کد خبر: DT-41065
تعداد بازدید: 315بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ اسفند ۱۳۹۴
فاز اول شهرک گردشگری بوشهر افتتاح شد. درست در همان جایی که روز اول گفتند نمیشود، بدرد نمیخورد. اینجا کجا تا درست شود. عمر سیاسی استاندار کفاف نمیکند.

چرا ولخرجی؟ و اما از این پرسشهای عجیب وغریب.

دلیران تنگستان، فاز اول شهرک گردشگری بوشهر افتتاح شد. درست در همان جایی که روز اول گفتند نمیشود، بدرد نمیخورد. اینجا کجا تا درست شود. عمر سیاسی استاندار کفاف نمیکند.

چرا ولخرجی؟ و اما از این پرسشهای عجیب وغریب.

اما دکتر سالاری خود می دید که بزودی انجا فنس زده خواهد شد یا نیروی دریایی یا نیروی هوایی یا این منطقه که الان بعضی ها متوجه شده اند چه دورنمای قشنگی برای بوشهر دارد از دست میرفت.

خیلی ها با بغض کارهای عمرانی سالاری و تیمش را با نگاه اینکه صبر کن گند این کار در می اید نگاه میکردند. خیلی ها حسادت میورزیدند که چرا به فکر گروه ما و تیم ما این شهرک گردشگری طراحی نشد.

خیلیها میگفتند این کار بخور بخور است و مردم چبزی دستگیرشان نمیشود و خود را برای هزاران انتقاد اماده کردند. اما مثلث مدیریت کلان استان دکتر سالاری و مهندس عوض پور مدیریت برنامه ریزی و معاون عمرانی ایشان مهندس باستی پای کار ایستادند.

حیدری سرپرست بنیاد مسکن که از نیروهای پرتلاش این طرح بود می گفت دکتر سالاری  امان مارا بریده بود هر روز شاید اغراق است که بگویم اما هرهفته گزارشی از من میخواست. این طرح در مسیر خروجی بوشهر قرار دارد. هم دکتر سالاری و هم مهندس باستی  هرگاه با خودرو از استان خارج می شدند باید ابن طرح را از شیشه خودرو نگاه میکردند بنابراین کم کاری ایی نمیتوانست انجام گیرد.

عملیات بزرگ خاک برداری آن وجایگزین کردن سنگهایی از معادن کوههای اطراف استان بجای انها واقعا مشکل بود. این طرح وقتی تکمیل شد، دوستان به کمیت وکیفیت اینکار زیبا پی میبرند. فاز اول این طرح در حالی افتتاح شد که موج اول مسافران نوروزی از راه میرسند و انشاالله در سال اینده خواهند دید فضای سبز و زیبای اینجا بهترین مکان برای اتراق میشود که مسافران عزیز از بوشهر انتظار دارند.

آن چبزی که در طرح گنجانده شده و انشاالله عملی شود کار ماندگاری است که نارفیقان کماکان غصه و حسادت آن را میخورند و دوستداران بوشهر یقینا به آن افتخار میکنند.

خسته نباشید به مثلث دکتر سالاری، عوض پور و مهندس باستی و  پیمانکار و کارگران زحمتکش این طرح و همچنین حیدری سرپرست بنیاد مسکن استان که الحق هم در این طرح و هم در همه مسئولیت های محوله توانمندی خود را نشان داده و استاندار محترم  می بایست توجه بیشتری به این نیروی بومی و البته هماهنگ با پیشرفت بخش مسکن روستایی استان بکند.

  • این طرح در زمینی به مساحت ۸۵ هکتار زیر سازی شده، اماده شده که فاز اول آن با ۱۴/۵ هکتار در ۲۷ اسفند ماه با حضور معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور همراه با استاندار و مدیران پرتلاش استان افتتاح گردیده.
  • این طرح شامل ۳ فاز می باشد که در فاز اول آن فضای سبز و محیط قایقرانی و همچنین محیط بازی های آبی برای کودکان و دیگر تفریحات سالم درآن پیش بینی و دیده شده.
  • تا کنون حدود ۱۵ میلیارد تومان برای این طرح هزینه شده که به نوعی در این مدت برای عده زیادی نیز اشتغال ایجاد کرده است.

به امید اتمام هر چه سریع تر کامل این طرح.

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 11 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
دوست دار حرف حق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۹ اسفند ۱۳۹۴ در ۳:۲۰ ب.ظ
دست شما درد نکنه از قلم رسای نویسنده محترم که حرف دل من را زده بود،تعریف نباشه الحق نویسنده از همه کسانی که در این پروژه زحمت کشیدندقدردانی کرده و درستش همینه، آخه همکاران منم در این طی یکسال روز و شب تلاش کردند.
یدالله جوکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۹ اسفند ۱۳۹۴ در ۳:۴۱ ب.ظ
با سلام بنده مدت سی و اندی سالدر بوشهر سکونت دارم تاکنون هیچ مسئولی لایق تر از جناب سالار ی ندیدم خدا قوت مرد عمل ای کاش فقط چند نفر همانند دکتر سالار ی داشتم
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱ فروردین ۱۳۹۵ در ۱:۰۷ ق.ظ
چرافیلم شب شروه راتوسایت نمیزارید
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱ فروردین ۱۳۹۵ در ۲:۳۰ ق.ظ
آقاي استاندار و مجموع فني و مالي خسته نباشيد
دوستدار میراث فرهنگی و گردشگری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲ فروردین ۱۳۹۵ در ۱۰:۲۰ ق.ظ
پس دهکده آبدرمانی آبگرم ما چه شد که سال 86 بین چشمه های آبگرم کشور جهت ساخت دهکده آبدرمانی تصویب شد .
خسته از مسولین بی حال شهرستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲ فروردین ۱۳۹۵ در ۳:۰۴ ب.ظ
من نمی دانم که نویسنده این موضوع کیست؟ اگر نوبستده مطلب دولتی است یا اصحاب رسانه کاش در مورد دهکده آب درمانی آبگرم اهرم که مصوبه سال 86 است نیز صحبت می کرد چرا استاندار محترم طرح آمایش سرزمین را در مورد استان بوشهر اجرا نمی کند؟ چرا هر چه طرح ها و مثوبات است فقط و فقط برای مرکز استان است. دانشگاه فقط در بوشهر - طرح بیمارستان جدید بوشهر و هزار طرح دیگر فقط و فقط برای مرکز استان است . چرا شهرستان های دیگر در این مصوبات و طرح ها جایی ندارند چرا در شهرستان تنگستان که برخی از طرح ها آرزوی سی ساله مردم است توجهی نمی کنند مانند طرح ید رودخانه باهوش و سد رود شیرین خاییز و طرح های چون احیا و مرمت قلعه کلات طرح روستای گردشگری خاییز دهکده آب درمانی آبگرم اهرم اتوبان اهرم دلوار اتوبان اهرم برازجان اتوبان اهرم فراشبند پل زیر گذر و روگذر گادویی
راشد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲ فروردین ۱۳۹۵ در ۳:۳۱ ب.ظ
پس دهکده آبدرمانی "آبگرم اهرم " که با احداث آن می تواند شهرستان و استان را در زمینه گردشگری متحول کنه کی می خواهند احداث کنند ؟ تا آنجایی که من سراغ دارم در هشت نه سال پیش مصوب و ظاهرا کارهای مطالعاتی اولیه آن انجام شده است ! ! ! !
اهرمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳ فروردین ۱۳۹۵ در ۱۰:۵۱ ق.ظ
ای وای باز هم محرومیت باز هم محدودیت روسای انتخابی و انتصابی هم که خود را بخواب زده اند و تلاشی جهت این گوهر بی نظیر در استان و کم نظیر درکشور یعنی ساخت دهکده آبدرمانی آبگرم اهرم نمی بینیم تا کی بی مسولیتی خسته شده ایم
اهرمممی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۴ فروردین ۱۳۹۵ در ۶:۱۰ ب.ظ
ای وای درد اهرم از دست این مسولین بی دواست مگه ما چند تا آبگرم مثل " آبگرم اهرم " تو کشور داریم مگه قرار نیست صنعت توریسم جایگزین اقتصاد نفتی بشه مگه تصویب دهکده گردشگری آبدرمانی اهرم قبلا انجام نشده مگه ما حق و حقوق شهروندی نداریم آخه چرا با ما اینهمه نامهربانی میشه
تنگستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۴ فروردین ۱۳۹۵ در ۷:۲۷ ب.ظ
آفرین بر مثلث تلاش و سازندگی استان بوشهر آفرین بد مدیر سایت آقای صبوری که بدون سانسور تقاضا و درخواست های همشهریانش و خبرها را بازتاب می دهد کاش استاندار محترم فکری هم به حال اهرم ما هم می کرد و با این اقتدار و قدرت دستور اجرایی شدن طرح های اهرم و تنگستان را هم می داد طرح های چون دهکده آب درمانی آبگرم اهرم سد خاییز تنگستان سد باهوش تنگستان پل زیرگذر و روگذر گادویی اتوبان اهرم دلوار اتوبان اهرم برازجان اتوبان اهرم فراشبند روستای گردشگری گشی خاییز تنگستان بازسازی قلعه کلات اهرم
همشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۴ فروردین ۱۳۹۵ در ۷:۵۹ ب.ظ
قابل توجه دوستان مسول استانی و شهرستانی ! این دو پتانسیل گردشگری منحصر بفرد در استان هم هست که ظاهرا از دید مسولین غافل مانده است : 1- چشمه آبگرم اهرم که در سال 86 دربین چشمه های آبگرم کشور جهت احداث دهکده آب درمانی انتخاب گردید که شنیده ها حاکی از انجام کارهای مقدماتی مثل نقشه برداری حتی با بالگرد بوده است ولی در همین حد باقی مانده که اگر توجه به آن می شد شاید " سرعین جنوب " می گردید و این در حالی است که احداث دهکده های گردشگری در جاهای دیگر مد نظر قرار گرفته و اجرایی گردیده است . 2- منطقه خوش آب و هوای خاییز که در پای کوه رفیع و برفگیر " بیرمی " و دارای چشمه و چشمه سارهای آب شیرین عالی که می توان با ساخت تله کابین مقدماتی فراهم تا گردشگرانی را از استان و استان های همجوار به آنجا کشاند و ایجاد اشتغال نمود که مع الاسف مهجور و مغفول مانده است . مضافا اینکه روستای گشی از طرف میراث فرهنگی و گردشگری بعنوان روستای هدف گردشگری معرفی گردیده و اخیرا کوه بیرمی (خاییز) به منطقه حفاظت شده از نظر زیست محیطی ارتقاء پیدا کرده است .
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین