کد خبر: DT-30864
تعداد بازدید: 109بازدید
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۴
نخستین همایش هم‌اندیشی شهرداران استان بوشهر برای تبین برنامه‌ها و سیاست‌گذاری‌های آینده شهرداران در شهربوشهر برگزار و راهکارهای لازم برای حل مشکلات این نهادهای خدماتی ارائه شد

 

شهرداری بوشهر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، شهردار بوشهر  بعدازظهر امروز در نخستین همایش هم‌اندیشی شهرداران استان بوشهر با بیان اینکه شهرداری‌‌‎ها نقش مهمی در رضایت مندی مردم دارند اظهار داشت: تنها سازمان و نهادی که عملکرد و فعالیت آن مورد توجه شهروندان قرار دارد شهرداری‌ها است که این خود نقش مهم این نهاد خدماتی درافزایش رضایت مندی مردم در جامعه دارد.

غلامعلی میگلی‌نژاد تاکید کرد: اگر شهرداری‌ها عملکرد مطلوب و مورد توجه مردم داشته باشند بخش زیادی از شهروندان از خدمات شهرداری‌ها ابراز رضایت می‌کنند.

وی با بیان اینکه استان بوشهر دارای ۳۷ شهرداری است بیان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی هرماه همایش هم‌اندیشی شهرداران استان بوشهر دریکی از شهرها برگزار می‌شود.

شهردار بوشهر با تاکید بر ارتباط منطقی بین شهرداری‌ها با دولت افزود: در کشور یک‌هزار و ۴۷۰ شهر وجود دارد که ۹ شهر آن کلان شهر است و دولت توجه ویژه‌ای به این کلان شهرها دارد.

وی با تاکید بر توجه به دیگرشهرهای بیان کرد: دولت باید توجه ویژه‌ای به شهرهای مختلف داشته باشد و تنها کلان شهرها را مورد توجه قرار ندهد.

شهردار بوشهر با بیان اینکه بدنه شهرداری‌ها توانمند می‌شود گفت: بر اساس تدوین برنامه ششم توسعه بدنه شهرداری‌ها با قرار گرفتن ۲۱ سازمان دولتی به عنوان زیر مجموعه این شهرداری‌ها توانمند می‌شوند.

میگلی‌نژاد با بیان اینکه توانمند شدن بدنه شهرداری‌ها زمینه ارائه خدمات مطلوب به مردم فراهم می‌شود تصریح کرد: با قرار گرفتن ۲۱ سازمان به عنوان زیر مجموعه شهرداری‌ها می‌تواند در ارائه بهتر خدمات به مردم موثر باشد.

وی با اشاره به نقش موثر شورای شهر در ارائه خدمات مطلوب به مردم خاطرنشان کرد: برخی تصور می‌کنند که شورای شهر مانعی برای اجرای طرح‌های شهرداری است در صورتیکه شورای شهر تلاش می‌کند خدمات مطلوب‌تری به شهروندان ارائه کند.

شهردار بوشهر با اشاره به اینکه تاسیس بانک شهر در شهرداری‌ها گفت:  بیش از ۹۰ درصد سهام‌داران بانک شهر  مردم هستند و نقش مهمی در حل مشکلات اعتباری دارند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین