کد خبر: DT-39944
تعداد بازدید: 61بازدید
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۴
با پایان شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری، آخرین آمار و نتایج شمارش آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور بصورت جداول جداگانه منتشر می‌ شود.

رای‌گیری برای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری از ساعت ۸ صبح امروز (۷ اسفند) به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت ۲۳:۴۵ ادامه داشت.

جمعیت واجد شرایط در کشور برای رای دادن در پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان ۵۴ میلیون و ۹۱۵ هزار و ۲۴ نفر اعلام شده است که شرکت کنندگان در انتخابات، ۸۸ نماینده را از ۳۱ حوزه انتخابی از  میان ۱۶۱ نفر انتخاب کردند. ۳۱ حوزه اصلی در مراکز استان‌ها و یک هزار  و ۳۱ حوزه فرعی در فرمانداری‌ها و بخش‌داری‌ها برای پنجمین دوره انتخابات خبرگان رهبری پیش‌بینی شده بود.

آخرین نتایج شمارش آرای پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری به تفکیک استان‌ها تا این لحظه به شرح زیر است:
(لازم به ذکر است که این نتایج غیررسمی و هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است)

*********************
آخرین نتایج تا ساعت ۱۱:۱۲ شنبه ۸ اسفند

** این خبر بر مبنای آخرین اعلام نتایج انتخابات کامل شده و تعداد آراء متعاقبا اعلام خواهد شد:

استان آذربایجان شرقی

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

محسن مجتهد شبستری جامعه مدرسین

۲

هادی ملکوتی جامعه مدرسین

۳

محمدتقی پورمحمدی جامعه مدرسین

۴

۵

 


استان آذربایجان غربی

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

سیدعلی اکبر قریشی جامعه مدرسین

۲

عسگر دیرباز جامعه مدرسین

۳


استان اردبیل

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

سیدحسن عاملی جامعه مدرسین

۲

سیدفخرالدین موسوی ننه‌کران

استان اصفهان

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

سیدیوسف‌ طباطبایی‌نژاد جامعه مدرسین

۲

مرتضی‌مقتدایی جامعه مدرسین

۳

عبدالنبی‌نمازی جامعه مدرسین

۴

سیدابوالحسن‌مهدوی جامعه مدرسین

۵

عبدالمحمود عبدالهی جامعه مدرسین

استان البرز

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

سیدمحمدمهدی میرباقری جامعه مدرسین

۲

محسن کازرونی جامعه مدرسین

استان ایلام

ردیف

نماینده منتخب

گرایش

۱

سید محسن سعیدی جامعه مدرسین

استان بوشهر

ردیف

نماینده منتخب

گرایش

۱

سید هاشم حسینی بوشهری جامعه مدرسین

استان تهران

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷
۸
۹
۱۰
۱۱
۱۲
۱۳
۱۴
۱۵
۱۶

استان چهارمحال وبختیارى

ردیف

نماینده منتخب

گرایش

۱

علیرضا اسلامیان جامعه مدرسین

استان خراسان جنوبی

ردیف

نماینده منتخب

گرایش

۱

سید ابراهیم رئیسی جامعه مدرسین

استان خراسان رضوی

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

سید احمد علم الهدی جامعه مدرسین
۲ سیدمحمود هاشمی شاهرودی جامعه مدرسین
۳ حسن عالمی جامعه مدرسین
۴
۵
۶

استان خراسان شمالی

ردیف

نماینده منتخب

گرایش

۱

حبیب‌الله مهمان نواز جامعه مدرسین

استان خوزستان

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

سیدمحمدعلی‌ موسوی‌جزایری جامعه مدرسین
۲ عبدالکریم فرحانی جامعه مدرسین
۳ محسن حیدری جامعه مدرسین
۴ محمدحسین احمدی‌ شاهرودی
۵ سید علی شفیعی جامعه مدرسین
۶ عباس کعبی‌نسب جامعه مدرسین

استان زنجان

ردیف

نماینده منتخب

گرایش

۱

محمدرضا حاج ابوالقاسمی دولابی جامعه مدرسین

استان سمنان

ردیف

نماینده منتخب

گرایش

۱

سید محمد شاهچراغی جامعه مدرسین

استان سیستان و بلوچستان

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

مولوی نذیر احمد سلامی جامعه مدرسین

۲

 عباسعلی سلیمانی جامعه مدرسین

استان فارس

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

سید علی اصغر دستغیب جامعه مدرسین
۲ احمد بهشتی جامعه مدرسین
۳
۴
۵

استان قزوین

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

علی اسلامی جامعه مدرسین

۲

مجید تلخابی

استان قم

ردیف

نماینده منتخب

گرایش

۱

محمد مؤمن جامعه مدرسین

استان کردستان

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

۲


استان کرمان

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

سید احمد خاتمی جامعه مدرسین

۲

محمد بهرامی خوشکار جامعه مدرسین
۳ امان الله مرادی جامعه مدرسین

استان کرمانشاه

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

امان نریمانی

۲

علیرضا مستشاری

استان کهگیلویه و بویراحمد

ردیف

نماینده منتخب

گرایش

۱

سید شرف الدین ملک حسینی جامعه مدرسین

استان گلستان

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

سید کاظم نورمفیدی

۲

عبدالهادی حسینی شاهرودی مستقل (اصولگرا)

استان گیلان

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

سیدعلی حسینی اشکوری

۲

زین العابدین قربانی جامعه مدرسین
۳ احمد پروایی
۴ رضا رمضانی جامعه مدرسین

استان لرستان

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

۲


استان مازندران

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

نورالله طبسی جامعه مدرسین

۲

صادق لاریجانی جامعه مدرسین
۳ علی اکبر سیفی مازندرانی جامعه مدرسین
۴ علی معلمی جامعه مدرسین

استان مرکزی

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

محسن اراکی جامعه مدرسین

۲

کاظم سپاسی آشتیانی

استان هرمزگان

ردیف

نماینده منتخب

گرایش

۱

سید روح الله صدرالساداتی

استان همدان

ردیف

نمایندگان منتخب

گرایش

۱

سید مصطفی موسوی اصفهانی جامعه مدرسین

۲

غیاث‌الدین طه‌محمدی

استان یزد

ردیف

نماینده منتخب

گرایش

۱

ابوالقاسم وافی جامعه مدرسین



برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین