کد خبر: DT-21820
تعداد بازدید: 60بازدید
تاریخ انتشار: ۸ تیر ۱۳۹۴
<span class="intro-text">مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر گفت: طی سه سال گذشته نیز ۹ هزار و ۸۶۹ خانوار تحت حمایت کمیته امداد بوشهر به خودکفایی اقتصادی رسیدند و از حمایت کمیته امداد خارج شدند.</span>

به نقل از روابط عمومی کمیته امداد بوشهر، احمد لطفی اظهار داشت: کمیته امداد استان بوشهر طی سال گذشته با ایجاد یک‌هزار و ۹۰۰ طرح اشتغال با اعتباری بالغ بر ۲۵۲ میلیارد ریال رتبه ‌سوم کشوری را در این زمینه کسب کرد.

وی بیان کرد: با این میزان اشتغال ایجاد شده ‌کمیته امداد استان بوشهر از رتبه دوم در سال ۹۲ به رتبه ‌سوم کشوری در سال گذشته نزول داشته است.

لطفی افزود: استان‌های مازندران و یزد نیز به ترتیب رتبه‌های اول و دوم کشوری را در زمینه ایجاد اشتغال و جذب منابع بانکی کسب کردند.

وی بیان کرد: همچنین طی سال گذشته بیش از ۱۱۱ درصد منابع تخصیصی به کمیته امداد استان برای ایجاد اشتغال توسط این نهاد جذب شد.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر اضافه کرد: طی سه سال گذشته نیز ۹ هزار و ۸۶۹خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان بوشهر از طریق تسهیلات خوداشتغالی این نهاد به خودکفایی اقتصادی رسیدند و از حمایت کمیته امداد خارج شدند.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین