کد خبر: DT-21261
تعداد بازدید: 45بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text"> معاون راه روستایی وزیر راه و شهرسازی گفت: ۹۱ درصد راه‌های روستایی کشور آسفالت است.</span>

سیدحسین میرشفیع عصر پنجشنبه در نشست با مسئولان شهرستان دشتستان اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های راه در سراسر کشور در دستور کار است و در این راستا طرح‌های بسیار مهمی در دست اجرا است.

وی از توسعه راه‌های روستایی استان بوشهر خبر داد و اضافه کرد: احداث پل جدید ورودی روستای درودگاه شهرستان دشتستان یکی از این طرح‌ها است که با اعتبار ۶۰ میلیارد ریال ساخته می‌شود.

معاون راه روستایی وزیر راه و شهرسازی افزود: تکمیل راه طلحه به شاه پسرمرد و گردنه گچ نیز یکی دیگر از طرح‌های مهم است و تکمیل راه خشت به وحدتیه و اتصال آن به گناوه را نیز در دستور کار داریم.

وی از اجرای طرح‌های بهسازی و روکش آسفالت در نقاط مختلف راه‌های روستایی خبر داد و اضافه کرد: سه هزار و ۵۰۰ کیلومتر راه روستایی طی سال گذشته در سطح کشور بهسازی و آسفالت شد.

میرشفیع با بیان اینکه در سح کشور ۱۰۵ هزار کیلومتر راه روستایی آسفالت شده است، خاطرنشان کرد: ۹۱ درصد راه‌های روستایی کشور آسفالت است.

معاون راه روستایی وزیر راه و شهرسازی از مرمت و بهسازی راه‌های روستایی به عنوان یک اولویت مهم نام برد و اضافه کرد: تکمیل راه‌های روستایی در سطح کشور نیازمند ۱۵۰ هزار میلیارد ریال اعتبار است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین