاييها نيز مجبور به عمل  به تعهدات خود خواهند بود اما امروز بعد از گذشت شش ماه از انجام تعهدات جمهوری اسلامی ثابت شده   كه  اين سخنان، خوشبيني غیر واقع بینانه به آمريكا بوده است.و خصوصیت ذاتیر آمريكا پیمان شکنی و نقض عهد است.

متاسفانه برخي از افراد از آغاز  مذاكرات
، چنين وانمود كردند كه بدون مذاكره هسته اي با  آمريكا و غرب، مشكلات معيشتي مردم حل نميشود. و علیرغم هشدارهای صریح رهبر انقلاب  همه کمبودهای كشور و مشکلات معيشتي مردم و حتي آب خوردن مردم به برجام و توافق با غرب و آمريكا گره زدند. و وعده دادند كه با مذاکرات و برداشته شـــدن تحريمها همه مشكلات كشور حل
ميشـــود. اما امروز  برخي از همان
افراد اكنون گفته هاي قبلی خود را هم فراموش کرده اند  و می گویند قرار بوده  از برجام و توافق با غرب نتيجه اي اقتصادي حاصل شود؟
سئوال مردم این است اگر قرار نبود نتیجه ای اقتصادی از مذاکرات با غرب حاصل شود پس برای چه مذاکره کرده‌ایم؟؟
در زمان مذاکرات رسما به مردم می گفتند هدف مذاکرات برای رفع تحریم هاست اما امروز که غرب و آمریکا در انجام تعهدات خود خيانت كرده است،  مدعی هستند هدف   مذاکرات رفع سایه جنگ بر کشور بوده که سخن بسیار غلط و نابجائی است .
اولا که بحمدلله  همه ملت بصیر ایران می دانند به برکت  هدایت های هوشمندانه رهبری و مجاهدت مخلصانه مجاهدان ما کشور و ملت ما چنان بر قله عزت و اقتداری  بوده و هست که هیچ قدرت جرات دست درازی و تعرض به این سرزمین را نداشته و  نخواهد داشت.

ثانیا اگر چيزي غير از لغو  تحريمها هدف مذاكرات بود چرا در متن برجام چیزی نيامده است.

بهرحال شش ماه از  انجام تعهدات توسط ايران بعد از اجرای برجام ميگذرد، یعنی غنی سازی ۲۰ درصد را متوقف کردیم و تاسیسات فردو و اراک را هم تعطیل کردیم بساط سانریفیوژ ها را برچیدیم اما آمريكاي مکار و عهدشكن با خدعه و دروغ و حیله نه تنها به تعهدات خود عمل نکرده  بلكه با فريب عده اي در داخل، زمزمه برجام منطقه اي و مذاكره در باب مسائل منطقه را مطرح ميكند.
این شيطان بزرگ كه در برجام به ملت ما آشکارا  خيانت کرده  و ملت ما از برجام و  مذاکرات علیرغم زحمات فراوان تیم مذاکره کننده اما هیچ دستاورد محسوسی نصیبشان نشده و آمریکا  از انجام تعهدات خود سر باز. ميزند، در عين حال براي فريب افراد ساده لوح داخلي  چنين وانمود میکند كه اگر در مسائل منطقه مذاكره صورت گيرد، مشكلات تحريمها برداشته ميشود و يا اگر ايران در موضوع موشكهاي دفاعي خود حاضر به گفتگو شود، تحريمها كاهش مييابد. تعجب آور اين است كه عده اي اندك در داخل همه این خدعه ها و دروغ ها را میبینند و می دانند اما در عین حال نيز به اين دشمن فريبكار همچنان دل بسته اند  و خيال ميكنند كه ميشود با تكيه بر دشمن، به رفاه و سعادت رسيد. با نادیده گرفتن صحیفه نور امام ؛با نادیده گرفتن وصیت نامه امام ؛و با نشنیدن فریادهای کوبنده رهبری هر از چند وقت یکبار برای طفره رفتن از کم کاری ها و ناکارآمدی خود در  برجام سخن از کنار آمدن با قدرت های بزرگ به میان می آورند و مع الاسف شعارهای نظام اسلامی که برگرفته از قرآن و روش اهل بیت(ع ) است را تو خالی و بی اثر می دانند باید عرض کنیم شعارهای نظام اسلامی پر مغز ؛موثر و برای ملت انقلابی ما عزت آفرین بوده و خواهد بود و اگر  شعار تو خالی وجود داشته باشد شعارهای دولت هاست که برای رسیدن به پست و مقام شعارهای عوام فریبانه سر می دهند و هرگز به فکر عملیاتی کردن آنچه شعار  داده اند و به مردم وعده کرده اند نیستند
آقایان مسئول  بخدا قسم این مقام و مسئولیت های دنیا زودگذر و برق آساست قبر و قیامتی هم در انتظار همه ماست  آنچه می ماند آثار خدمات شما به دین و مردم است اگر کاری نمی کنید اگر گره ای باز نمی کنید لااقل به ارزش‌های دینی این انقلاب و باور های مردم چوب حراج نزنید.

با اشاره به  ۱۷ مردادماه، روز خبرنگار
شغل خبرنگاری، ضمن اینکه اگر با نیت خیر وصلاح دین و نظام اسلامی انجام شود  دارای قداست است اما د ر عین حال کاری پرمشقت و دشوار است، لذا  باید با  ایمان، تعهد ؛بصیرت و عقلانیت همراه باشد تا یک خبرنگار بتواند به معنای واقعی کلمه نقش خود را ایفا کند و رسلت دینی و انقلابی خود انجام دهد.

باید دغدغه نخست  در کار خبرنگاری، اسلام و ارزش های ناب محمدی(ص) باشد نه اینکه خدای ناکرده خبرنگاران هم گرفتار بازی‌های سیاسی،  باندی و جناحی شوند .

با اشاره به نشست شورای فرهنگ عمومی استان

در این شورا مصوب شد با توجه به اهمیت بزرگداشت مقام رئیسعلی دلواری و سالروز مبارزه با استعمار انگلیس، برای برگزاری هرچه باشکوهتر این مناسبت شورای فرهنگ عمومی استان متصدی تنظیم برنامه ها و مردم و فرزندان شهید رئیسعلی دلواری بعنوان مجری برنامه های این روز معرفی شدند.

همچنین مصوب شد  مرقد مطهر شهید رئیسعلی دلواری در نجف اشرف که سالها به فراموشی سپرده شده و در حال تخریب است  کار مرمت و بازسازی آن بزودی آغاز می شود.

از دیگر مصوبات شورای فرهگ عمومی استان همچنین به خاطر گرامیداشت یاد و خاطره شهید رئیسعلی دلواری حوزه علمیه ای در تنگستان، یکی از سکوهای در دست ساخت نفت و گاز عسلویه و یکی از کشتیهای در دست ساخت صدرا وهمچنین یکی از پادگان های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در استان به نام این شهید نامگذاری و مجسمه آن نیز در تهران نصب شود.

تشکر میکنیم از توجه و عنایت مخصوص آیت الله صفایی بوشهری به نام و یادبود شهید رئیسعلی دلواری زیرا همه می دانند تا قبل از سال ۸۸ توجهی به روز ۱۲ شهریور نمی شد ولی با تدبیر همه مسئولان علی الخصوص توجه ویژه آیت‌الله صفائی بوشهری  از آن سال تاکنون تلاش شده این مناسبت بخوبی در جامعه برای مردم نهادینه شود.

از برنامه های ویژه ۱۲ شهریور امسال که مصادف با روز جمعه و شهادت امام جواد (ع) است برگزاری دعای ندبه توسط هیئت رزمندگان اسلام  و این برنامه از شبکه یک سیما بصورت زنده پخش شود.
همچنین همایش بزرگداشت شهید رئیسعلی دلواری در روز پنج شنبه ۱۱ شهریور برگزار خواهد شد.

با اشاره به شرایط تخلیه بار ملوانان در گمرک

این روند موجب شده تا ضمن ایجاد ترافیک در آبراه دریایی (خور) ، خطرهای دیگری از جمله غرق شدن و آتش سوزی شناورها را تهدید کند.

این روند کند شدن تخلیه بار شناور ها موجب نگرانی مردم و  کمبود  برخی ما یحتاج مردم در بازار شده که طبیعتا نتیجه آن گرانی است.

با وجود پیگیری های بعمل آمده هنوز دلیل قانع کننده ای درخصوص وضعیت بوجود آمده در زندگی مردم شنیده نشده و انتظار داریم مسئولان  مردم زحمتکش ساحل نشین را بیشتر درک کنند .

اشتغال و منبع اصلی ارتزاق مردم در خطه ساحلی همین دریا است و این لطف لطف شمای مسئول نیست بلکه حق مردم زجر کشیده ساحل نشین است لذا  ایجاد اختلال و وضع قوانین ایجاد محدودیت در این زمینه  باعث  افزایش بیکاری و نارصایتی دربین مردم می شود.

مبارزه خستگی ناپذیر با قاچاق حق مسئولان است و این راهبرد مهم نظام برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور است اما بارها گفته ام به بهانه مقابله با قاچاق مردم را از نان و زندگی نیندازید

برخی اقدامات نادرست و تصمیمات جزیره‌ای خود را  می خواهند با اقتصاد مقاومتی توجیه کنند اما مردم بدانند دغدغه اول رهبری مسئله معیشت مردم است و آقا هرگز راضی نیستند برخی شعار پرمغز اقتصاد مقاومتی را بهانه ای  برای ضربه زدن به اشتغال و ارتزاق مردم قرار دهند.

آقای استاندار بخش زیادی از جمعیت این خطه ساحل مدت ۵ تا ۶ ماه است هیچگونه درآمدی ندارند خودتان را به جای این مردم زحمتکش بگذارد اگر خودتان و یا همکارانتان تحمل تاخیر یکماهه حقوق تان را دارید ؟؟ اگر حقوق دریافتی تان فقط یکماه به تاخیر بیفتد چه واکنشی خواهید داشت ؟؟

از پیگیری های شما بی اطلاع نیستیم اما این وضعیت باید به سرانجام درستی برسد و جلوی ضرر و زیان مردم سریعتر گرفته شود.

با این وضعیت ترافیک هر لحظه خطر آتش سوزی ویا غرق شدن  اموال مردم را تهدید می کند چه کسی باید  پاسخگوی این وضعیت باشد؟؟

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین