سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶- 2017 October 24
کد خبر: DT-19640
تعداد بازدید: 51بازدید
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۴
<div class="subtitle">در حالی که 160 مسافر بوشهری هواپیمای بوینگ ام دی پرواز شماره 4085 شرکت هواپیمایی زاگرس پس از تاخیر نیم ساعته راس ساعت 18:30 روز گذشته فرودگاه مشهد را به سمت بوشهر ترک کردند هرگز فکر نمی کردند که ساعت ها در فرودگاه مقصد سرگردان شوند.</div>
در حالی که ۱۶۰ مسافر بوشهری هواپیمای بوینگ ام دی پرواز شماره ۴۰۸۵ شرکت هواپیمایی زاگرس پس از تاخیر نیم ساعته راس ساعت ۱۸:۳۰ روز گذشته فرودگاه مشهد را به سمت بوشهر ترک کردند هرگز فکر نمی کردند که ساعت ها در فرودگاه مقصد سرگردان شوند.

آنها درحالی برای دریافت چمدان ها و اثاثیه خود به بخش بار فرودگاه بوشهر مراجعه کردند که در کمال حیرت متوجه شدند که اثاثیه و چمدان ها در فرودگاه مبدا جا مانده است.

این اتفاق که شاید در نوع خود حداقل در مسیر بوشهر نادر و بی سابقه بوده است سبب خشم مسافرانی شد که حتی کلید منازلشان نیز در چمدان هایشان در فرودگاه مشهد جا مانده بود و نمی دانستند که چگونه به منازلشان مراجعه کنند .

نماینده شرکت هواپیمایی زاگرس در استان بوشهر در این باره اظهار کرد :بدلیل گرمی هوا و جلوگیری از افزایش وزن هواپیما با تشخیص خلبان بار مسافران از هواپیما خارج و بدون حمل بار انجام شد.

خواجه با اعلام این که این اقدام بدون اطلاع رسانی مسافران انجام شده است عنوان کرد :باتوجه به هماهنگی انجام شده بار مسافران بوشهری یا از مشهد به تهران و از تهران به بوشهر ارسال می شود و یا با پرواز فردا شب مستقیم از مشهد به بوشهر انتقال داده خواهد شد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین