یکشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 19
کد خبر: DT-20092
تعداد بازدید: 163بازدید
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۴
<span class="intro-text"> شهردار بوشهر در نخستین تغییرات مدیریتی خود در شهرداری، در احکام جداگانه‌ای هشت مدیر را معرفی کرد.</span>

غلامعلی میگلی‌نژاد صبح یکشنبه در نشست شورای اداری شهرداری بوشهر اظهار داشت: به منظور بهبود چهره شهر بوشهر از همه ظرفیت‌ها استفاده خواهیم کرد و تلاش داریم تا طرح‌های مناسبی در این زمینه اجرا شود.

شهردار بوشهر وضعیت کنونی شهر را زیبنده ندانست و خاطرنشان کرد: عزمی جدی در بهبود مبلمان شهری داریم و در این راستا نیازمند همکاری شهروندان و همچنین همه مسئولان هستیم.

وی به نقش بسیار مهم مدیران و کارکنان شهرداری بوشهر در اجرای طرح‌ها و برنامه‌ها اشاره کرد و ادامه داد: در سطح شهر پروژه‌های عمرانی خوبی آغاز شده است و تکمیل و بهره‌برداری از این پروژه‌ها نقش مهمی در تغییر چهره شهر خواهد داشت.

میگلی‌نژاد با بیان اینکه بندر بوشهر در یک افق سه ساله به یکی از زیباترین شهرهای ایران تبدیل خواهد شد، افزود: حفظ و نگهداری از تاسیسات و زیرساخت‌های شهری بوشهر را نیز به صورت جدی در دستور کار داریم.

لازم به ذکر است که در این نشست ایمان چارکی به عنوان سرپرست توسعه منابع انسانی، مختار کرمی اهرمی به عنوان سرپرست اداره املاک و مستغلات و حامد عرفان به عنوان سرپرست حوزه شهردار معرفی شدند.

همچنین مهدی رایانی به عنوان سرپرست اداره درآمد، محمد دمشقی به عنوان معاون برنامه‌ریزی و توسعه و فیصل محبی به عنوان سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی معرفی شدند.

با حکم شهردار بوشهر، علی‌اکبر نگین تاجی به عنوان سرپرست اداره حقوقی معرفی شد و صدرالله حیدری به عنوان مشاور امور عمرانی معرفی شد.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین