کد خبر: DT-34170
تعداد بازدید: 103بازدید
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۴
١٣ دی‌ماه سالروز سفر پر خیروبرکت رهبر معظم انقلاب اسلامی به دیار دلاور خیز دلوار است، این سفر نقطه عطفی در تاریخ همیشه درخشان این دیار است و برای مردم قدرشناس و وفادار این دیار فراموش‌شدنی نخواهد بود.
به گزارش دلیران تنگستان،رهبر عظیم‌الشان انقلاب اسلامی در جریان سفر چندروزه به استان بوشهر زادگاه شهید رئیس‌علی دلواری را مشمول الطاف و عنایات خود قرار دادند که همه ما قدردان الطاف ایشان هستیم.

کمتر شخصیت یا حتی مجاهدی است که رهبر انقلاب از مجاهدت‌های آن به کرار توصیف کرده باشند اما نام مجاهد سرافراز و سردار مخلص این دیار شهید رئیس‌علی دلواری بارها از لسان مبارک مقام معظم رهبری توصیف‌ شده است

از ٩دی‌ ماه که روز بصیرت است تا ١٣دی‌ماه که سالروز سفر پر خیروبرکت حضرت امام خامنه‌ای به این دیار است را در منطقه دلوار به هفته بصیرت و برکت نام‌گذاری می‌کنیم ‌و برنامه‌های بزرگداشت سالروز سفر رهبری را همراه با جلسات بصیرت‌افزایی برای مردم و جوانان برگزار خواهیم کرد.

شب ١٣ دی‌ماه در مساجد منطقه مردم برای سلامتی رهبر عزیز انقلاب دعا و اقامه نماز می‌کنند و همچنین یکی از پروژه‌های مهم شهرداری نیز به ١٣ دی‌ماه نام‌گذاری خواهد شد.

همزمان با ١٣ دی‌ماه سالروز این سفر پر خیروبرکت مردم قدرشناس این منطقه با حضور در مصلای جمعه بوشهر با نماینده رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله صفایی بوشهری دیدار خواهند کرد.

این دیدار که برای پنجمین سال متوالی برگزار می شود با هدف تجدید بیعت با ولایت و بمنزله عهد و میثاقی دوباره با ارزشها و آرمانهای انقلاب اسلامی خواهد بود روز یکشنبه ۱۳ دی ماه ساعت ۱۰ صبح در مصلی جمعه بوشهر برگزار خواهد شد

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین