کد خبر: DT-36318
تعداد بازدید: 702بازدید
تاریخ انتشار: ۴ بهمن ۱۳۹۴
اخیرا از طرف فرماندار تنگستان که به بخش بهداشت توجه خاصی دارد، اعتبارات خوبی به بیمارستان اهدا نموده که باید اذعان کرد این اعتبار بخوبی مدیریت نشده و مبلغ بالای آن صرف مصارف غیر ضرور یا خوشبینانه تر با اولویت هزینه نشده.

دلیران تنگستان،  شک نیست وزیر بهداشت و تیم کاری اش تمام وقت مشغول بوده و امکانات خود و وزارتخانه اش را برای رضایت مردم بسیج کرده تا رضایت این ملت قدرشناس را بدست آورد و دراین راه موفق نیز بوده که جای تقدیردارد.

در بوشهر مدیر پرتوانی که این خدمت خدا پسندانه بنامش رقم خورده  کسی نیست جز دکتر رئیسی که تیم توانایی برای بهداشت استان انتخاب کرده.

دکتر عزیز نژاد (قائم مقام) که خود به تنهایی میتواند چندین اداره را مدیریت کند، دکتر بیژنی، دکتر اقبال،  و این تیم توانسته گامهای خود را در امر بهداشت با مرکز کشور قدم به قدم بردارد.

درتنگستان نیز مدتی هست خدمت به مردم در قالب سازماندهی شده دارد، دکتر نگین تاج بهمراه مهندس زنده بودی با تلاش مضاعف درمانگاه شهید رجایی را راه اندازی کنند و خدمات خوبی نیز در بیمارستان بمردم ارائه کنند.

اخیرا از طرف فرماندار تنگستان که به بخش بهداشت توجه خاصی دارد، اعتبارات خوبی به بیمارستان اهدا نموده که باید اذعان کرد این اعتبار بخوبی مدیریت نشده و مبلغ بالای آن صرف مصارف غیر ضرور یا خوشبینانه تر با اولویت هزینه نشده.

اگر دکتر بحر العلوم که ریاست بیمارستان امام حسین (ع) اهرم، که ریاست این بیمارستان را بعلت نپذیرفتن دکتر ملکی به سمت مشغول بکار شده اقدام به ساخت بخش آی سی یو میکرد بازده این پول که فرماندار برای توسعه بیمارستان ابلاغ کرده بهتر میشد. به هر صورت خرید تعدادی کولر و یخچال  آن هم با بودن ان همه مغازه و نمایندگی در شهراهرم یا دلوار از بوشهر یا برازجان خریدن چندان جالب نیست.

دکتر بحرالعلوم که گویا قرار است تعدادی مدیر از دشتستان به بیمارستان امام حسین (ع) اهرم بیاورد بهتر است پس از بررسی در اهرم چنانچه این مدیران یافت نمیشود، اقدام به اینکار کند.

از فرماندار محترم تنگستان نیز درخو است میشود همانگونه که تا کنون نسبت به نیروهای  بومی شهر عنایت داشته در این مورد خاص نیز مدیریت کند تا از نیروهای بومی با اولویت استفاده شود اما مشکل حاد دیگر بیمارستان وصل شدن اداری ان به مرکز بهداشت درمان اهرم به مدیریت اقای نگین تاج است.

اقای دکتر بحرالعلوم اکنون خلع سلاح است ۱۵ الی ۱۸ نیروی بیمارستان از نیروهای درمانگاه هستند واین زیبنده بیمارستان نیست. و یکی دیگر از معضلات بیمارستان این است اگر یک لامپ در بیمارستان وحتی اتاق اقای دکتر بحرالعوم خاموش شود در انبار بیمارستان چیزی نیست جز با اذن دکتر نگین تاج.

