This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

کد خبر: DT-23606
تعداد بازدید: 47بازدید
تاریخ انتشار: ۵ مرداد ۱۳۹۴
<p id="ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent3_H1">رییس اداره مشاوره اداره کل آموزش وپرورش استان بوشهر گفت: امسال 17 پایگاه انتخاب رشته آزمون سراسری دانشگاهها و مراکز آموزش عالی درمناطق و شهرستانهای آموزش و پرورش این استان راه اندازی و فعال شده است.</p>

افشین اهرمیان روزدوشنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: این پایگاهها از امروز تا دهم مرداد جاری در سراسر استان بوشهر فعال هستند و در صورت تمدید زمان انتخاب رشته ازسوی سازمان سنجش امکان تمدید مهلت فعالیت آنها وجود دارد.

وی از داوطلبان و اولیای آنها خواست در روزهای اول مهلت انتخاب رشته در این پایگاهها حاضر شوند.

اهرمیان اضافه کرد: با توجه به حضور کارشناسان مجرب و آموزش دیده و نقش و اهمیت انتخاب رشته درآینده شغلی حتی ازدواج دانش آموزان،آنان به پایگاههای انتخاب رشته کنکور آموزش و پرورش مراجعه کنند.

اهرمیان ادامه داد: خانواده ها فریب نام و آوازه برخی از موسسه های خصوصی مشاوره و انتخاب رشته را نخورند و آخرین اطلاعات را از مشاوران حاضر در مراکز انتخاب رشته آموزش و پرورش بگیرند.

وی یادآور شد: در تفاهم نامه آموزش و پرورش با سازمان سنجش و بنیاد شهید و امور ایثارگران داوطلبانی که سهمیه شاهد، جانباز، ایثارگر و آزاده دارند از تسهیلات ویژه و نرخ کمتری در پرداخت وجه برای انتخاب رشته برخوردار می شوند.

اهرمیان گفت: همچنین از خانواده های زیر پوشش بهزیستی و کمیته امداد نیز برای انتخاب رشته وجهی دریافت نمی شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین