کد خبر: DT-39131
تعداد بازدید: 140بازدید
تاریخ انتشار: ۳ اسفند ۱۳۹۴
دکتر شهریاری در جمع مردم کاکی :
در حالی که جمعیت بیشماری انتظار دکتر شهریاری را میکشیدند با ورود دکتر به خیابان منتهی به محل سخنرانی خودروی وی را در حلقه احساس خود گرفتند...

در حالی که جمعیت بیشماری انتظار دکتر شهریاری را میکشیدند با ورود دکتر به خیابان منتهی به محل سخنرانی خودروی وی را در حلقه احساس خود گرفتند شور و شوق مردم استقبال کننده بی وصف بود در ابتدای ورود آقای دکتر شهریاری در بیرون مسجد شعارهایی همچون صلی علی محمد ناجی کاکی آمد ، دکتر مهندس میبریمت به مجلس ، دکتر دکتر حمایتت میکنیم ، سر میدادند دکتر شهریاری در بین انبوه جمعیت پس از چند دقیقه وارد مسجد شد.

زمانی که دکتر شهریاری پشت تریبون قرار گرفت جمعیت یکصدا به شور آمده و فریاد زدند ” صل علی محمد ، ناجی کاکی امد “.

دکتر شهریاری بیان کردند : من آمده ام بعد از بیست سال وظیفه نماینده را تعریف کنم،وظیفه نماینده دو کلمه است اول قانون گذاری، دوم نظارت بر اجرای قانون . نماینده باید با فرآیند تصویب قانون آشنا باشد، مجلس جای سخن کلی نیست. جای حرف های تخصصی است نماینده توانا باید با وزیر بحث کند و چانه زنی کند و در قانون گذاری دخیل باشد، یک نماینده باید ناطق وسخنران باشد .در مجلس بایستی طوری صحبت کند که مجلس را وادار به سکوت کند کسانیکه که می گویند کار های زیر ساختی وظیفه نماینده نیست یا علم کافی ندارند، یا گمان می کنند مردم علم کافی ندارند قبل از ورود در هیچ نقطه از حوزه انتخابیه ام یک تخت بیمارستان وجود نداشت اما من مجوز ۴ بیمارستان را گرفتم. اما پس ازمن یک نماینده نتوانست بودجه لازم را کسب کند ،حتی یک تخت به آن ها اضاف نشد.

 

دکتر شهریاری در ادامه خطاب به مردم کاکی بیان داشتند من آمده ام تا دین خود را به شما ادا کنم .آمد ه ام تا ناراحتی را از جوانان بردایم و شور و نشاط را به آنان بر گردانم  زمان نمایندگی ، ۱۶ هزار نامه نوشتم که کسی جرات نکرد نامه من را پاره کند اگر من وارد مجلس شوم با دولت تعامل برد برد خواهم داشت اوج هیجان مجلس در پایان جلسه در حدی بود که اشک شوق در چشمان مردم جمع شده بود دکتر شهریاری در انبوه کم سابقه مردم و با شعارهای آن ها بدرقه شد.

 

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
شهرونداهرمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳ اسفند ۱۳۹۴ در ۶:۴۸ ب.ظ
احسنت برمردم شریف کاکی
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین