کد خبر: DT-40709
تعداد بازدید: 591بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۴
ختم کلام
در مبارزه سیاسی در مملکت ما بعضی قواعد رعایت نمیشود. انتخابات به این قشنگی و پرشوری و پراز رقابت داغ را در دهان مردم خراب نکنیم. قطعا جناح مخالف با فکر دولت نباید توقع داشته باشد که در انتخابات دولت باید از انها دفاع کرد...

دلیران تنگستان، در مبارزه سیاسی در مملکت ما بعضی قواعد رعایت نمیشود. انتخابات به این قشنگی و پرشوری و پراز رقابت داغ را در دهان مردم خراب نکنیم. قطعا جناح مخالف با فکر دولت نباید توقع داشته باشد که در انتخابات دولت  باید از انها دفاع کرد.

در استان ما دوره قبل ۳ نماینده اصولگرا رفت ویک اصلاح طلب. دقیقا برعکس این دوره. اما چه اتفاقی برای استان ما افتاد؟ چه کردیم چه دیدیم؟ آقایان بعد از رای بردنشان چه عملکردی داشتند؟

بجز بحثهای سیاسی و دست پا گیر که البته کارهای خوب آنها نیز را ملت فراموش نمیکنند.

ایا همان ملتی که منظور همین استان خودمان است این دوره تابع لیست انگلیسی شدند و ما شدیم اصولگرای ناب ولایی؟جل الخالق.

اشتباه استراتژیک نکنیم. مردم همان مردم خوبند که ما دو دوره قبل به انها احسن احسن میگفتیم. بزرگترین اشتباهات را با دست خود رقم میزنیم و انوقت از تقدیر خداوند غافل میمانیم. بنده خدا تدبیر میکند خداوند رحمان تقدیر میکند.

در دشتی و تنگستان پاکدل  کاندید اصلاح طلبان دقیقا دو ساعت بعد از انتخابات با همه گمنامیش به مهندس شهریاری کاندید اصولگرا تبریک گفت. نوشت اماده ام برای توسعه استان همه گونه همکاری کنم به تصمیم مردم احترام میگذارم.

از یک ادمی که تجربه سیاسی نداشت این حرکت انتظار نمیرفت. اما حقیقتا دروغ بوده یا راست ظاهری بوده یا باطنی نفس حرکت خدایی و انقلابی بوده و جای تقدیر دارد اما اقایان سعادت و خدری و خانم الماسی توقع این حرکت را از سوی رقببان داشتند که اگر صورت گرفته باید احسن گفت.

دنیا به اخر نرسیده نوبت بعد کاری کنیم که مردم با عمل خوب ما رای به کاندید مورد نظر دهند نه اینکه پیامک فلان مدیر ارشد کشور راعامل ناکامی خود بدانیم.

مردم استان ما به انقلاب و رهبر وفا دارند عده ای سعی نکنند رای ندادن به کاندیدهای اصولگرا را ضدیت با ولایت بدانند. ولایت را بنفع خودمان مصادره نکنیم.

شیخ خدری در بوشهر وگناوه ودیلم رای برده دوستان بدانند ایشان اهل خیانت به نظام ورهبری نیست. عمامه این اقا کفنی است که برای جانثاری به امام زمان (عج) سر کرده چطور بخود اجازه میدهد به ارزشها خیانت کند.

بنده قصد دفاع  ازایشان را ندارم چون نیازی ندارد. اما از الان از او نماینده ضد ولایی نسازیم. بهترین جمله را باهنر گفت که ضربه خوردن اصولگرایی از بعضی تند رَویها دوستان خودمان بود.

استان ما مشکلات عدیده ای دارد که با اختلاف افکنی حل نمیشود. مواضع خصمانه علیه هم گرفتن دردی دوا نمیکند.

باحمایت از ۴ نماینده استان، استانمان را بجلو حرکت دهیم.

ما باید از کلان شهرها یاد بگیریم. مثل مشت دست با هم متحدند، با همه اختلاف سلیقه ها یی که با هم دارند.

استان ما پراز مردان باغیرتی است که همین چندروز پیش مقام معظم رهبری در حرکت مردانه انها در خلیج فارس بخودش بالید و تبسم منحصر بفرد کرد . مطمئن باشید اقای خدری، خانم الماسی، اقای شهریاری آقای سعادت و دکتر سالاری از همین قماشند.

انها را متهم نکنیم انتقاد سازنده کنیم نابودشان نکنیم.

اگر به این ایه قران در اخر سوره انعام اعتقاد داریم که خداوند فرمود (و الله یعلم حیث یجعل الرساله)(و خداوند می داند رساله خود را در دست چه کسی بسپارد.) مستدام باد نظام جمهوری اسلامی ایران و رهبری امام خامنه ایی. سر افراز باد ملت قهرمان و شهید پرور و فهیم ایران اسلامی

عباس صبوری دلیران تنگستان

IMG_5447-Copy_Snapseed

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 7 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
اصغر دشتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱ اسفند ۱۳۹۴ در ۲:۵۶ ق.ظ
درود و احسنت بر جناب صبوری بزرگوار
انبارکی بوشهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲ اسفند ۱۳۹۴ در ۸:۱۴ ق.ظ
مطالب کامل بود اایجاد اتحاد وجلوگیری ازدودستگی وبازیهای سیاسی که نفعی برای شهرنداردپرهیز شود.کار کار کار.تلاش تلاش وآبادانی ورفغ کدورتها وباندبازی
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۱:۵۲ ق.ظ
رهبری امام خامنه ای نه "رهبری امام خامنه ایی"
ن.م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۰:۱۸ ب.ظ
احسنت اقای صبوری حرفاتون خیلی درسته
دانیال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۰:۲۱ ب.ظ
این نشونه ی نقص خودت بود که از متن به این زیبایی غلط املایی میگیری
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۴ فروردین ۱۳۹۵ در ۵:۰۹ ب.ظ
ممنون از اقای صبوری
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷ فروردین ۱۳۹۵ در ۲:۲۶ ق.ظ
ظاهر متن خوبه
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین