کد خبر: DT-35763
تعداد بازدید: 95بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۴
دقایقی پیش اسامی داوطلبانی که صلاحیت آنها برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تایید نشده مشخص گردید.

دقایقی پیش اسامی داوطلبانی که صلاحیت آنها برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی تایید نشده مشخص گردید.

بر اساس قانون جدید انتخابات به پاس احترام به داوطلبین نمایندگی مجلس ، به جای کلمه رد صلاحیت از احراز نشدن صلاحیت استفاده می شود .
هر چند که حق قانونی این افراد اعتراض در موعد مقرر است و می توانند با درخواست اولیه از هیات نظارت و درخواست ثانویه از شورای نگهبان خواستار رسیدگی مجدد به صلاحیت شان شوند.

گفتنی است این اسامی در حالی رسانه ای می شود که داوطلبانی که به هر دلیل تایید صلاحیت نشده یا صلاحیت آنها احراز نشده اند می توانند با مراجعه به مراکز اعلام شده خواستار بررسی موضوع شوند که در صورت تایید صلاحیت نام آنها مجدد از طریق این پایگاه خبری تحلیلی رسانه ای می شود.

از مجموع ۱۰۵ نفر از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی در این استان که صلاحیتشان در هیات های اجرایی تایید شده بود یک نفر انصراف و ۴۸ نفر نیز توسط هیات مرکزی نظارت تائید شد و ۲۰نفر از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی نیز صلاحیتشان توسط هیات نظارت احراز نشد.

با این شرایط در حوزه بوشهر ، گناوه و دیلم ۱۸ نفر تایید ، ۱۵ نفر رد صلاحیت و ۱۴ نفر عدم احراز ،در حوزه دشتستان ۱۱ نفر تایید ،۷ نفر رد صلاحیت و ۴ نفر عدم احراز ، در حوزه دشتی و تنگستان ۹ نفر تایید ، ۵ نفر رد صلاحیت و ۱ نفر عدم احراز و در حوزه دیر ، کنگان ،جم و عسلویه ۱۰ نفر تایید ، ۹ نفر رد و ۱ نفر عدم احراز صلاحیت داشته اند.

اسامی کاندیداهای عدم احراز صلاحیت ، رد صلاحیت و تایید صلاحیت به تفکیک هر حوزه به شرح ذیل است؛

حوزه بوشهر ، گناوه و دیلم
 

ردیف

عدم احراز صلاحیت

تایید نشدن صلاحیت

تایید صلاحیت

۱

عبدالرضا امانی فر

محمد دادفر

عبدالکریم جمیری

۲

پگاه بختیاری

حسن لاوری

زهرا عرفان

۳

 حسین بکمی

فهیمه جمیری

موسوی

۴

عبدالکریم پهلوانی

ابراهیم میگلی نژاد

زینب اسماعیلی

۵

عیسی حبیبی

مبین کرباسی

زهره کللی

۶

حسین خضری

عباس برزگرزاده

اسماعیل کاظمی

۷

امان الله شجاعی

علی آل بویه

ضرغام حیدریه

۸

جمشید شکوهی

حسین رضایی

عیدالحمید خدری

۹

محمد علی شکیبا

حسین خضری

 شاه بندرزاده

۱۰

ابراهیم عادلیان

صدرالله محمدی

علی حقیقی

۱۱

مرضیه عباسیان

محمد کاظم محمدی

سید حبیب نمازی

۱۲

خلیل عبدالهی

اسدالله تاج الدین

فرهاد سرخوش

۱۳

حسن فرهادی

شکرالله عطارزاده

ابراهیم مومنی

۱۴

بهرام فرهمند

سیامک احمدی

اسد حصیری

۱۵

زیبا هوشیار

فاطمه باصولی

۱۶

مرضیه عباسیان

غلامعلی شاهی

 ۱۷

ناصر غلامی

 ۱۸

قادریان

*در این حوزه اسد حصیری به سوک گفته که برای انتخابات این دوره از مجلس شورای اسلامی نام نویسی نکرده است.

حوزه دشتستان ؛

ردیف

عدم احراز صلاحیت

تایید نشدن صلاحیت

تایید صلاحیت

۱

علی احمدزاده

حشمت الله جعفری

محمدرضا دهقانفرد

۲

محمد باقر سعادت

علی دریمی

غلامرضا مختاری

۳

سهیلا محمدخانی

موسوی‌نژاد

امید رستمی

۴

بهرام ناصری فرد

محمد رضایی

اسماعیل ضیاء

۵

علی اکبر کیانی

عین الله علی پور

۶

عادل دهدشتی

اسماء زارعی

۷

حمیده عدالت

مصطفی مقیدی

۸

مزارعی

۹

ملک مرادی

۱۰

سردار بصیری

۱۱

سید محمود شجاعی

حوزه دشتی و تنگستان

ردیف

عدم احرازصلاحیت

تایید نشدن صلاحیت

تایید صلاحیت

۱

اسماعیلی

پورفاطمی

 شهریاری

۲

احسان شکوه

یدالله شیخیانی

۳

سبحانی

مهدی کمالی

۴

صدرالله محتشم

برزگری

۵

یونس جعفری

بازیار

 ۶

پاکدل

 ۷

منصوری

 ۸

فقیه

 ۹

سلامی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

حوزه انتخابیه کنگان، دیر، جم و عسلویه

ردیف

عدم احرازصلاحیت

تایید نشدن صلاحیت

تایید صلاحیت

۱

حمزه علیشاهی

مجیدحسینی کنگانی

حجت الاسلام موسی احمدی

۲

مال‌لله محمدی

قاسم ابراهیمی

۳

حسین فولادی

محمد انبارکی مطلق

۴

اسدالله علمداری

مصطفی مهرایین

۵

حمزه زبیری

سکینه الماسی

۶

قیصر صالحی

حسین بردستانی

۷

علی ایاز

سلمان دهقانی

۸

تنگستانی

فرهاد اسدی

۹

شهاب یادگاری

سید علیرضا افرندی

 ۱۰

عابدین عابدی زاده

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین