This domain has recently been listed in the marketplace. Please click here to inquire.

spamcheckr.com

 دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶- 2017 November 20
کد خبر: DT-34447
تعداد بازدید: 61بازدید
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۴
رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: ۷۱۷ شعبه اخذ رای برای انتخابات ۷ اسفند در استان بوشهر پیش بینی شده که ۱۹۱ شعبه آن سیار است.
انتخابات / مجلس خبرگان رهبری / مجلس شورای اسلامی

به گزارش دلیران تنگستان  فتح‌الله حقیقی پیش از ظهر امروز در نشست با مجریان انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه هیئت‌های اجرایی مراکز حوزه انتخابیه استان بوشهر صلاحیت داوطلبان انتخابات  را در موعد مقرر لیست نهایی به هیئت نظارت ارسال می‌کنند اظهار داشت: هیئت‌های اجرایی انتخابات استان بوشهر بر اساس قانون، صلاحیت داوطلبان انتخابات را در موعد مقرر بررسی و امروز لیست نهایی به هیئت نظارت استان بوشهر برای بررسی مجدد ارسال می‌کنند.

وی برلزوم پایبندی به قانون و قانون‌مداری مجریان و دست اندرکاران انتخابات تاکید و تصریح کرد: بر اساس قانون باید عمل شود تا مردم با اعتماد کامل و با حضور حداکثری در انتخابات ۷ اسفند در پای صندوق‌های رای حاضر شوند و به اقتدار نظام اسلامی ایران در جهان کمک کنند.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهربا اشاره به اینکه ۶۵۶ هزار نفر در استان بوشهر واجد شرائط رای دادن هستند گفت: پیش بینی می‌شود مشارکت مردم استان بوشهر در انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی نسبت به انتخابات گذشته افزایش داشته باشد.

وی با اشاره به ایجاد شعبه‌های اخذ رای انتخابات در استان بوشهر افزود: ۷۱۷ شعبه اخذ رای  برای انتخابات ۷ اسفند در استان بوشهر پیش بینی شده که ۱۹۱ شعبه آن سیار و ۵۲۶ شعبه آن ثابت است.

حقیقی با بیان اینکه شعبه‌های اخذ رای استان بوشهر دارای پوشش تلفن همراه اول شده‌اند گفت: بیش از ۹۰ درصد شعبه‌های اخذ رای استان بوشهر دارای پوشش همراه اول هستند که با ستاد انتخابات استان بوشهر و کشور ارتباط مستقیم دارد.

وی با اشاره به نشست مشترک هیئت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی گفت: افزود: با حضور مسئولان ستاد انتخابات استان بوشهر نشست مشترک هیئت‌های اجرایی، نظارت و بازرسی  برگزار می‌شود.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین