جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵- 2016 October 21
کد خبر: DT-29164
تعداد بازدید: 158بازدید
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۴
مجتبی جباری در مهمترین برهه که تیم ملی به او نیازمند بود پیراهن تیم ملی را درآورد.

به گزارش “ورزش سه”، خیلی ها از آنجایی که مجتبی جباری را یک بازیکن خاص می دادند در برابر این تصمیم او جبهه نگرفتند و حتی سعی نکردند به او توصیه کنند که به اردوی تیم ملی برگردد، هر چند اگر او از تصمیم خود بر می گشت کی روش مربی ای نبود بار دیگر به او اجازه حضور در اردوی تیم ملی را دهد و دیدید که با سید مهدی رحمتی هم همین کار را کرد و به رغم واسطه تراشی با علیرضا حقیقی ای ادامه داد که پیش از حضور در اردوی تیم ملی هم در روبین کازان ذخیره بود و هنوز هم هست و هم در پرسپولیس.

کی روش هر چند به خاطر از دست دادن مجتبی جباری در دل مغموم شد اما روحیه اش را از دست نداد و خیلی راحت با خواست مجتبی جباری کنار آمد و به جای ناز کشیدن این بازیکن دنبال راه چاره گشت و چاره این بود از اشکان دژاگه در پست پلی میکر بهره برد و انصافا در جام جهانی اشکان نمایش خوبی در این پست داشت با توجه به اینکه پست غیر تخصصی اش بود.

دلیل خداحافظی مجتبی جباری از تیم ملی چه بود؟ مجتبی با کی روش مشکلی نداشت و کی روش هم با این بازیکن مشکلی پیدا نکرده بود. از سویی این بازیکن مصدوم هم نشده بود و دیدید که در ادامه مسیر به راحتی پیراهن تیم قطری را برتن کرد و این روزها شاهد حضور شاداب او در تمرینات و بازی های تیمش در قطر هستیم. او در قطر حتی در تمرینات بدنسازی هم شرکت می کند.

یکی از مربیان سابق مجتبی جباری در این باره در یکی از محافل و به نقل از هشت شاکی دلیل خداحافظی مجتبی جباری را این گونه عنوان کرد:« مجتبی جباری به این نتیجه رسیده بود در تاکتیک کی روش جایگاه خاصی ندارد. تیم با توجه به همگروهی با نیجریه قدرتمند، آرژانتین پرستاره و هم چنین بوسنی مهاجم چاره ای نداشت جزء اینکه در نیمه خودی به ویژه منطقه یک سوم دفاعی متراکم بازی کند و برای رسیدن به دروازه حریف و گلزنی روی به ضد حملات و هم چنین پاس های بلد بیاورد و این یعنی خارج شدن هافبک ها از بازی از جمله مجتبی جباری.

مجتبی جباری به این نتیجه رسید وقتی قرار است مدافعان میانی یا کناری و یا هافبک های تدافعی امان بعد از توپ گیری در منطقه یک سوم دفاعی توپ را بلند برای رضا قوچان نژاد بزنند و او هم به تنهایی آهنگ دروازه حریف را در پیش گیرد در این تاکتیک کاره ای نیست و این در تضاد با شکل بازی اش بود. بنابراین بهترین تصمیم را این دید که اردوی تیم ملی را ترک کند.»

البته با شروع مرحله مقدماتی جام جهانی و جام ملت های آسیا و با توجه به فرصتی که تیم ملی دارد کی روش دست به دعوت از جوانان زده و تاکتیک تیم ملی هم از ضد حمله به طراحی حمله در میانه میدان و هم چنین سپردن توپ به بال ها برای کار ترکیبی تغیی%B

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


دیدگاه ها بسته شده اند.

پربازدید ها

صدور حکم در دادگاه کیفری تنگستان با استشمام رایحه خوش عدالت (66342بازدید)

خاطرات خوب زهره احمدی شهر اهرم و آباد را داغدار نمود/ تشییع کبوتر سفید خوش خاطره در تنگستان (6982بازدید)

مهندس محمد بازیاری خاک خورده ایی از دیار تنگستان بعنوان رئیس مرکز بهداشت کنگان منصوب شد (5481بازدید)

حضور بیسابقه مردم در تشییع مهاجر الی الله جانباز حاج حسین عیوضی. افرین بر این همت/ امام جمعه و فرماندار کوچه یا مکانی بنام این جانباز در اهرم نامگذاری کنند (3540بازدید)

مراسم ختم مرحوم محمد خنافری (3522بازدید)

جانبازی که یک تنه پس از لبیک به فرمان خدا نام تنگستان را در یادها جاودانه کرد/ حسین عیوضی به ملکوت اعلی پیوست/ راستگو امام جمعه اهرم: اکنون نوبت مردم تنگستان است تا به نام حسین (ع)، از حسین عیوضی استقبال کنند (3383بازدید)

زهرا شریفی بازیکن فوتسال از اهرم تنگستان به تیم ملی فوتسال بانوان راه یافت (3347بازدید)

محمد حیدری، درویشی زندگی کرد و با دولتمردی از دنیا رفت و بی سابقه از نظر حضور مردم تشییع شد (3237بازدید)

با همه دلتنگی هایم بابا، برو بخدا میسپارمت (3084بازدید)

استادی روی دوش شاگردان، پدری روی دوش پسران، برادری روی دوش برادران و اینگونه حاج مصطفی افخمی به دیار باقی شتافت+تصاویر تشییع جنازه (2986بازدید)

پربحث ترین عناوین

خاطرات خوب زهره احمدی شهر اهرم و آباد را داغدار نمود/ تشییع کبوتر سفید خوش خاطره در تنگستان  (108 نظر)

استادی روی دوش شاگردان، پدری روی دوش پسران، برادری روی دوش برادران و اینگونه حاج مصطفی افخمی به دیار باقی شتافت+تصاویر تشییع جنازه  (104 نظر)

اقدام فاطمه حسن عالی ساکن تنگستان دانشجوی دوره دکترای تاریخ در هند برای بازی تیم ملی فوتبال ایران و هند در ساعت 18  (97 نظر)

با همه دلتنگی هایم بابا، برو بخدا میسپارمت  (96 نظر)

مراسم ختم مرحوم محمد خنافری  (68 نظر)

جانبازی که یک تنه پس از لبیک به فرمان خدا نام تنگستان را در یادها جاودانه کرد/ حسین عیوضی به ملکوت اعلی پیوست/ راستگو امام جمعه اهرم: اکنون نوبت مردم تنگستان است تا به نام حسین (ع)، از حسین عیوضی استقبال کنند  (68 نظر)

زهرا شریفی بازیکن فوتسال از اهرم تنگستان به تیم ملی فوتسال بانوان راه یافت  (59 نظر)

محمد حیدری، درویشی زندگی کرد و با دولتمردی از دنیا رفت و بی سابقه از نظر حضور مردم تشییع شد  (56 نظر)

با آمدن مهدی موزیری ورزش های روستایی و بازی های بومی سنتی شتاب دو چندانی در پیشرفت و قهرمانی میگیرد  (49 نظر)

بعضی گلهای بهاری عمری 23روزه دارند/ عباس جمالی 23 فروردین میهمان برادر شد/ صبر پیش پدر ومادر غلامرضا وعباس شرمنده شد/ باز اهنگ حزین وداع یک شهر باحضوری پرشکوه خاطره ای دیگر بجا نهاد  (49 نظر)