البته دکتر نگین تاج که ما خدمت ایشان ارادت داریم وهمیشه ذکر خیرشان داریم نباید از این مطلب نگران شود. این بیمارستان تنها بیمارستان تنگستان است وبرای پیشرفت ان باید هرچه در توان داریم هزینه ان کنیم راه اندازی بخش دیالیز از کارهای خوب این مدیر توانا بوده که جای تقدیر دارد.

در بخش سونوگرافی بیمارستان امام حسین بهترین دستگاهها وجود دارد که اکنون دکتر رادمهر که با تخصص کامل صبحها به امور بیماران رسیدگی میکند بعداز ظهرها مردم در این شهر سرگردانند.

باید دکتر بحرالعلوم بنوعی وبا استتاد به قانون در این مورد یا دکتر رادمهر را راضی کند یا برای این بخش فکری کند که گلایه مردم از این مشکل سونو گرافی زیاد است.

در مورد پزشکان بیمارستان نقاط مثبت انرا مینویسیم ونقاط منفی انرا به دکتر رئیسی براساس وظیفه رسانه اطلاع میدهم متاسفاته مادر یکی از بیماران که فرزندش بعلت بی تدبیری یکی از پزشکان متخصص تا استانه مرگ جلو رفته بود و این پسر بچه بقول مادرش چندین بار پیش این پزشک متخصص میرود که دکتر درد و آه بچه را با  اَطفار میداند و به مادر بچه میگوید بچه شما هیچ مشکلی ندارد که پدر مادر این بچه وی را به بیمارستان دشتستان میرساند.

دکتربیمارستان فوری این پسر را به اتاق عمل میبرد ومورد عمل جراحی اپاندیس قرار میدهد و به پدر ومادر این بچه میگوید فقط خدا و شانس با شما یار بوده این بچه مدت ۳ روز باید عمل قرار میگرفته.

این در حالی بود که پزشک بنوعی کم تجربه یا درس نخوان بیمارستان امام حسین (ع) اهرم به پدر و مادر وی گفته بود این بچه با این گریه کردن ها اطفار در میاورد. به رصورت نقاط قوت وضعف دیگری است که در گزارش بعدی عنوان میکنیم.

۲۰۱۶۰۱۲۳_۱۲۳۱۴۰ (Copy) ۲۰۱۶۰۱۲۳_۱۲۳۱۳۱ (Copy)  DSC01455 (Copy) DSC01457 (Copy)

IMG-20160123-WA0058 (Copy)

IMG-20160123-WA0044 (Copy)

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 5 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
همشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۳ بهمن ۱۳۹۴ در ۱۰:۳۸ ب.ظ
ممنون از سایت دلیران تنگستان که واقعیتها را اطلاع رسانی میکند و خدا نگذرد از انسانهایی که به دنبال منافع شخصی و سودجویی هستند
ماهوزی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۴ بهمن ۱۳۹۴ در ۷:۱۶ ب.ظ
دکتر بحرالعلوم واقعاٰ شایسته این پست است مرحبا بر این غیرت دشتستانی
همشهری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۴ بهمن ۱۳۹۴ در ۹:۵۸ ب.ظ
با تشکر از حسن توجه شما به مسایل ریز شهرستان ولی خدا وکیلی یه کم بهتر به مسایل نگاه کنید کاش روز معرفی سرپرست جدید بیمارستان حضور داشتید چون ریس درمان مبلغ پول برای هتلینگ بیمارستان مشخص کرده بود وگفتن فقط خرج خرید وسایل رفاهی بشه. تو رو خدا یه نفر که داره واسه بیمارستان کار میکنه بهش فرصت بدین خدا قوت جناب دکتر
زندوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۵ بهمن ۱۳۹۴ در ۵:۲۸ ب.ظ
نمیشه از زحمت های چند روزیه دکتربحرالعلوم چشم پوشی کرد الحق والنصاف لایق چنین مدیریتی است
بیطرف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۶ بهمن ۱۳۹۴ در ۷:۰۴ ب.ظ
سلام یکی از دلایل مشکلات بی تدبیری رییس و کارشناسان شبکه بهداشت است که نیاز به بررسی دارد
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین