کد خبر: DT-37608
تعداد بازدید: 470بازدید
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۴
دهه فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است.

به گزارش دلیران تنگستان، به مناسبت فرا رسیدن دهه فجر، چراغزاده دادستان تنگستان طی پیامی سالروز فرا رسیدن این دهه را تبریک گفت. در زیر این پیام را مشاهده می کنید:

دهه فجر،‌ سرآغاز طلوع اسلام،‌ خاستگاه ارزشهای اسلامی، مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا ساخته است. در دهه فجر اسلام تولدی دوباره یافت و این دهه در تاریخ ایران نقطه ای تعیین کننده و بی مانند بشمار می رود. موسم آزادی ایران از زنجیر استکبار و استعمار فرا رسید و مردی از سلاله رسول الله(ص)، شیواترین انقلاب تاریخ را با تکیه بر ایمان خودش و اتفاق مردمانش رقم زد.

با ورود خمینی کبیر به خاک پاک وطنش، روح اسلام ناب محمدی(ص) و رهائی و مردم مداری در کالبد مردمی که سال ها با این کلمات غریب بودند دمیده شد و خمینی کبیر با ایستادگی در برابر مصائب و اهداء خون فرزندش و فرزندانش این درخت را آبیاری نمود و امیدهای دل خفته مستضعفین و محرومین را بیدار کرد.

این روزها، روزهایی ماندگار و فراموش ناشدنی در تاریخ ملت بزرگ ماست، روزهای پیروزی انقلاب اسلامی است؛ انقلابی که رساترین فریاد تاریخ، یعنی امام امت، آن را رهبری کرد و به فرجام رساند و برای حفظ آن، با تمام وجود تلاش کرد. انقلابی که مبتنی بر بینش عمیق توحیدی و الهام گرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی بود ، که در آن عده ای قلیل، با اعتقادی وسیع و راسخ، نیروهای کفر و باطل را شکست دادند و چشم قدرتمندان را خیره ساختند.

اينجانب فرا رسيدن سالگرد پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي، ایام مبارک فجر طلیعه ی آزادی ملت را به خانواده های شهدا، جانبازان، ایثار گران و به عموم مردم تنگستان خطه دلاور مردانی همچون رئیس علی دلواری و زائر خضر خان اهرمی تبریک گفته و ضمن آرزوی طول عمر برای رهبر معظم انقلاب اسلامی، از خداوند منان برای مردم تنگستان پیروزی و سربلندی در همه عرصه ها را خواستارم.

غلامرضا چراغزاده

دادستان تنگستان

photo_2016-02-04_13-30-37

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین