کد خبر: DT-30485
تعداد بازدید: 13بازدید
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۴
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: اعتماد از دست رفته به داوران باید برگردانده شود/ داور بازی پرسپولیس و ذوب آهن خطای دید داشت/باید اقدام‌های اعتمادساز در زمینه مسائل داوری انجام شود.

 

خبرگزاری فارس: جلالی: اعتماد از دست رفته به داوران باید برگردانده شود/ داور بازی پرسپولیس و ذوب آهن خطای دید داشت

به گزارش دلیران تنگستان مجید جلالی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم سایپا گفت: وضعیت خوب است صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنیم و روز پنجشنبه هم دیداری دوستانه با  تیم راه‌آهن خواهیم داشت.

البته محل برگزاری این مسابقه هنوز مشخص نیست زیرا به چمن ورزشگاه دستگردی کود داده شده و مشخص نیست کجا را با راه‌آهن بازی خواهیم کرد.

سرمربی سایپا درمورد ناکامی این تیم مقابل جام حذفی و شکست مقابل تراکتورسازی گفت: باید مشکل گلزنی تیم را حل کنیم. تمرینات ویژه‌ای در این خصوص گذاشته‌ایم و در چنین نفرات هم در بازی‌های آینده تغییراتی ایجاد می‌کنیم.

جلالی در مورد بازگشت میلاد میداوودی به تمرینات سایپا گفت: او از دیروز به تمرینات بازگشته و باید خود را به شرایط بازی برساند.

سرمربی سایپا در مورد اعتراض بسیاری از مربیان باشگاهی به تعطیلات زیاد لیگ گفت: نظر من هم جدا از نظر سایرین نیست. اما باید با این برنامه کنار بیاییم و چاره دیگری نداریم.

جلالی در مورد اشتباهات داوری که در بازی پرسپولیس و ذوب آهن پیش آمد و سروصدای زیادی به پا کرد گفت: همه نظر می‌دهند اگر من هم نظر بدهم چه کمکی می‌کند به عقیده من باید اقدامات اعتماد ساز ایجاد کنیم و از مسائل حاشیه‌ای دور شویم باید اعتمادها جلب شود تا همه قبول کنند که اشتباه داور فقط یک اشتباه بوده است نه چیز دیگری. همه فهمیدند که اشتباه داور در بازی پرسپولیس و ذوب آهن یک اشتباه دید بوده اما شاید به خاطر اعتمادی که در سالهای گذشته از بین رفته و مسائلی که به وجود آمده شاهد از بین رفتن اعتماد به داوران شده‌ایم.

وی ادامه داد: می‌توان این اعتماد از دست رفته را بازگرداند به عنوان یک راهکار می گویم داوران بیایند و نشست‌هایی را با مربیان و باشگاه‌ها بگذارند و مسائل  مشکلات خود را شفاف بیان کنند. اگر در سال‌های گذشته پنهان کاری هایی بوده است آن‌ها نیز مطرح شود در هر صورت می‌توان اقدام اعتمادساز انجام داد.

انتهای پیام/ک

 

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین