کد خبر: DT-47247
تعداد بازدید: 657بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ مرداد ۱۳۹۵
دلیران تنگستان: خبرها حکایت از رفتن چراغزاده دادستان تنگستان و امدن حجه الاسلام فقیه به عنوان دادستان تنگستان دارد. رفت امدهایی که اولین نیستند و اخرین هم نخواهند بود.

دلیران تنگستان: خبرها حکایت از رفتن چراغزاده دادستان تنگستان و امدن  حجه الاسلام فقیه به عنوان دادستان تنگستان دارد. رفت امدهایی که اولین نیستند  و اخرین هم نخواهند بود. دراین باره هم ناراحتم و هم خوشحال! ناراحت برای رفتن مردی که چندین سال در تنگستان  برای احقاق حق مردم تعارف نداشت. جدی بود در عین قاطعیت رئوف. چراغزاده ارزشش فراتر از چند کلمه تعریفی ماست. کارهای او را که مرور کنیم متوجه میشویم چراغزاده یک قاضی بومی واستانی بود که لیاقت بالاتر از اینها را هم داشت. او هرگز در بدترین شرایط به شاکی ومتشاکی اخم نمیکرد و خیلی سعی میکرد قبل از دستور قضایی جهت پیگیری صلح وصفایی میان دوطرف برقرار کند. اما فرصت خدمت به او در جای دیگر را دادند تا خاطرات خوش وناخوش او در اذهان مردم تنگستان به آرشیو برود. وی اکنون به عنوان رییس شعبه سوم حقوقی دادگاه شهرستان بوشهر منصوب شده است. و جا دارد از زحمات ایشان تشکر و قدردانی گردد.

photo_2016-02-04_13-30-37

اما حجه الاسلام عباس  فقیه دادستانی  که قرار است به تنگستان بیاید که اتفاقا او نیز از قضات بومی استان و دارای مدرک کارشناسی‌ارشد حقوق جزا و همچنین دانش آموخته حوزه علمیه قم، روحانی با بصیرتی است که اتفاقا او هم دارای همین خصایص است. وی از از بهمن ماه ۱۳۹۳ دادستان جم بوده است. اهالی جم وبعضی اصحاب رسانه که با انها صحبت میکردم با انتقال او بشدت مخالفند. او  در جم در میان دلها جا خوش کرده واتفاقا با اتمام بک پرونده تلخ که با پشتکار شبانه روزی دستورهای قضایی کاملا کارشناسانه انرا در کام مردم خصوصا حامیان حق شیرین کرد به تنگستان میاید.  .ماجرای دستگیری قاتل یوسف … که دلش میخواست قبل از خداحافظی با مردم جم شرمنده آنها نشود.

در ذیل  چندین مورد از سمت ها و فعالیت های حجه الاسلام فقیه به سمع و نظر شما میرسانیم:

  1. معاون ستاد پیشگیری از وقوع جرم دادگستری شهرستان جم به مدت چهار سال

۲٫امام جمعه موقت شهرهای خورموج از سال ۱۳۸۶ و شهر جم از سال ۱۳۹۲

۳٫استاد حوزه و استاد دانشگاه در رشته حقوق در دانشگاه‌ها ی جنوب استان از سال ۱۳۹۱

۴٫دبیر گروه فقه و حقوق ارتباطات پژوهشکده باقرالعلوم علیه السلام   قم بمدت ۴ سال

۵٫مدیر اجرایی فصلنامه علمی تخصصی “فقه و حقوق ارتباطات ”  بمدت یکسال

۶٫تالیف مقالات متعدد علمی در زمینه حقوق در مجلات علمی ترویجی و علمی تخصصی و شرکت و سخنرانی در همایش های علمی در زمینه های مختلف فقهی و حقوقی

دادستانphoto_2016-08-01_07-29-38

لازم بذکر است، مراسم تودیع و معارفه دادستان جم روز دوشنبه۱۱ مرداد برگزار گردید و تودیع و معارفه دادستان تنگستان روز چهارشنبه ۱۳ مرداد ماه خواهد بود.

حاج اقا فقیه دادستان موفقی است که انشاالله منشا خیر بوده و خواهد بود وتنگستان به وی خوش آمدخواهد گفت.  برای اقای چراغزاده ارزوی موفقیت داریم وبرای حضرت حجه الاسلام فقیه ارزوی توفیق خدمت دوچندان در این دیار کهن را داریم بامید موفقیت دستگاه قضا در همه زمینه ها

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین