کد خبر: DT-41158
تعداد بازدید: 455بازدید
تاریخ انتشار: ۷ فروردین ۱۳۹۵
سایت دلیران تنگستان طی تماسی
در پی شایعه رفتن ترکزاده عده زیادی از مردم ضمن تماس با سایتهای خبری شهرستان از صحت و سقم این خبر پرسیدند و سایت دلیران تنگستان ضمن تماس با دفتر استاندار حقیقت امر را پرسید که دفتر محترم استاندار شدیدا، شدیدا، شدیدا این خبر تکذیب کرد و اعلام نمود ترکزاده قاطعانه در تنگستان ماندگار است و باید با جدیت به کار خود ادامه دهد و هرگز دلسرد نشود.

دلیران تنگستان، یکی از سایتهای خبری استان، خبری در حد گمانه زنی چاپ کرده و خبر از تغییر و تحولاتی در بعضی فرمانداری ها داده. متاسفانه با غرض یا بی غرض جهت جلب مشتری یا شیطنت از رفتن مهندس ترکزاده فرماندار تنگستان نیز خبر داده.

قبل از اینکه خبر کذب این سایت را با دلیل اعلام کنیم لازم است به استحضار برسانیم ترکزاده از فرمانداران موفق دولت تدبیر و امید در استان بوده. او در این مدت که در تنگستان خدمت کرده منشاء تحولات کاملا مشهود وموفقی بوده.

او با حمایت از کارهای اجرایی و سیاسی دکتر سالاری حتی یک مو نیز از سیاستهای ایشان تمرد نکرده. ترکزاده اتش بیار معرکه دعوا های سیاسی نشده. اما برای احقاق حق مردم تنگستان هم سرخم کرده هم نیز فریاد زده.

دهها سفر به تهران برای حل مشکلات شهرستان که خیلیها آز ان اگاهی ندارند.وی برای پیشرفت شهر اباد و دلوار و اهرم گاهی مغرضانه حرکتی خلاف صورت نداده. در حد اعتباراتش به شهرداران و مدیران قول داده و عمل کرده. با ائمه جمعه شهرهای تنگستان هماهنگ بوده.بیمارستان اهرم بهداشت مردم توسعه فضاهای ورزشی در شهر و روستا طرحهای عمرانی خوابیده تنگستان، معضل اب شرب در تابستان، رفع مشکلات ارتباط موبایل مردم خصوصا گردشگران در مسیر خائیز، اعتبار مصوب سد خائیز، اتوبان اهرم برازجان، بها دادن به نیروهای تنگستان، بخشدار مرکزی، معاون فرماندار و دهها اداره که انجام داده و ادرات دیگر که در دستور کار قرار داده همه و همه را بی ادعا انجام داده ان هم در شرایط تحریم. پس بی انصافی است اگر عده ای چوب لای چرخ شهرستان بگذارند. تیم مشاور دکتر سالاری بچه  نیستند و خود دکتر سالاری  میداند لیاقت ترکزاده بالاتر از فرمانداری است. در پی شایعه رفتن ترکزاده عده زیادی از مردم ضمن تماس با سایتهای خبری شهرستان از صحت و سقم این خبر پرسیدند و سایت دلیران تنگستان ضمن تماس با دفتر استاندار حقیقت امر را پرسید که دفتر محترم استاندار شدیدا، شدیدا، شدیدا این خبر تکذیب کرد و اعلام نمود ترکزاده قاطعانه در تنگستان ماندگار است و باید با جدیت به کار خود ادامه دهد و هرگز دلسرد نشود.

امبد است انشاالله سال ۹۵ سال پیشرفت مردم تنگستان باشد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 5 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
تنگستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۹ فروردین ۱۳۹۵ در ۳:۴۶ ب.ظ
سلام.واقعا ما مردم تنگستون شانس نداریم.واقعا حیفه که آقای ترک زاده که داره برای شهرستانمون زحمت میکشه از دست بدیم.حاضریم طومار بنویسیم و امضا کنیم که ای آقای ترک زاده از شهرستان نره.
اهرم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۹ فروردین ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۰ ب.ظ
بنازمت خالو عواس صبوری که همیشه واقعیتا رو میگی و از هیچ کی نمیترسی.آقای فرماندار شدیدا شدیدا شدیدا به قول خالو عواس میخایمت .شهرمونه آبادتر کن .خدا پشت و پنات دست الله یارت
جعفری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱ فروردین ۱۳۹۵ در ۱۰:۳۲ ق.ظ
بنام قلم که خداوند به بزرگی آن قسم یاد میکند و خو قلم نشانه ای است از بزرگی خدا . با تشکر از اطلاع رسانی سایت پرفروغ و عظیم دلیران تنگستان و بخصوص برادر ارزشی خودم جناب آقای صبوری . بایست این نکته را گفت که بعضی افراد به دنبال شلوغ کاری هستند و نمیخواهند که منطقه آرامش داشته باشد . برادر جان جناب آقای ترک زاده که خود جزء نیرهای ارزشی و انقلابی است انسانی با متانت کامل و آرام میباشند و به تندروها ارزشی قایل نیستند . اگر بحثی هم درباره ایشان پیش میآید از اطرافیان حوزه مدیریتی ایشان است که دنبال پست و مقام هستند . باید به این گروه یادآور گردید که شماهها اگر پست و مقام را کپنی هم کنند باز محروم خواهید شد چون نظام به شماهها نیاز ندارد . پس بگذارید آقای ترک زاده کارهای عمرانی و اجتماعی خود را پیگیر شود و هر روز شاهد آبادانی شهرمان و شهرستانمان باشیم .
تنگستانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱ فروردین ۱۳۹۵ در ۱۱:۰۸ ق.ظ
باسلام اقای ترکزاده از فرمانداران توانمند دکتر سالاری است و ایشان خدمات ارزنده ای به تنگستان نموده است بیاییم بدور از حاشیه سازی تنگستان را بسازیم
بیرمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲ فروردین ۱۳۹۵ در ۸:۴۵ ب.ظ
نویسندگان اهرم و تنگستان می توانید به تعداد انگشت دست خدمات و اقدامات ترک زاده را بیان کنید تا ما هم متوجه شویم فقط یک مورد را می گویم شما خود یا کشاورز و نخل دار هستید یا پدر یا یکی از اقوام و خویشانت مگر کمتر خواسته این قشر نخل دار برای ادامه حیات تامین آب باغات است پس چرا جانب فرماندار برای سد باهوش و خاییز در بودجه ملی سال 95 نتوانسته کاری کند که خواسته سی ساله مردم است در حالی که سایر شهرستان ها برای قشر باغ دار و کشاورز خود در بودجه سال 95 ساخت سد را در بودجه انجام داده اند پس جنابان محترم بگذارید آقای صبوری رسالت رسانه ای خود را به نحو احسنت انجام دهد و خواسته های مردم دیارش را به فرماندار برساند که خود نیز کشاورز و کشاورز زاده و درد کشیده است
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین