کد خبر: DT-40188
تعداد بازدید: 624بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۴
به گزارش دلیران تنگستان در این کنگره که با حضور آقای جنتی وزیر محترم ارشاد اسلامی، ایت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه دراستان و استاندار پرتلاش بوشهر دکتر سالاری در شهر بوشهر برگزار میشود.

دلیران تنگستان: روز پنجشنبه استان بوشهر شاهد کنگره یکصدمین سالگرد سردار جنوب رئیس علی دلواری است. به گزارش دلیران تنگستان در این کنگره که با حضور آقای جنتی وزیر محترم ارشاد اسلامی، ایت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه دراستان و استاندار پرتلاش بوشهر دکتر سالاری در شهر بوشهر برگزار میشود، استادانی از دانشگاه های بوشهر، تهران، اصفهان و شیراز سخنرانی میکنند و همچنین مقالاتی در همین رابطه قرائت خواهند کرد.در بخش دیگر این کنگره از ۳کتاب که در آن به مبارزات مردم جنوب ودلاوری های انها وهمچنین در مورد واسموس نگاشته شده رونمایی خواهد شد. در پایان مسئولین جهت بازدید به شهر دلوار میروند تا از موزه و خانه سردار رئیس علی دلواری بازدید نمایند. این مراسم صبح و بعداز ظهر انجام میشود .

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 3 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
عزیز تنگستانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۰:۰۴ ق.ظ
آه هایی آقای شهریاری آقای پورفاطمی فرماندار امام جمعه اهرم و دلوارمدیر سایت دلیران تنگستان مردم تنگستان مگر تنگستان وجود ندارد که دراین چند سال گنگره شهید ریس علی دلواری در بوشهر برگزار می شود ؟ چرا گنگره دیگر سرداران در شهرستان خودشان برگزار می گردد یعنی ما تنگستانی ها اینقدر جلو شما مسئولی بی ارزش هستیم ؟
فاطمه حیدری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲ اسفند ۱۳۹۴ در ۱۱:۲۹ ب.ظ
واقعا از عملکرد شما مسولین در تعجبم. این شهید مبارز از اهل و دیار تنگستانه ولی شهرش رو نالایق و کم ارزش از برگزاری این همایش و کنگره میپندارید.
خالو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵ اسفند ۱۳۹۴ در ۸:۵۴ ق.ظ
دلوار همیشه نسبت به تنگستان بی اهمیت و بی مهری نموده است که امسال نیز بار دیگر در انتخابات چهره های دروغین انها هویدا شد اگر رئیسعلی قدرت گرفت از وجود زائر خضر خان اهرمی بود.و سربازان تنگستونی نه خود دلواری ها چون ان موقع دلوار 50 نفر آدم هم نداشته برای جنگ
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین