کد خبر: DT-23254
تعداد بازدید: 74بازدید
تاریخ انتشار: ۲۸ تیر ۱۳۹۴
<span class="intro-text">مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: ۴۶ پروژه ورزشی نیمه تمام استان بوشهر تکمیل می‌شود.</span>

دلیران تنگستان، احمد بهروزیان‌فرد ظهر یکشنبه در بازدید از پروژه‌های ورزشی استان بوشهر در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بالایی در بخش ورزشی است و باید تلاش کنیم تا زمینه برای توسعه ورزشی استان فراهم سازیم.

وی به وجود استعدادهای بالا در ورزش استان اشاره کرد و افزود: در صورتی که زیرساخت‌های مناسب برای ورزشکاران فراهم شود و حمایت مطلوبی نیز از آنها داشته باشیم، شاهد افتخارآفرینی بیش از پیش آنها در عرصه‌های ملی و بین‌المللی خواهیم بود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از تلاش برای افزایش سرانه فضای ورزشی در استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: چند پروژه مهم ورزشی در سطح استان در دست ساخت است که با تکمیل آنها شاهد بهبود وضعیت فضای ورزشی در استان خواهیم بود.

وی یکی از طرح‌های مهم را ساخت ورزشگاه ۱۵ هزار نفری بوشهر عنوان کرد و ادامه داد: مدیریت استان بوشهر بر تسریع در تکمیل این طرح تاکید ویژه‌ای دارد و امسال فاز نخست این ورزشگاه به بهره‌برداری خواهد رسید.

بهروزیان‌فرد با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی استان بوشهر در اولویت قرار گرفته است، بیان داشت: طرح‌های با پیشرفت فیزیکی بالا در اولویت تخصیص اعتبار و تکمیل و بهره برداری هستند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: ۴۶ پروژه ورزشی نیمه تمام در استان بوشهر وجود دارد که برای تکمیل این پروژه‌های ورزشی به ۷۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین