یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 19
کد خبر: DT-31700
تعداد بازدید: 62بازدید
تاریخ انتشار: ۹ آذر ۱۳۹۴
شاهین شهرداری بوشهر با 4 گل میزبان کاشمری خود را برد تا در پایان نیم فصل مسابقات لیگ دسته دوم کشور صدرنشین گروه خود شود.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از «خلیج فارس»؛ از هفته نهم این مسابقات، شاگردان اصغر کامیاب که در کاشمر خراسان رضوی به مصاف تیم پیام وحدت رفته بودند، با نتیجه ۴ بر یک به پیروزی دست یافتند تا ۱۸ امتیاز در صدر جدول گروه خود قرار بگیرند.

در این دیدار پژمان مالکی برای شاهین شهرداری بوشهر هت تریک کرد و در دقایق۷، ۲۷ و ۳+۹۰ توپ را به تور دروازه حریف گره زد، ضمن اینکه یکی از گل های مصطفی بیات در دقیقه ۲۰ به ثمر رسید.

http://s6.picofile.com/file/8225404176/666.jpg

نیمه اول: سفید پوشان بوشهری بازی را طوفانی آغاز کردند و این تیم بوشهری بود که با بازی هماهنگ همه بازیکنانش عرصه را بر حریف کاشمری تنگ کرده بود. بازی منطقی و بی نقص دروازه بان و خط دفاع تا میدانداری جعفر احمد حسینی و مسلم محمودی در میانه میدان و پاسهای خوب محمد برهی وحرکات تکنیکی مالکی و محمدی و دوندگی های بیات روزی به یاد ماندنی را برای شاهینی ها رقم زد.

 

بازیکنان شاهین شهرداری که از ابتدای نیمه اول سراسر حمله بودند، خیلی زود با شوت زیبای پژمان مالکی از پشت محوطه جریمه و در دقیقه ۷ به گل رسیدند، روند حملات شاگردان کامیاب ادامه یافت تا اینکه در دقیقه ۲۰ شوت محمد برهی با دفع ناقص دروازه بان حریف همراه شد تا مصطفی بیات مهاجم بلند قامت شاهین با دریبل سنگربان پیام وحدت برای دومین بار دروازه تیم میزبان را باز کند.

 

تغییرات تاکتیکی تیم کاشمری چاره ساز نبود و پژمان مالکی بار دیگر با پاس زیبای محمد برهی و با فرار از عمق دفاع حریف در دقیقه ۲۷ سومین گل بوشهریها را به تور دروازه حریف چسباند.

بعد از این فشار تیم پیام وحدت بیشتر شد، آنها سعی داشتند با نفوذ از کنارها و تاکتیتک پرتاب اوت  بلند خود را به دروازه شاهین شهرداری نزدیک کنند که دفاع هوشمندانه شاگردان کامیاب نقشه های حریف را ناکام گذاشت.

کادر فنی شاهین شهرداری در برابر فشارهای با تغییر تاکتیکی موثر داد تا جایی که بعد از گل سوم در ضد حملات سه بار شاهینی ها تا آستانه گلزنی نیز پیش رفتند.

نیمه دوم: بازی با فشار تیم پیام وحدت آغاز شد و خیلی زود از روی یک ارسال و ضربه سر به گل رسیدند تا قافیه را بر شاهینی ها تنگ کنندّ، بازی مستقیم و ارسالهای بلند در دستور کار تیم پیام قرار داشت اما در این میان دفاع منطقی تیم بوشهری اجازه کار را به آنها نداد.

در ادامه بازی به خشونت کشید و سوتهای داور به نفع تیم میزبان می چربید. اصرار بازی هوایی همچنان در دستور کار میزبان قرار داشت و تیم شاهین شهرداری هم با تغییر تاکتیک و اتخاذ سیستم ۱-۳-۲-۴ سعی در حفظ نتیجه و اجرای تاکتیک ضد حمله داشت.

این روند بازی تا ذقایق پایانی بازی ادامه داشت تا اینکه یک ارسال بلند از خط دفاعی شاهین با ضدحمله ای خطرناک برای شاگردان اصغر کامیاب همراه شد که باز هم پژمان مالکی در روزی پر فروغ در مصافی تک به تک برای چهارمین بار درواز کاشمری ها را باز کرده و هت تریکی ارزشمند را از خود بجا بگذارد.

اتفاق ویژه: خط حمله شاهین پس از دو بازی کم فروغ و بدون گل، آتش بازی راه انداخت و با زدن ۴ گل جبران مافات کرد.

نکته: اعتماد به مدیریت باشگاه شاهین شهرداری به اصغر کامیاب و دیگر اعضای کادر فنی می تواند زمینه شکوفایی هر چه بیشتر فوتبال این دیار باشد. در این دیدار آنچه در کنار تلاش و شایستگی تمامی بازیکنان شاهین شهرداری بوشهر مشهود بود، درایت و تجربه بالای سرمربی و دیگر اعضای کادر فنی با تجربه تیم بود.

ترکیب شاهین: حمید لطف اله نژاد، سعید نوروزی، جوادقائدی فرد، سعید مرادی، محسن قائدپوری، جعفر احمد حسینی، محمد برهی(حسین تولابی از دقیقه ۶۹)، مسلم محمودی (دقیقه ۹۰ ستار رضایی)، پژمان مالکی، افشین محمدی ( از دقیقه ۸۵ علی رفعت بوشهری) و مصطفی بیات

سرمربي: علی اصغر کامیاب

نتایج کامل گروه چهار لیگ دسته ۲:

پیام وحدت کاشمر ۱ شاهین شهرداری بوشهر ۴

فولاد ب اهواز ۰ سپیدرود رشت ۰

توسعه کیش ۳ صنعت ساری ۰

رهپویان رضوانشهر ۲ الوند همدان ۰

شهرداری ارومیه ۰ خلخال دشت اردبیل ۲

کامیاب: در تعطیلات نیم فصل تیم را تقویت خواهیم کرد

علی اصغر کامیاب پس از پایان دیدار تیمهای شاهین شهرداری بوشهر و پیام وحدت کاشمر اظهار داشت: در طول هفته گذشته با آنالیز فیلم بازیهای تیم پیام وحدت شناخت خوبی را از این تیم بدست آوردیم و بخوبی می دانستیم که آنها دارای یک خط حمله قوی و در مقابل در خط دفاع تیمی آسیب پذیری هستند به همین دلیل برنامه تمرینی خود را براساس نقاط ضعف و قوت تیم حریف تنظیم کردیم.

سرمربی تیم شاهین شهرداری بوشهر افزود: به بازیکنان تاکید کرده بودیم که از ابتدای بازی با قدرت و هجومی آغاز کنند در برابرچنین تیمهایی باید از ابتدای بازی با قدرت ظاهر شد و همین اتفاق هم افتاد و با برنامه تاکتیکی مشخص و استفاده از فضاهای ایجاد شده در بین مدافعان میانی و کناری آنها استفاده کرده و به گل رسیدیم و کار در همان نیمه اول تمام کردیم، هر چند موقعیتهای بیشتری برای افزایش تعداد گلها نیز داشتیم.

کامیاب در خصوص شرایط نیمه دوم بازی تصریح کرد: در ابتدای نیمه دوم ضعیف ظاهر شدیم  و روی یک ضربه کرنر و غفلت گلی را دریافت کردیم اما در ادامه با صحبت هایی که از بیرون زمین با بازیکنان داشتیم  تیم را هدایت و فشار حریف را کنترل کردیم تا با استفاده از ضد حملات به دروازه حریف نزدیک شویم.

وی در خصوص برنامه های نیم فصل تیمش اذعان داشت: با موافقت و حمایت جناب دمشقی، مدیر عامل باشگاه شاهین شهرداری ، تعدادی بازیکن را برای جذب و تقویت تیم مدنظر داریم و بعد از بازی با با فولاد ب اهواز و در تعطیلی سه هفته ای نیم فصل نسبت به جذب بازیکنان مورد نظر و همچنین برپایی اردو برنامه ریزی خواهیم داشت.

http://s3.picofile.com/file/8225396234/5555.bmp

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین