جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵- 2016 October 21
کد خبر: DT-24663
تعداد بازدید: 79بازدید
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۴
<div class="subtitle">وی با تأکید بر توجه به تیم‌های فوتبال در شهرهای مختلف استان بوشهر افزود: تیم‌های فوتبال در تمام شهرستان‌های استان بوشهر نیازمند حمایت هستند، که این مهم در دستور کار مسئولان حامیان تیم‌های فوتبال استان قرار دارد.</div>

با موافقت وزیر ورزش و جوانان مجور تأسیس تیم جدید شاهین بوشهر صادر شد و این تیم در لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور حضور می‌یابد.

به گزارش سوک ، مصطفی سالاری روز دوشنبه در نشست با اعضای شورای شهر بوشهر افزود : شاهین و ایرانجوان بوشهر از پرطرفدارترین تیم‌های مورد حمایت مردم بوشهر هستند، که در نشستی که با وزیر ورزش و جوانان انجام شد، وی برای تأسیس تیم فوتبال جدید شاهین بوشهر موافقت کرد و مقرر شد این تیم در لیگ دسته دو باشگاه‌های کشور حضور یابد.

استاندار بوشهر اضافه کرد: در نشستی با حضور اعضای شورای شهر بوشهر، مقرر شده تیم شاهین با پسوندی که شورای شهر بوشهر مصوب می‌کند مورد حمایت مالی قرار گیرد.

سالاری با تأکید بر حمایت از تیم فوتبال ایرانجوان بوشهر، یادآور شد: تیم ایرانجوان بوشهر نیز که از تیم‌های پرطرفدار این استان است، مورد حمایت قرار خواهد گرفت که در این زمینه نشست‌هایی با مدیران عامل صنایع پتروشیمی، نفت و گاز برگزار خواهد شد.

سالاری با تأکید بر توجه به تیم‌های فوتبال در شهرهای مختلف استان بوشهر افزود: تیم‌های فوتبال در تمام شهرستان‌های استان بوشهر نیازمند حمایت هستند، که این مهم در دستور کار مسئولان حامیان تیم‌های فوتبال استان قرار دارد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین