کد خبر: DT-23110
تعداد بازدید: 71بازدید
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۳۹۴
<span class="intro-text"> مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در همایش تجلیل از طلایه‌داران تبلیغ شهرستان بوشهر از برگزاری ۵۰ هزار برنامه تبلیغی ویژه رمضان در استان بوشهر خبر داد.</span>

روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی اظهار داشت: بیش از ۸۰۰ مبلغ و مبلغه در ماه رمضان در استان بوشهر فعالیت کردند و در نقاط مختلف استان به اجرای برنامه پرداختند.

وی اضافه کرد: با توجه به برگزاری بیش از دو جلسه توسط هر مبلغ در هر روز ماه رمضان به طور متوسط بیش از ۵۰ هزار برنامه تبلیغی در ایام رمضان در سطح استان بوشهر انجام شده است.

غبارروبی ۱۱۰ مسجد در شهرستان جم

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان جم از غبارروبی بیش از ۱۱۰ مسجد در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: برنامه های گسترده ای با همکاری شورای هیئات مذهبی و کانون مداحان در مساجد در سطح شهرستان انجام شد.

حجت‌الاسلام هاشم پروند افزود: نشست با ستاد ساماندهی شئونات فرهنگی در مناسبت های دینی، هماهنگی برای نشست با مسئولین و هیات امنای مساجد، نشست با هیات امنای مساجد با حضور امام جمعه و معاون فرماندار و نشست با روحانیون بومی در قالب همایش طلایه داران در دفتر تبلیغات اسلامی و تاکید بر حضور در برنامه های ماه رمضان و روشنگری پیرامون مسائل روز جهان اسلام از برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی جم است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین