کد خبر: DT-44555
تعداد بازدید: 188بازدید
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۵
واقع امر این است که دکتر رئیسی، دکتر عزیزی، دکتر بیژنی و اکثرا بی دوربین صدا وسیما میچرخند ورتق فتق امور را میکنند. ما با عالی شدن فاصله داریم اما خوب و خوب تر از سالهای اخیر شده ایم. منقدان اکثرا دلسوزند اما بعضی عقده کرده اند.

دلیران تنگستان: چه کسی باور میکرد وضعیت بهداشت در تنگستان وبخش ها و روستاهای  این شهرستان با این سرعت بهبود یابد و راضی کننده شود. اخیرا انتقادهای فراوانی مبنی بر کمبود مکان های بهداشتی، درمانگاه ها، خانه بهداشت، پزشک متخصص بهداشت دهان دندان، دستگهای پیشرفته رادیو لوژی و سونوگرافی، سی تی اسکن و ده ها مورد دیگر میشد. که دولت  ومجلس در بخش بهداشت سنگ تمام گذاشتند. اما وزیر بهداشت سوپر وزیر کابینه دکتر روحانی است!! ومدیران بهداشت منصوب شده در استانها سوپر مدیر کلان کابینه استانداران هستند. کمتر کسی باور میکرد دکتر رئیسی وتیم خوبش اینطور سایه شوم کمبودها را در بخش بهداشت ضربه فنی کنند. بوشهر  ما مدینه فاضله بهداشت نیست، اما ۱۸۰ تغییر کرده است.

الحق همه چیز در بخشهای بهداشت بسمت  بهتر شدن پیش میرود . بیاد دارم روزانه  ۵ – ۶ مینی بوس از اهرم به بوشهر میرفتند که ۷۰% آنها برای مراجعه به پزشک یا بیمارستان بود اما اکنون پارکینگ بیمارستان امام حسین (ع) تنگستان که دهها ماشین را در خود جای داده خط باطلی بر گذشته بهداشت این شهرستان میکشد.

چرا روزی که بازرس یامسئولی از دانشگاه علوم پزشکی به شهرستان هابرای رفع کمبود امکانات بهداشتی یا رسیدگی به گلایه های مردم به شهرستانهای استان نروند در تقویم نداریم ؟؟!

واقع امر این است که دکتر رئیسی، دکتر عزیزی، دکتر بیژنی و  اکثرا بی دوربین صدا وسیما میچرخند ورتق فتق امور را میکنند. ما با عالی شدن فاصله داریم  اما خوب و خوب تر از سالهای اخیر شده ایم. منقدان اکثرا دلسوزند اما بعضی عقده کرده اند.  اما رضایت حداکثری مردم فضا را بسمت احسنت گفتن به دکتر سالاری ومدیران بهداشتش برده . اگر در بخشهایی مثل مخابرات، معدن وتجارت، بعضی بانکها و … نیز این تحولات انجام میشد خیلی خوب میشد .بهر صورت خبرهایی خوشی از بهداشت دهان ودندان در تنگستان بزودی میرسد که جای تقدیر وتشکر از دکتر رئیسی وهمکارانش در استان ودر شهرستان مثل دکتر نگین تاجی، دکتر بحرالعلوم ، مهندس زنده بودی و… دارد .

درود بر بی ادعاهای پرکار

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین