This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

کد خبر: DT-34086
تعداد بازدید: 112بازدید
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۴
به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی و پلیس فتا ابلاع شده سازندگان، مرتبطین و منتشرکنندگان این پیام ها در فضای مجازی را شناسایی، دستگیر و حداکثر ظرف مدت 48ساعت به مرجع قضایی معرفی نمایند.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از «استان۲۴»، فرماندهی انتظامی استان بوشهر در پی انتشار کلیپ های تصویری،صوتی و متن با مضامین توهین به مردم فهیم و ارزشمند شهرستانهای استان خصوصا شهرهای بوشهر و برازجان و انتشار در فضای مجازی اطلاعیه ای صادر کرد:

بسمه تعالی

بدنبال حرکت غیراخلاقی و ناشایست افرادی ناآگاه و فرصت طلب در ساخت کلیپ های تصویری،صوتی و متن با مضامین توهین به مردم فهیم و ارزشمند شهرستانهای استان خصوصا شهرهای بوشهر و برازجان و انتشار در فضای مجازی به اطلاع می رساند با هماهنگی مرجع محترم قضایی، پلیس اطلاعات و امنیت عمومی با همکاری پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان بوشهر کلیه عوامل مرتبط با این حرکت تفرقه افکنانه را شناسایی و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد داد.

فرماندهی انتظامی استان بوشهر شهروندان عزیز را به خویشتنداری، حفط حرمت، وحدت و یکپارچگی دعوت نموده و توصیه می نماید از انتشار چنین پیام هایی در فضای مجازی خودداری نمایند.

به پلیس اطلاعات و امنیت عمومی و پلیس فتا ابلاع شده سازندگان، مرتبطین و منتشرکنندگان این پیام ها در فضای مجازی را شناسایی، دستگیر و حداکثر ظرف مدت ۴۸ساعت به مرجع قضایی معرفی نمایند.

معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان بوشهر

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین