کد خبر: DT-39901
تعداد بازدید: 167بازدید
تاریخ انتشار: ۸ اسفند ۱۳۹۴
سرویس انتخابات مشرق، با پایان شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، آخرین آمار و نتایج شمارش آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور را در قالب جداول جداگانه منتشر می‌کند.

به گزارش دلیران تنگستان به نقل از مشرق / رای‌گیری برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح جمعه ۷ اسفند به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت ۲۳:۴۵ ادامه داشت.

جمعیت واجد شرایط در کشور برای رای دادن در این دوره انتخابات ۵۴ میلیون و ۹۱۵ هزار و ۲۴ نفر اعلام شده است که شرکت کنندگان در انتخابات ۲۹۰ نماینده خود را از ۲۰۷ حوزه انتخابی برای حضور در ساختمان سبز بهارستان از میان ۴ هزار و ۸۴۴ کاندیدا انتخاب کردند. برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حدود ۲۰۷ حوزه اصلی و ۸۵۵ حوزه فرعی در فرماندارها و بخشداری‌ها در نظر گرفته شده بود.

آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استانها تا این لحظه به شرح زیر است: (لازم به ذکر است که این نتایج غیررسمی و هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است)

*********************
آخرین نتایج تا ساعت ۱۰:۳۰ شنبه ۸ اسفند

** تعداد رای دهندگان در هر جدول تا زمان آخرین شمارش است و آراء رسمی متعاقبا اعلام خواهد شد.

استان آذربایجان شرقی
تعداد واجدین رأی دادن:

۲/۹۰۰/۰۰۰ نفر

تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ اهر و هریس بیت‌الله عبداللهی
(اصلاح طلب)
مهدی حسینیان

(اصولگرا)

۲ بستان آباد محمد وحدتی‌هلان    مستقل  –
۳ بناب ضیاء‌الله اعزازی    اصولگرا  –
۴ تبریز، آذرشهر و اسکو        
       
       
       
       
       
۵ سراب و مهربان یوسف داوودی (مستقل)
 مجید نصیرپور (اصلاح طلب)
۶ شبستر        
۷ كلیبر، خداآفرین و هوراند  قلی الله‌قلی زاده ۳۶۹۳۶ اصولگرا  –
۸ مراغه و عجبشیر        
۹ مرند و جلفا        
۱۰ ملکان سلمان خدادادی       
۱۱ میانه        
       
۱۲ ورزقان   رضا علیزاده   اصولگرا  –
۱۳ هشترود و چاراویماق  سیدحمزه امینی ۱۵۰۳۴ مستقل  
استان آذربایجان غربی
تعداد واجدین رأی دادن:
۲/۲۹۶/۵۹۱ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ ارومیه        
       
       
۲ بوکان        
۳ پیرانشهر و سردشت        
۴ خوی و چایپاره        
۵ سلماس        
۶ ماکو – چالدران – پلدشت و شوط        
۷ مهاباد        
۸ میاندوآب شاهین‌دژ و تکاب        
       
۹ نقده و اشنویه        

 

استان اردبیل
تعداد واجدین رأی دادن:
۹۹۸/۴۹۹ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ اردبیل، نمین، نیر و سرعین  رضا کریمی    اصلاح‌طلب  
 صدیف بدری
   اصولگرا  
 اردبیل، نمین، نیر و سرعین  اکبر نیکزاد(اصولگرا)
____________
محمد فیضی(اصلاح‌طلب
۲ پارس آباد و بیله سوار        شکور پورحسین

——-

ایرج بیگدلو

۳ خلخال و کوثر  بشیر خالقی    اصولگرا  –
۴ گرمی  میرحمایت میرزاده    اصلاح‌طلب  –
۵ مشگین شهر  ولی ملکی    اصلاح‌طلب  –

 

استان اصفهان
تعداد واجدین رأی دادن:
۳/۵۰۰/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ اردستان سیدصادق طباطبائی نژاد ۱۶۰۳۳
اصولگرا
 –
۲ اصفهان        
       
       
       
       
۳ خمینی شهر        
۴ سمیرم        
۵ شاهین شهر،میمه و برخوار  حسینعلی حاجی دلیگانی    اصولگرا
۶ شهرضا و سمیرم سفلی        
۷ فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت اکبر ترکی    اصولگرا
 –
۸ فلاورجان سیدناصر موسوی لارگانی     اصولگرا  –
۹ کاشان و آران و بید گل سید جواد ساداتی‌نژاد  ۶۸۰۰۰  اصولگرا
۱۰ گلپایگان و خوانسار  علی بختیار    اصلاح طلب

۱۱ لنجان  محسن کوهکن    اصولگرا  –
۱۲ مبارکه زهرا سعیدی مبارکه   اصولگرا  –
۱۳ نائین، خور و بیابانک        
۱۴ نطنز و قمصر  مرتضی صفاری نطنزی   اصولگرا
 
۱۵ نجف آباد وتیران وکرون  ابوالفضل ابوترابی    اصولگرا  –

 

اقلیت های دینی
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ زرتشتیان        
۲ کلیمیان  مره‌صدق      
۳ مسیحیان آشوری و کلدانی  یوناتن بن کلیا      
۴ مسیحیان ارمنی جنوب ایران        
۵ مسیحیان ارمنی شمال ایران  کارن خانلری      

 

استان البرز
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۴۸۰/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان        
۲ کرج، اشتهارد و فردیس        
       

 

استان ایلام
تعداد واجدین رأی دادن:
۴۳۴/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به

دور دوم

۱ دهلران ، دره شهر و آبدانان        
۲ ایلام،شیروان، چرداول،ایوان،مهران        
     

 

استان بوشهر
تعداد واجدین رأی دادن:
۶۹۱/۴۵۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ بوشهر، گناوه و دیلم عبدالحمید خدری     اصلاح طلب
 –
۲ دشتستان محمدباقر سعادت 
 اعتدالی

۳ دشتی و تنگستان  سید کمال الدین شهریاری      –
۴ کنگان، دیر، جم و عسلویه  سکینه الماسی ۴۱۰۰۰   اصلاح طلب
استان تهران
تعداد واجدین رأی دادن:
۸/۵۰۰/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه‌یافتگان به دور دوم
۱ پاکدشت محمد قمی
   اصلاح‌طلب  –
۲ تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس        
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
۳ دماوند و فیروزکوه        
۴ رباط کریم و بهارستان        
۵ شهریار، ملارد و قدس        
۶ ورامین، پیشوا و قرچک  سید حسین نقوی حسینی
  اصولگرا

 

استان چهارمحال و بختیاری
تعداد واجدین رأی دادن:
۷۰۲/۶۲۳ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دستگرد        
۲ بروجن        خدیجه ربیعی فرادنبه

_____

علی نادری فرد

۳ شهرکرد  سامان اردشیر نوریال
   اعتدال  –
۴ لردگان  محمدخالدی سردشتی      –

 

استان خراسان جنوبی
تعداد واجدین رأی دادن:
۵۹۸/۲۰۵ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
 ۱ بيرجند و درميان و خوسف سید محمد باقر عبادی  ۵۹۴۵۹
 اصولگرا
 ۲ قاین و زیرکوه  فرهاد فلاحتی
   اصولگرا
 ۳ نهبندان و سربيشه نظر افضلی    اصولگرا

 ۴ فردوس،طبس،بشرويه و سرايان محمدرضا امیرحسنخانی   ۳۵۷۳۸  اصولگرا

 

استان خراسان رضوی
تعداد واجدین رأی دادن:
۴/۲۶۰/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ گناباد و بجستان حمید بنایی
   مستقل  –
۲ قوچان و فاروج رستمی ثانی
   اصولگرا
۳ فریمان،سرخس، احمدآباد و رضویه احسان قاضی‌زاده
   اصولگرا  –
۴ سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن  مقصودی    اصولگرا
سبحانی فر
   اصلاح‌طلب
۵ درگز حاتمیان
   اصلاح‌طلب
۶ خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی
   
۷ چناران و طرقبه  محمد دهقان
   اصولگرا  –
۸ تربت‌جام،تایباد و باخرز  رحیمی
   اصلاح‌طلب  –
۹ نیشابور و فیروزه      
     
۱۰ کاشمر، بردسكن و خلیل آباد  بهروز بنیادی
     –
۱۱ مشهد و کلات نصرالله پژمانفر
   اصولگرا
 امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی
  اصولگرا  

 جواد کریمی قدوسی
  اصولگرا  –
 محمد حسین حیسن‌زاده بحرینی
  اصولگرا
رضا شیران
  اصولگرا  –
۱۲ تربت حیدریه و مه ولات وزاوه       سعید باستانی

__________

ابوالقاسم خسروی

 

استان خراسان شمالی
تعداد واجدین رأی دادن:
۶۲۴/۳۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ شیروان عبدالرضا عزیزی مستقل
۲ بجنورد، مانه، سملقان،جاجرم،گرمه، راز و جرگلان علی اکبری
اصلاح طلب
علی قربانی
اصلاح طلب
۳ اسفراین هادی قوامی اصولگرا

 

استان خوزستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۳/۴۳۰/۲۵۸ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
 ۱ مسجد سلیمان، لالی و هفتگل        
 ۲ اندیمشک فریدون حسنوند     اصولگرا
 ۳ رامهرمز و رامشیر        
 ۴ دزفول عباس پاپی زاده     اصولگرا  –
 ۵ دشت آزادگان        
 ۶ شوش  سید رضا راضی نوری
   اصولگرا  –
 ۷ شوشتر و گتوند  سهراب گیلانی    اصولگرا  –
 ۸ ایذه و باغملک        
 ۹ آبادان        
       
       
۱۰ اهواز
       
     
     
 ۱۱ بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان حبیب آغاجری
  اصولگرا 

 ۱۲ بهبهان        
۱۳ شادگان مجید ناصری نژاد
  اصولگرا 
۱۴ خرمشهر عبدالله سامری    مستقل
 –

 

استان زنجان
تعداد واجدین رأی دادن:
۷۷۵/۸۲۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی  مرتضی خاتمی  
۲ زنجان و طارم        
       
۳ خدابنده        احمد بیگدلی

_____

سید البرز حسینی

۴ ابهر و خرمدره        محمدرضا خان‌ محمدی

____

محمد عزیزی

 

استان سمنان
تعداد واجدین رأی دادن:
۴۹۴/۷۱۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب  ۲۳۶۸۸
مستقل  –
۲ شاهرود،میامی و بسطام سید حسن حسینی شاهرودی   اصولگرا
 –
۳ سمنان ،مهدي شهر، سرخه و شهمیرزاد        
۴ دامغان اسماعیل حسن بیگی    اصولگرا

 

استان سیستان و بلوچستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۶۸۵/۷۶۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
 ۱ ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بنت، لاشار، آشار و آهوران   عبدالناصر درخشان
اصلاح طلب
 ۲ چابهار، نیكشهر، کنارک و قصر قند عبدالغفور ایران‌نژاد   اصولگرا  –
 ۳ خاش، میرجاوه، بخشهاي نصرت آباد و کورین  علی کرد    اصولگرا  –
 ۴ زابل ، زهک،هیرمند،نیمروز و هامون   حبیب‌الله دهمرده   اصولگرا 
احمد‌علی کیخا   اعتدالی
 ۵ زاهدان علیم یارمحمدی   اصلاح طلب
غلامرضا عزیزیان   اصلاح طلب  
 ۶ سراوان ،سیب ، سوران و مهرستان محمدباسط درازهی     

 

استان فارس
تعداد واجدین رأی دادن:
۳/۳۷۴/۲۴۳ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ آباده و بوانات و خرم بید زارع     اصولگرا   
۲ استهبان و نی ریز        فرهاد تهماسبی(اصولگرا)

_________

اصغر مسعودی  مستقل))

۳ جهرم        
۴ داراب و زرین دشت        عسگری(اصولگرا)

__________

انصاری(اصلاح‌طلب)

۵ سروستان، خرامه و كوار داریوش اسماعیلی    اصولگرا  –
۶ اقلید  سید حسین افضلی   اصلاح‌طلب
۷ سپیدان        
۸ شیراز        
       
       
       
۹ فسا جمالی نوبندگان     اصولگرا  –
۱۰ فیروز آباد، قیر، كارزین، فراشبند        
۱۱ كازرون        
۱۲ لارستان و خنج و گراش جمشید جعفر‌پور   اصولگرا
 
۱۳ لامرد و مهر  محسن علوی    اصلاح‌طلب  –
۱۴ مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد        
۱۵ ممسنی  مسعود گودرزی    اصلاح‌طلب  –

 

استان قزوین
تعداد واجدین رأی دادن:
۸۸۷/۱۶۵ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ بوئین زهرا و آوج        
۲ تاکستان        
۳ قزوین، آبیک و البرز        
       

 

استان قم
تعداد واجدین رأی دادن:
۷۶۸/۷۳۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ قم احمد امیرآبادی اصولگرا
علی لاریجانی اصولگرا
مجتبی ذوالنوری اصولگرا

 

استان کردستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۱۶۱/۵۳۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان

به دور دوم

۱ بیجار        
۲ سقز و بانه        
۳ سنندج، دیواندره، كامیاران        
       
۴ قروه و دهگلان        
۵ مریوان و سرو آباد        

 

استان کرمان
تعداد واجدین رأی دادن:
۲/۰۳۸/۸۷۸ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ بافت، رابر و ارزوئیه  علی برز بختیاری    اصلاح‌طلب  –
۲ بم، ریگان، فهرج و نرماشیر  علی نیکزاد    اصلاح‌طلب  –
۳ جیرفت و عنبر آباد  یحیی کمالی‌پور    مستقل  –
۴ رفسنجان و انار  احمد محمدی    اصلاح‌طلب
۵ زرند و كوهبنان  حسین امیری‌خانمکانی    اصلاح طلب

۶ سیرجان و بردسیر  شهباز حسن‌پور    مستقل  –
۷ شهر بابک  علی اسدی کرم    اصلاح‌طلب  –
۸ كرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی    اصولگرا  –
       
۹ کهنوج ، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب  احمد حمزه    اصلاح‌طلب  –

 

استان کرمانشاه
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۵۰۷/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ اسلام آباد غرب و دالاهو  حشمت‌الله فلاحت‌پیشه    اصولگرا  –
۲ پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهاي سر قلعه و جیگران  شهاب نادری    اصولگرا  –
۳ سنقر سید جواد حسینی‌کیا    اصولگرا
۴ قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب فرهاد تجری  ۳۰۷۳۰
 اصولگرا  –
۵ کرمانشاه  عبدالرضا مصری    اصولگرا  محمد کرمی‌راد
(اصولگرا)
سید قاسم جاسمی     اصولگرا   سید سعید حیدری طیب
(اصولگرا)


 –
۶ كنگاور، صحنه، هرسین حسن سلیمانی ۴۹۸۱۶
مستقل  –

 

استان کهگیلویه و بویراحمد
تعداد واجدین رأی دادن:
۵۱۷/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ کهگیلویه ، بهمئی و چرام و لنده        
۲ گچساران و باشت        
۳ بویراحمد و دنا        
استان گلستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۲۸۸/۵۳۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ گرگان وآق قلا        
       
۲ گنبدکاووس قرجه‌طیار     اصلاح طلب

۳ رامیان و آزادشهر  علیرضا ابراهیمی‌فرد    مستقل  –
۴ علی آبادکتول  اسدالله قرخانی    مستقل  –
۵ مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه        
۶ کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان        

 

استان گیلان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۸۶۱/۳۷۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ رشت        
       
       
۲ آستارا  ولی داداشی    اصولگرا  –
۳ آستانه‌اشرفیه        
۴ بندر انزلی        
۵ رودبار        
۶ رودسر و املش  اسدالله عباسی ۴۰۰۴۷
اصولگرا  –
۷ صومعه‌سرا        
۸ تالش، رضوانشهر و ماسال        
۹ فومن و شفت        
۱۰ لاهیجان و سیاهکل        
۱۱ لنگرود        

 

استان لرستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۴۰۹/۰۳۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ خرم آباد و دوره        
       
۲ بروجرد        علاءالدین بروجردی،

_____

هادی مقدسی

       عباس گودرزی،

_____

فاطمه مقصودی

۳ سلسله و دلفان  علی رستمیان    اصولگرا  –
۴ پلدختر        
۵ کوهدشت و رومشکان        
۶ دورود و ازنا        
۷ الیگودرز        

 

استان مازندران
تعداد واجدین رأی دادن:
۲/۲۳۵/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ آمل یوسفیان ملا    اصولگرا(رهروان ولایت)
 
۲ بابل  علی نجفی خوش‌رودی    اصلاح‌طلب  حسین نیازی

_______

همت‌الله طاهر‌نژاد دلداری

       
۳ بابلسر و فریدونکنار        
۴ بهشهر، نکا و گلوگاه علی محمد شاعری  
 
۵ ساری و میاندورود        
       
۶ قائمشهر، سوادکوه و جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی        
۷ نور و محمود آباد        
۸ نوشهر و چالوس        
۹ تنکابن، رامسر و عباس آباد        

 

استان مرکزی
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۰۴۷/۶۷۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان

به دور دوم

۱ اراک، کمیجان و خنداب        
       
۲ تفرش، آشتیان و فراهان  محمد حسینی    اصلاح‌طلب
۳ خمین  محمد ابراهیم رضایی    اصولگرا  –
۴ ساوه و زرندیه     منصوری(مستقل)

——

خانم میرگلو بیات(اصولگرا)

۵ شازند        
۶ محلات و دلیجان  علیرضا سلیمی    اصولگرا  –

 

استان هرمزگان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۱۱۹/۰۹۳ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ بندر عباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر        
       
       
۲ بندر لنگه و بستك و پارسیان        
۳ میناب، رودان،جاسک، سیریک و بشاگرد        

 

استان همدان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۴۴۱/۹۷۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده ‌منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ اسدآباد اکبر رنجبرزاده    اصولگرا

۲ بهار و کبودرآهنگ محمدعلی پورمختار    اصولگرا  –
۳ تویسرکان  محمد مهدی مفتح    اصولگرا  –
۴ رزن حسن لطفی
(اصلاح طلب)
 عطاءالله سلطانی‌صبور

(اصولگرا)

۵ ملایر  محمد کاظمی   اصلاح طلب  احد آزادیخواه
(اصولگرا)
 –      
۶ نهاوند حسن بهرام‌نیا    اصولگرا
 
۷ همدان و فامنین        
       

 

استان یزد
تعداد واجدین رأی دادن:
۶۶۵/۵۰۴ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان

به دور دوم

۱ اردکان        
۲ بافق، مهریز، ابرکوه،

خاتم و بهاباد

       
۳ تفت و میبد کمال دهقانی   اصلاح طلب
 –
۴ یزد ،اشکذر، ندوشن و

سورک

       
برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین