کد خبر: DT-19389
تعداد بازدید: 76بازدید
تاریخ انتشار: ۱۱ خرداد ۱۳۹۴
در حالی که 160 مسافر بوشهری هواپیمای بوینگ ام دی پرواز شماره 4085 شرکت هواپیمایی زاگرس پس از تاخیر نیم ساعته راس ساعت 18:30 روز گذشته فرودگاه مشهد را به سمت بوشهر ترک کردند هرگز فکر نمی کردند که ساعت ها در فرودگاه مقصد سرگردان شوند.
در حالی که ۱۶۰ مسافر بوشهری هواپیمای بوینگ ام دی پرواز شماره ۴۰۸۵ شرکت هواپیمایی زاگرس پس از تاخیر نیم ساعته راس ساعت ۱۸:۳۰ روز گذشته فرودگاه مشهد را به سمت بوشهر ترک کردند هرگز فکر نمی کردند که ساعت ها در فرودگاه مقصد سرگردان شوند.

آنها درحالی برای دریافت چمدان ها و اثاثیه خود به بخش بار فرودگاه بوشهر مراجعه کردند که در کمال حیرت متوجه شدند که اثاثیه و چمدان ها در فرودگاه مبدا جا مانده است.

این اتفاق که شاید در نوع خود حداقل در مسیر بوشهر نادر و بی سابقه بوده است سبب خشم مسافرانی شد که حتی کلید منازلشان نیز در چمدان هایشان در فرودگاه مشهد جا مانده بود و نمی دانستند که چگونه به منازلشان مراجعه کنند .

نماینده شرکت هواپیمایی زاگرس در استان بوشهر در این باره اظهار کرد :بدلیل گرمی هوا و جلوگیری از افزایش وزن هواپیما با تشخیص خلبان بار مسافران از هواپیما خارج و بدون حمل بار انجام شد.

خواجه با اعلام این که این اقدام بدون اطلاع رسانی مسافران انجام شده است عنوان کرد :باتوجه به هماهنگی انجام شده بار مسافران بوشهری یا از مشهد به تهران و از تهران به بوشهر ارسال می شود و یا با پرواز فردا شب مستقیم از مشهد به بوشهر انتقال داده خواهد شد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


انتشار یافته: 1 دیدگاه
در انتظار بررسی: 0
خانواده ی علمدار بزرگ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳ خرداد ۱۳۹۴ در ۳:۲۶ ب.ظ
کو عکس .....................
نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین