کد خبر: DT-30832
تعداد بازدید: 82بازدید
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۴
فرمانده سپاه تنگستان گفت: رزمایش الی بیت‌المقدس تنگستان در 36 ساعت و با محوریت سناریوهای امداد، امنیتی و دفاعی در منطقه عمومی اهرم برگزار می‌شود.

محمدعلی ملاکی صبح امروز در جلسه هماهنگی رزمایش الی بیت‌المقدس در جمع مسئولین ادارات و نهادهای تنگستان گفت: این رزمایش با حضور سه گردان واکنش سریع بیت‌المقدس در منطقه عمومی شهر اهرم از صبح روز ۲۶ آذرماه سال جاری شروع و تا ظهر ۲۷ آذرماه پایان خواهد یافت.

وی گفت: در این رزمایش آموزش‌های تئوری و عملی در زمینه جنگ‌های نامتوازن و انواع تاکتیک‌های شبانه و دفاع از کوی و برزن ارائه و در نهایت مرحله عملی آن به اجرا در خواهد آمد.

ملاکی ارتقای توان رزمی گردان‌های بیت‌المقدس و آموزش‌های مورد نیاز را از اهداف اصلی این رزمایش عنوان کرد و افزود: با برگزاری این رزمایش به‌طور حتم آمادگی و توان نیروهای خودی محک می‌خورد، ضمن اینکه دشمنان را نگران می‌سازد و در نهایت برای دوستان خوشحالی و امیدواری را به همراه خواهد داشت.

وی گفت: بسیجیان تنگستان در لبیک به‌فرمان رهبر خویش امام خامنه‌ای و باهدف آمادگی لازم در مبارزه با استکبار و نوکران او، می‌خواهند با نشان دادن اقتدار خود، با آرمان‌های امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب تجدید بیعت کنند.

تنگستان نما

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین