کد خبر: DT-43345
تعداد بازدید: 235بازدید
تاریخ انتشار: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
واکنش نماینده جدید مردم بوشهر، گناوه و دیلم حجت الاسلام خدری به مرگ طفل پنج ساله بوشهری در بیمارستان شهدای خلیج فارس:<< این قضیه باعث بهت و حیرت بنده و تمامی مردم استان شده است؛ تقاضای رسیدگی عاجل از آن مقام محترم دارم.>>

جناب آقاي دكتر قاضي زاده هاشمي
وزير محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشكي
سلام عليكم
حماسه اسفند ١٣٩٤ و اعتمادي كه مردم حوزه انتخابيه ام در بوشهر، گناوه و ديلم به بنده نشان دادند و ارادتي كه در “پيمان” با مردم داشته ام، مرا واداشته تا امروز به محضر شما بعنوان وزيري كه از صلابت گفتار و رفتار ياد مي شود، اين نامه را بنويسم.
برادر بزرگوار، بي شك، امروز شميم خوش خدمتگزاري وزارت تحت امر حضرتعالي در حوزه بهداشت، درمان و حتي آموزش پزشكي در سراسر كشور مقدس جمهوري اسلامي ايران پيچيده كه جا دارد از مجموعه و دست اندركاران در سراسر كشور تقدير نمود اما، صادقانه و صميمانه عرض كنم كه هنوز نارسايي هاي زيادي در مقوله بهداشت و درمان در كل كشور به شكل عام و در استان بوشهر به صورت خاص وجود دارد كه انصافا در شان و شخصيت مردم شريف و نجيب استان بوشهر نيست.
از روز اول كه وارد عرصه انتخابات شدم، دغدغه و اولويت اولم را روي مساله بهداشت و درمان مردم استان و حوزه انتخابيه ام معطوف داشتم.
هنوز اشكهاي مادري كه نوزاد خود را در يكي از بيمارستانهاي حوزه انتخابيه به دليل كمبود امكانات پزشكي از دست داده بود را فراموش نكرده بودم كه متاسفانه خبر فوت اسفناك محمد مهدي( مظفري)، طفل معصوم پنج ساله اي در بيمارستان شهداي خليج فارس بوشهر، بهت و حيرت بنده و تمامي مردم استان را به دنبال آورد…
كودكي كه والدينش، وي را براي بيماري به ظاهر اسهال و با علايم كم آبي بدن، به بيمارستان منتقل مي كنند ولي مرگ مغزي و فوت عزيز خود را در پايان اين تراژدي غمناك شاهد مي شوند.
مستحضريد در جلسه اي كه در مجلس خدمت جنابعالي بودم، اجمالا اشاره اي به معضلات درماني استان نمودم و واقعا هنوز هم براي من قابل هضم نيست وقتي با مسئولين بيمارستانها براي بعضي از تجهيزات پزشكي مذاكره كرده ام پاسخ هايي ميشنوم كه مي گويند” توجيه اقتصادي” ندارد!!!! مگر مي شود سلامت جسم و روح مردم را با معيارهاي ” صرفا اقتصادي” سنجيد!!!!؟؟؟
بنده ضمن تسليت و اعلام همدري عميق با خانواده مرحوم مظفري و با اين باور كه حضرتعالي هم شديدا از اين واقعه متاثر شده ايد و با اين ايمان قلبي و قبلي كه مردم صبور و بردبار حوزه انتخابيه ام و خانواده مصيبت ديده مظفري و تمامي جامعه استان بوشهر به تقيدات قانوني و حقوقي كشور پايبند بوده و تعهدات اخلاقي خود را هميشه و هربار به وضوح نشان داده اند، تاكيد مي كنم كه در كنار خانواده آن مرحوم خواهم بود و اين قضيه را از مجاري قانوني پيگيري خواهم كرد تا پس از مشخص شدن دليل مرگ محمد مهدي و اعلام علت تامه فوت، يقين داشته باشيد چنانچه قصوري از هر ناحيه اي و فردي صورت گرفته باشد، با متخلفين به اشد وجه برخورد خواهد شد.
همچنين از وزير محترم استدعا دارم كه موكدا دستور فرماييد نسبت به اعزام تيم ويژه اي به استان بوشهر در كوتاهترين زمان ممكن اقدام نمايند تا ضمن بررسي علت العلل مشكلات و معضلات مشابه، به وضعيت بيمارستانهاي استان هم رسيدگي عاجل صورت پذيرد.
عبدالحميد خدري
منتخب مردم شريف بوشهر، گناوه و ديلم

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین