کد خبر: DT-33543
تعداد بازدید: 230بازدید
تاریخ انتشار: ۱ دی ۱۳۹۴
فرماندار شهرستان تنگستان گفت: این شهرستان دارای ظرفیت‌های مهمی در حوزه قرآنی است به‌گونه‌ای که اکنون ۱۸ حافظ کل قرآن کریم در تنگستان وجود دارد که در این راستا توسعه مراکز دارالقرآن در دستور کار قرار دارد.
:
 به گزارش دلیران تنگستان به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان تنگستان، غلامرضا ترک‌زاده، امروز(۳۰ آذر)، در آیین راه‌اندازی ساختمان دارالقرآن بنه‌گز تنگستان  ضمن تبریک آغار امامت و ولایت ولی‌عصر (عج) اظهارداشت: قرآن کریم که بعنوان قانون اساسی وهدایت‌گرهمه جوامع بشری است نورالهی آن  انتها ندارد.

 

فرماندار تنگستان تصریح کرد: مسلمان با یادگیری قرآن این نور هدایت راه زندگی خود را انتخاب می‌کنند.

 

وی افزود: امیدوارم از همه توان، تلاش و ظرفیت‌هایی که در شهرستان تنگستان وجود دارد برای گسترش برنامه‌های قرآنی و فرهنگی  استفاده شود.

 

ترک‌زاده با بیان اینکه  در دولت یازدهم خدمات زیادی برای گسترش قرآن در تنگستان شده است تصریح کرد: طی این دو سال گذشته در شهرستان برنامه‌های فرهنگی با مشارکت افراد خیراندیش  طرح‌های بسیاری اجرا شده است.

 

فرمانداری تنگستان گفت: بواسطه کارهای نیک اندیشی که در شهرستان برای احدات دارالقرآن صورت گرفت در حال حاضر بیش از ۱۸ نفر در شهرستان تنگستان حافظ کل قرآن کریم هستند.

 

ترک‌زاده با تاکید برتوسعه مراکز دارالقرآن در تنگستان افزود: این شهرستان دارای ظرفیت‌های مهمی در حوزه قرآنی است بگونه‌ای که اکنون ۱۸ حافظ کل قرآن کریم  درتنگستان وجود دارد که در این راستا توسعه مراکز دارالقرآن در دستور کار قرار دارد.

 

وی با بیان اینکه توجه به برنامه‌های فرهنگی در اولویت برنامه‌ها قرار دارد خاطر نشان کرد: مسائل فرهنگی  بنای کار دولت تدبیر و امید است بویژه مسائل قرآنی و ترویج آن است.

 

ترک‌زاده با اشاره به اینکه درآستانه برگزاری انتخابات مجلس خبرگان رهبری ومجلس شورای اسلامی قرارداریم افزود: ما بعنوان مجریان برگزاری انتخابات فصل الخطاب عمل به قانون اساسی جهموری اسلامی، فرامین رهبر معظم انقلاب است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین