کد خبر: DT-47128
تعداد بازدید: 492بازدید
تاریخ انتشار: ۷ مرداد ۱۳۹۵
سرهنگ سهرابی فرمانده نیروی انتظامی تنگستان در گفتگویی با این سایت این خبر را تایید و ان را ماحصل همکاری و دستورات مقام محترم قضایی و یک کار هوشمندانه اطلاعاتی عنوان کرد و افزود از مدتها در حال رصد ابن محموله با کمک پلیس مواد مخدر استان بودیم و روز چهارشنبه در مسیر جاده اهرم به خورموج، خودروی قاچاقچیان متوقف و دو نفر سرنشین خودرو بازداشت و از درون خودرو 10 کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

دلیران تنگستان،  در یک عملیات موفق اطلاعاتی و عملیاتی نیروی انتظامی تنگستان،  موفق به کشف ۱۰ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک شدند.

به گرارش دلیران تنگستان، سرهنگ سهرابی فرمانده نیروی انتظامی تنگستان در گفتگویی با این سایت این خبر را تایید و ان را ماحصل همکاری و دستورات مقام محترم قضایی و یک کار هوشمندانه  اطلاعاتی  عنوان کرد و افزود از مدتها در حال رصد ابن محموله با کمک پلیس مواد مخدر استان بودیم و روز چهارشنبه در مسیر جاده اهرم به خورموج، خودروی قاچاقچیان متوقف و دو نفر سرنشین  خودرو بازداشت و از درون خودرو ۱۰ کیلو مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

وی همچنین از شدت گرفتن  اقدامات این نیرو در راستای فرمان دستور مقام معظم رهبری برخورد با قاچاچیان تشدید خواهد و مردم تنگستان در این راستا اخبار خوبی دریافت خواهند کرد. همچنین سردار عباسزاده فرماندهی نیروی انتظامی استان از دلیر مردان نیروی انتظامی تنگستان تقدیر وتشکر کرد.

لازم بذکر است سرهنگ سهرابی که از نیروهای توانمند و قاطع نیروی انتظامی استان بوشهر است که اخیرا به سمت فرماندهی نیروی انتظامی تنگستان از سوی سردار عباسزاده منصوب شده. وی یکی از گزینه های فرماندهی اگاهی مرکز استان بود.

سایت دلیران تنگستان ضمن خیر مقدم به سرهنگ سهرابی برای ایشان و همکاران محترمشان در ستاد فرماندهی، کلانتریها، پلیس اگاهی، کشف مواد مخدر، پلیس راهور و دیگر یگانها ارزوی موفقیت دارد.

 

IMG_4281 (Copy)index

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین