کد خبر: DT-38900
تعداد بازدید: 101بازدید
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۴
نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: همان گونه که مردم در ۲۲ بهمن حماسی ماندنی خلق کردند در انتخابات ۷ اسفند با حضور حداکثری و انتخاب کاندیداهای اصلح این حماسه را تکمیل می‌کنند.

آیت‌الله سید هاشم حسینی بوشهری ظهر امروز در جمع مردم بوشکان دشتستان با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب(س) و گرامیداشت روز پرستار به نقش مهم کشاورزان و روستائیان در تولید و اقتصاد اشاره کرد و اظهار داشت: از شما مردم زحمتکش که نقش مهمی در اقتصاد و تولید و همواره در تمامی صحنه‌ها حضوری فعال دارید قدردانی می‌کنم.

وی با بیان اینکه کشاورزان و تولیدکنندگان نقش مهمی در رونق اقتصادی کشور دارند به نقش مهم اقتصادی مقاومتی اشاره کرد و افزود: اجرایی شدن سیاست‌های ابلاغی رهبر معظم انقلاب اسلامی در حوزه اقتصاد مقاومتی ضمن اینکه کشور را از وابستگی  به کشورهای دیگر رهایی می‌بخشد زمینه رونق را فراهم می‌کند.

کاندیدای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری در استان بوشهر تاکید کرد: عمل به طرح‌های اقتصاد مقاومتی درب‌های وابستگی بر روی دیگر کشورها بسته می‌شود و اقتصاد کشور بیش از پیش رونق می‌یابد.

حسینی‌بوشهری با بیان اینکه سرکشی به مناطق از مهم‌ترین رسالت مسئولان است افزود: سرکشی به مناطق و بررسی مشکلات و مطالبات مردم از مهم‌ترین وظیفه مردم  و ارزشمند است.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم استان بوشهر علاقه‌مندی خود را به رهبر معظم انقلاب و روحانیت در تمامی عرصه‌ها نشان داده‌اند که با حضور حداکثری در انتخابات دشمنان را ناکام و دوستداران انقلاب خوشنود می‌کنند.

وی تاکیدکرد: انتظار رهبر معظم انقلاب اسلامی از مردم این است که همانند خلق حماسه در راهپیمایی ۲۲ بهمن در انتخابات ۷ اسفند حضوری فعال داشته باشند و در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی نقش موثر خود را در مشارکت در این عرصه نشان دهند.

کاندیدای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری در استان بوشهر تصریح کرد: امیدوارم در روز ۸ اسفند در حال شمارش آرا از حضور حداکثری مردم و انتخاب اصلح نمایندگی مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی سخن گفته شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین