کد خبر: DT-45861
تعداد بازدید: 1132بازدید
تاریخ انتشار: ۱۳ تیر ۱۳۹۵
دلیران تنگستان، ترکزاده رفت، دهدشتی امد. صد شکر که این امد صد حیف که ان رفت. تنگستان بار دیگر شاهد تغییر مدیریت ارشد خود می باشد. دکتر سالاری قطعا بازیچه دست این و آن نیست که بعضیها اینطور قلم بزنند. اهداف تعریف شده دولت تدبیر و امید باید در هر شهری تحقق پیدا کند و این تغییر لازمه بوده نه ضعف مهندس ترکزاده. استاندار در مرکز استان از مهندس ترکزاده بهتر بهره میبرد تا در اهرم .

دلیران تنگستان، ترکزاده رفت، دهدشتی امد. صد شکر که این امد صد حیف که ان رفت. تنگستان بار دیگر شاهد تغییر مدیریت ارشد خود می باشد. دکتر سالاری قطعا بازیچه دست این و آن نیست که بعضیها اینطور قلم بزنند.

اهداف تعریف شده دولت تدبیر و امید باید در هر شهری تحقق پیدا کند و این تغییر لازمه بوده نه ضعف مهندس ترکزاده. استاندار در مرکز استان از مهندس ترکزاده بهتر بهره میبرد تا در اهرم .

ترکزاده اگر بگویم گاهی بی وضو اسم دکتر سالاری نمیاورد گزاف نگفته ام اما بی مهری های اهالی محل در قالب راست یا دروغ  به سالاری میرسید و از این بابت قصد داشت ترکزاده را چه بخواهد چه نخواهد از میدان بی مهریها دور کند.

ترکزاده منشا خدمات فوق العاده  خوبی در تنگستان بود. ائمه جمعه تنگستان اگر امروز بنوعی از این تغییرات در خطبه های قبلی نماز جمعه با حاشیه انتقاد کردند اما دور شده بود. اسب زین شده دهدشتی درب وزارت کشور بود تا حکم فرماندار با امضای فضلی را بگیرد و خود را طرفه العینی به تنگستان  برساند بنابراین حمایتها از تر کزاده  دیر صورت گرفت اما سالاری مظلومیت ترکزاده را مشاهده میکرد و ناشکری خواص را میدید. او ترکزاده را از مخمصه تنگستان با جمله بفرما بیا بوشهر نجات داد. در مورد ترکزاده خواهیم نوشت. اما عادل خان دهدشتی که در ۲۴ ساعت گذشته در فضای مجازی مثل عادل خان فردوسی اسم کرده، صاعقه وار به تنگستان رسید تا در زمان نماز عید فطر اهرم ۱۰ قنوت خود را پشت سرحاج اقا  راستگو امام جمعه اهرم بخواند و از خداوند برای تعامل با وی و مردم تنگستان استمداد بطلبد. به نوبه خود عادل را ندیده ام اما اگر حافظه مردم  تنگستان یاری کند حیدرزاده دوم به تنگستان امده. اگر این پتانسیل قوی که ما اگاهیم، عادل در راه سازندگی اهرم مصرف کند همین حالا نمره ۲۰ گرفته .او قطعا شایعات پیرامون خودرا در فضای مجازی دیده. برای اثبات خوبیهای ان و نفی انتقادات ان امده. قوم بودن با سعادت نماینده مردم دشتستان در مجلس نقطه ضعف دهدشتی نیست که اتفاقا نقطه قوت اوست. تنگستان الان در مجلس چه بخواهد چه نخواهد ۲ نماینده دارد، دکتر شهریاری و اقای سعادت.

این یعنی برگ برنده عادل. او باید نهایت استفاده را در شروع سال مالی از دونماینده کند.

دکتر سالاری در گفتگویی که با سایت دلیران تنگستان انجام داد اظهار داست دهدشتی  را اورده ایم که جلو مردم تنگستان سربلند شویم. کابینه من جای باند بازی نیست، عقد اخوت با کسی نبسته ام.

دهدشتی که از اظهارت جسته و گریخته اش در فضای مجازی بر میاید برای کار امده نه حاشیه سازی. قطعا او مشکلات تنگستان را رصد کرده و میداند سد برای کشاورزان مثل مرگ زندگی برای مردم شده.

اتوبان اهرم برازجان باید از قتلگاه جوانان این سرزمین به خوابگاه مسافران و خودروها در رفت برگشت تبدیل شود. منطقه گردشگری خائیز، جاده اهرم –  دلوار، جاده اهرم- فراشبند توسعه، مبلمان شهری اهرم که مثل افکار جنایات داعش اعصاب مردم اهرم را تار مار کرده، بیمارستان ما و دهها مشکل در بخش ساحلی ما همه  و همه مثل شعارهای راه پیمایی روز قدس این فریاد را میزنند دهدشتی بفکر چاره باش.

دهدشتی در اهرم احساساتی نباید کار کند اگر دهها دوست اصلاح طلب دارد صدها اصولگرا هم در تاریکی نشسته اند و روشنی میپایند.دراواخر عمر چهارساله دولت روحانی هستیم. تلاش دهدشتی یعنی جمع اوری راهی برای خرداد ۹۶ روحانی.

اصولگراها و یا پیروان رهبری و محبان اقا گوش به شایعات نکنند. دهدشتی بچه این خاک و مرز و بوم است او الان دهدشتی  ۲۰ روز پیش نیست. او فرماندار دولت کریمه جمهوری اسلامی  ایران است .حقیقتا در فضای مجازی توصیفات خوب دهدشتی نسبت  به نقاط ضعف او ده به یک بالاتر است.

او مطمئننا بزودی شایعات کاذب نسبت بخودش را در مینوردد. او میتواند با حمایت مردم و بزرگان قوم جهش خوبی در پیشرفت  تنگستان بسوی بهتر شدن انجام دهد.خوشخالیم که دهدشتی امد .و ممنونیم که خداوند ترکزاده را با نام تنگستان در تاریخ این شهر جاودانه کرد. اقای دهدشتی این گوی واین میدان.

عباس صبوری سایت دلیران تنگستان

 

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 7 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
حبیب محمدي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳ تیر ۱۳۹۵ در ۱۱:۱۶ ق.ظ
این جابجایی به هیچ وجه به سود مردم تنگستان نیست تا یک فرماندار خودش با محیط وفق میدهد مردم را می شناسد با مشکلات آشنا میشود اورا تعبیر می دهند نمیدانم چه سودی داخل این جابجایی هست که استاندار دنبالش می گردد این را میذانم که به نفع مردم تنگستان نیست بقول معروف گاو در خرمن ما گیش گنجشک می کنیم
جوان بیدار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴ تیر ۱۳۹۵ در ۹:۳۵ ق.ظ
کمک به حسینیه و مهدیه که از قلم انداختی ؟
م .م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵ تیر ۱۳۹۵ در ۱:۳۸ ق.ظ
بزار بیاد..بعد تعریفش بده..بزار ده تا قنونتش بخونه..بعد بگو
میم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵ تیر ۱۳۹۵ در ۳:۰۳ ب.ظ
ما دیگه مشلکی نداریم جز کمک به حسینیه ومهدیه هزار ویک مشکل تواهرم هست جوان بیدر ار
جوان اينده خاموش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶ تیر ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۹ ق.ظ
با سلام ضمن تبريك به جناب اقاي دهدشتي و تشكر فراوان از زحمات جناب ترك زاده در اين چند سال بعد از مدت ها وقتي خبري به گوش رسيد كه قراره فرماندار تنگستان عوض شود دل خوش بوديم كه بعد از مدت ها شايد يكي از ديار خود تنگستان باشد اما متاسفانه فقط يك خيالي باطل بود بحث ما سر اقاي دهدشتي و ديگيري نيست ما مثل ديگر شهرها يكي از جنس اين مردم ميخواهيم يكي از ديار تنگستان كه اين مردم رو درك كند خيلي جوان هاي داريم كه لايق همچين مقامي هستن كه اهل خود تنگستان هم هستند اما مبني بر دلايلي از اين مقام ها محرومن هم خودشان محرومن هم مردم بيچاره حماقت تا به كجا ؟ تا به كي ؟ بيايد بيدار شويم تا به كي اي ذلت ...
فرهنگی اهرمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷ تیر ۱۳۹۵ در ۲:۵۳ ق.ظ
کاش نظام آموزش وپرورش هم اندکی سروسامان می گرفت تااینقدرسمت های افرادعوض وبدل نشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷ تیر ۱۳۹۵ در ۸:۰۰ ب.ظ
جوجه رو اخر پائیز میشمارند 😕
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین