This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

کد خبر: DT-42197
تعداد بازدید: 520بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردین ۱۳۹۵
مهندس اسماعیلی از روزی که اداره راه وشهرسازی را بر عهده گرفته است هم تحولات خوبی را در حوزه اداری از نظر انضباط مالی که بر باد رفته بود، انجام داده است.

دلیران تنگستان: دراولین جلسه شورای اداری تنگستان در سال ۹۵ مهندس اسماعیلی ازسوی مسئول ستاد نوروزی شهرستان اقای امیر نژاد وبعضی دیگر از مدیران مورد تشویق قرار گرفت. اما لوح تقدیری که به وی اهدا شد از سوی شوراهای مرکزی شهرستان بود که  از طرف همه شوراهای روستایی  به ایشان اهدا شد. حقیقت امر مهندس اسماعیلی  از روزی که اداره راه وشهرسازی  را بر عهده گرفته است  هم تحولات خوبی را در حوزه اداری از نظر انضباط مالی که بر باد رفته بود، انجام داده است، و هم اینکه همکاران اداری وکارگری وی بسیار راضی هستند. ایشان تحولات خوبی در راه های شهرستان ایجاد کرده است و امسال الحمدالله ما کمترین تلفاتی در جاده های شهرستان نداشتیم. مسیر خطرناک جاده فراشبند به نحو احسن  در حال  درست شدن است. مهندس اسماعیلی که از یک معاون بومی  بسیجی بنام آقای زنگنه بهره میبرد با اخلاق و رفتار کاملا پسندیده کارها را جلو میبرد.
پرسنل زحمتکش اداره راه، خصوصا رانندگان این اداره تلاش زیادی از خود نشان میدهند که اقای اسماعیلی باید از انها تقدیر کند. در ایام عید اکثر مواقع سر کار حاضر بودند. همچنین ایشان  به روستاها نیز با هماهنگی دهیارها همه جوره خدمت میکند.
در حین اهدا لوح تقدیر اقای حسین سلیمانی فریاد زد در سال ۹۵ هم ما به مهندس اسماعیلی لوح تقدیر میدهیم. بهرصورت در پایان جلسه لوح تقدیر وی توسط فرماندار وائمه جمعه اهرم  ودلوار به وی اهدا شد .
انشاالله که پایدار  باشند.DSC03698 (Copy)photo_2016-04-17_22-06-34 (Copy)photo_2016-04-17_22-06-38 (Copy)photo_2016-04-17_22-06-42 (Copy)

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 3 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
سیدهادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۸:۳۰ ق.ظ
شما که نون به نرخ روز خور نبودی آقای صبوری
سیدهادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۸:۳۵ ق.ظ
بهتر بود پیام در خصوص بی توجهی به مسیر اهرم خاییز هم می گذاشتی
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ در ۱۱:۲۴ ب.ظ
آقای صبوری لطفا به عرض آقای اسماعیلی برسونید که یه توجهی هم به مسیر جاده خاییز داشته باشند..
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین