کد خبر: DT-34416
تعداد بازدید: 2099بازدید
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۴
طارمی که خود پرورش یافته مکتب امام حسین (ع) در هیات محبین آل یاسین مسجد ولایت کوی صلح آباد بوشهر است به همراه تعدادی از اعضاء این هیات به دیدار خانواده شهید محمد احمدی جوان اولین شهید مدافع حرم استان بوشهر در روستای باشی تنگستان رفت تا میزان ارادت خود به این شهید سرافراز مدافع حرم را ابراز کند .

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از سوک ؛ مهدی طارمی بازیکن ارزنده بوشهری تیم ملی و باشگاه پرسپولیس تهران در اقدامی ارزشمند و فرهنگی به دیدار خانواده اولین شهید حرم استان بوشهر رفت .

طارمی که خود پرورش یافته مکتب امام حسین (ع) در هیات محبین آل یاسین مسجد ولایت کوی صلح آباد بوشهر است به همراه تعدادی از اعضاء این هیات به دیدار خانواده شهید محمد احمدی جوان اولین شهید مدافع حرم استان بوشهر در روستای باشی تنگستان رفت تا میزان ارادت خود به این شهید سرافراز مدافع حرم را ابراز کند.

طارمی و مادر شهید

آقای گل این روزهای لیگ برتر فوتبال ایران در این نشست صمیمی گفت: دلبستگی شهدای حرم به ائمه اطهار قابل وصف نیست و کار بزرگ آنها در حافظه تاریخ عدالت خواهی مردم ایران ثبت و به یادگار می ماند.

وی اضافه کرد : شهید محمد احمدی جوان و دیگر شهدای مدافع حرم کشورمان که از جان خود برای حراست از کیان اسلام گذشته اند الگوهای خوبی برای جوانان به شمار می روند.

طارمی و پدر شهید

طارمی تصریح کرد : مملکت ما بر مبنای برکت خون شهدا استوار است و هرچه داریم از همه آنهایی است که بر اساس اعتقاد از نظام و دین دفاع می کنند.

بازیکن ملی پوش بوشهری تیم پرسپولیس تهران یادآور شد : شهیدان نعمت‌های گران‌بهایی هستند که کیان و آرامش امروز ایران به واسطه ایثارگری‌های آنان است.

وی ادامه داد : آرزو می کنم به عنوان مدافع حرم جان ناقابل خود را فدای ائمه اطهار کنم.

شهید «محمد احمدی جوان» متولد ۱۳۶۹ اهل روستای باشی از توابع بخش دلوار تنگستان روز تاسوعا  امسال در حال امداد رسانی و کمک به یک مجروح در حلب سوریه ، توسط تکفیری ها مورد اصابت ترکش قرار گرفت و پس از ۴۳ روز به خیل شهدای حرم پیوست.

گزارش و عکس : مهرداد جشنی پور

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین