کد خبر: DT-22917
تعداد بازدید: 46بازدید
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۴
<span class="intro-text">سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر گفت: ۴۳ شرکت استان بوشهر مشمول پرداخت عوارض آلایندگی هستند.</span>

رضا عوض‌پور بعد از ظهر سه‌شنبه در نشست بررسی وضعیت اعتبارات عوارض آلایندگی و ارزش افزوده استان بوشهر اظهار داشت: یکی از پیگیری‌های مهم مدیریت استان بوشهر در زمینه عوارض آلایندگی بوده که در این راستای شاهد افزایش خوبی هستیم.

وی با تاکید بر اینکه توزیع عادلانه عوارض آلایندگی در استان بوشهر را به صورت جدی در دستور کار داریم، اضافه کرد: در گذشته برخی از شرکت‌های مستقر در استان بوشهر دارای معافیت پرداخت عوارض آلایندگی بودند که این معافیت برداشته شده است.

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر از افزایش دو برابری تحقق عوارض آلایندگی در استان بوشهر خبر داد و افزود: امسال پیش‌بینی می‌شود که اعتبارات عوارض آلایندگی استان بیش از ۴۰۰ میلیارد تومان شود.

وی با بیان اینکه ۴۳ شرکت در استان بوشهر مشمول پرداخت عوارض آلایندگی هستند، ادامه داد: اعتبارات عوارض آلایندگی به منظور اجرای طرح‌های عمرانی به ۳۷ شهرداری و ۳۵۴ دهیاری استان بوشهر پرداخت می‌شود.

عوض‌پور با بیان اینکه شرکت‌های مستقر در پارس جنوبی با تصویب یک قانون در مجلس شورای اسلامی موظف به پرداخت عوارض آلایندگی شده‌اند، گفت: مجموع اعتبارات آلایندگی سال گشته استان بوشهر ۲۲۴ میلیارد تومان بود.

سرپرست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان بوشهر اضافه کرد: تخصیص اعتبارات آلایندگی نقش بسیار مهمی در توسعه و بهبود وضعیت عمرانی شهرها و روستاهای استان بوشهر خواهد داشت.

برچسب ها:

شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.


dalirantangestan93@gmail.com


نام:
ایمیل:
* نظر :

پربازدید ها
پربحث ترین عناوین