کد خبر: DT-43599
تعداد بازدید: 387بازدید
تاریخ انتشار: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵
حیدری بیان کرد :این نهاد با پوشش سه هزار و 671 خانوار با جمعیتی بالغ بر هفت هزار و 515 نفر توانسته وام های مناسبی در زمینه ایجاد 203 شغل و همچنین کمک های مالی بلاعوضی در زمینه ساخت 60 باب منزل به مدد جویان انجام دهد.

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان تنگستان در نشست با اصحاب رسانه ضمن تبریک روز جوان و روز روابط عمومی گفت: روابط عمومی ها و رسانه ها دو شاخه تنومند درخت ارتباطات و مکمل همدیگر هستند که هر دو منافعی یکسان از این ارتباط متقابل جستجو می کنند.

علی حیدری افزود : اصحاب رسانه شهرستان تنگستان به عنوان یک پل ارتباطی عملکرد درخور توجهی برای اطلاع رسانی از فعالیت های کمیته امداد امام خمینی (ره) از خود به یادگار گذاشته اند.وی اضافه کرد : هدف اصلی کمیته امداد امام خمینی برآورده کردن نیازهای مردم نیازمند است و سعی کرده با جلب مشارکت گسترده اقشار جامعه گام های اساسی در این زمینه بردارد.

حیدری با اشاره به نوع فعالیت های این نهاد مقدس عنوان کرد : پرداخت وام قرض الحسنه و تهیه مواد اولیه و ابزار كار به منظور كسب درآمد، برنامه ریزی جهت آموزشهای فنی و حرفه ای ،كمك به زنان سرپرست خانواده برای ایجاد درامدزایی مستمر از طریق در اختیار گذاشتن وام های کم بهره  در زمینه های كشاورزی، دامداری، قالی بافی، خیاطی و كاردستی ،تهیه جهیزیه برای نوعروسان خانواده های تحت پوشش، كمك به بیماران  خاص از جمله هموفیلی، كلیوی و تالاسمی و ارائه خدمات درمانی و بهداشتی از جمله رئوس فعالیت های این نهاد برای محرومیت زدایی و داشتن یک مدل از خودکفایی است .وی ادامه داد : از دیگر فعالیت های کمیته امداد می توان به ارائه خدمات فرهنگی و آموزشی به دانش آموزان و دانشجویان تحت پوشش، كاریابی و معرفی آنان به مشاغل مناسب، اجرای موفق طرح های ایتام اکرام و شفاء، تامین مسكن برای خانواده های بی بضاعت، جبران دیه، اطعام و افطاریه، جمع آوری صدقات به منظور هدایت صحیح آن و ارائه خدمات عمرانی مانند بازسازی و نوسازی منازل مسکونی مددجویان اشاره کرد .

مدیر کمیته امداد امام خمینی ( ره ) شهرستان تنگستان یادآور شد : توجه به حفظ اعتقادات دینی و بافت فرهنگی اجتماعی به منظور تأثیرگذاری و خروجی هرچه بهتر به عنوان اصل مهمی در تعریف برنامه‌های فرهنگی این نهاد مد نظر است که در این مسر سعی شده برای همه برنامه های امداد یک پیوست فرهنگی در نظر گرفته شود.

حیدری یاد آور شد: در سال ۹۴ بالغ بر یک صد و ۲۰ میلیون ر ریال جهت تعمیرات جزیی مسکن ۱۴ مددجو و همچنین بالغ بر یک میلیارد و ۵۸۱ میلیون ریال جهت تعمیرات کلی مسکن ۶۷ خانوار مددجوی تنگستانی پرداخت شد.
مدیر کمیته امداد امام خمینی ( ره ) تنگستان بیان کرد :این نهاد با پوشش سه هزار و ۶۷۱ خانوار با جمعیتی بالغ بر هفت هزار و ۵۱۵ نفر توانسته وام های مناسبی در زمینه ایجاد ۲۰۳ شغل و همچنین کمک های مالی بلاعوضی در زمینه ساخت ۶۰ باب منزل به مدد جویان انجام دهد.

حیدری تصریح کرد : در سال ۹۵ پروژه ساخت  ۱۳۰ مسکن در این شهرستان آغاز می شود که بر اساس برنامه ریزی های انجام شده ۶۹ باب در بخش مرکزی و مابقی در بخش ساحلی این شهرستان اجرایی می گردد.

وی ادامه داد : ارائه کمک تحصیلی به یک صد و یک دانشجوی تحت حمایت ، پرداخت دویست و ۱۴ میلیون ریال کمک هزینه جهیزیه ، پرداخت یک میلیارد و ۴۵۹ میلیون ریال کمک هزینه درمان و ۲۸۲ میلیون ریال در طرح تهیه سبد غذایی در طرح سوء تغذیه کودکان زیر شش سال فقط بخش ناجیزی از حمایت این نهاد از خانواده های تحت حمایت در سال گذشته می باشد .

در پایان این نشست از اصحاب رسانه تقدیر به عمل آمد.

 

IMG_0833 (Copy) IMG_0834 (Copy) IMG_0836 (Copy) IMG_0837 (Copy) IMG_0839 (Copy) IMG_0840 (Copy) IMG_0843 (Copy) IMG_0844 (Copy) IMG_0845 (Copy) IMG_0849 (Copy) IMG_0851 (Copy) IMG_0852 (Copy) IMG_0853 (Copy) IMG_0855 (Copy) IMG_0857 (Copy) IMG_0859 (Copy) IMG_0860 (Copy) IMG_0861 (Copy) IMG_0862 (Copy) IMG_0863 (Copy) IMG_0864 (Copy)

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 2 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
یکی از رسانه های شهرستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۱:۳۸ ق.ظ
مدیر محترم کمیته امداد شهرستان تنگستان ضمن خدا قوت در دعوت رسانه ها بیشتر دقت کنید ما پنج رسانه در شهر اهرم داریم که مشغول فعالیت هستند و 4 تا 5 رسانه دیگر در شهرهای دیگر شهرستان تنگستان اول رسانه ها را بشناسید بعد از آن جلسه بگیرید و به جای اینکه با ماژیک پشت سر خود بنویسید نشست اصحاب رسانه یک بنر 1*1 تهیه کنید تا افت شهرستان به چشم نیاید و مهمتر از آن تا میتوانید به فکر مددجویان باشید. یکی از رسانه های شهرستان
شهروند مددجو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲ خرداد ۱۳۹۵ در ۲:۰۹ ب.ظ
اقای رسانه انتقاد شما در این زمینه یک هنر است اما چشمت بازکن که پشت سر مدیر بنر است
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین